Nowenna pompejańska od Wszystkich Świętych do Wigilii Bożego Narodzenia

Czy wiesz, że jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 1 listopada (Wszystkich Świętych), zakończysz ją 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia! Z tą Bożonarodzeniową Nowenną przygotujesz się do świąt i odbędziesz czas adwentu.


Jeśli się wahasz, to mam dla Ciebie pomoc: odmawiaj nowennę pompejańską z naszą nową stroną: www.nowenny.pl! Codziennie otrzymasz poradniki w codziennej modlitwie, krótką lekturę, wiadomość motywującą do dalszej modlitwy.

 • Poprosím o modlitbu NP od 1. 11. 2015 o zlomenie rodovej kliatby a uvolnenie všetkého zla v mojej rodine. Ďakujem pekne. Mária.

 • poprosze orade jak sie modlic rozaniec odmawiam razem z mezem czy to jest specjalna modlitwa a chcialabym sie modlic

  teresa

 • Tak wspaniale mysle ale chyba nie dam rady , za malo mam czasu praca i trzy nowenny, 31 ,parzdziernika zakonczylam jedna i mam dwie do skonczenia 29 listopad i 8 grudzien ,potem wyjazd do Polski .8 grudnia napewno rozpoczne NP z synowa w tej samej intencji , Pozdrawiam P.Marku Szczesc Boze

 • witam ja zaczyna już 6 nowennę, obiecałem Matce Bożej ze odmowie nowennę za pewną Panią która zginęła w pożarze była ona samotna o troszkę chora.Dzień rozpoczęcia zaplanowalem na 1 listopada Niech Pan Bóg przyjmnie ją do grona Zbawionych

 • Szczęść Boże !

  I ja się dołączam… Chcę odmawiać dwie NP równocześnie. Mam nadzieję, że podołam.
  Westchnijmy do MB Różańcowej za nami i prośmy o pokorę i wytrwałość w naszych modlitwach… By Duch Św. nas prowadził i pomagał nam kontemplować życie Jezusa i Jego Matki… By nasza modlitwa podobała się Bogu i MB Różańcowej… I by została wysłuchana, jeśli to jest zgodne z wolą Boga.

 • Wysyscy świeci a najbardziej NMP proszę was o przebaczenie i zmilowanie sie nad moimi prośbami. Nad przebaczeniem mi złego ktore wyraziłem i o wstawiennictwo za moich bliskich rodzinę dziewczynę byla dziewczynę i znajomych oraz wrogo. Proszę was o wszrlkie szczęście i pomoc zebym mógł wraz ze swoją dziewczyną ułożyć sobie zycie według własnych uznan ale zyc w wierze takiej jak nas uczyli rodzice. Prosze cie o przebaczenie i zmilowanie oraz o wstawienictwo i modlitwe za mnie i moje prośby. Amen.

 • Modlę się nowenną od 1 listopada a skończę w Wigilię. Jestem pełna ufności, że Moja Kochana Mama czuwa nade mną i mnie wysłucha. Proszę o modlitwę za mnie.

 • Szczęść nam wszystkim Dobry Boże.Poruszona Duchem Świetym przyłączam się do odmawiania Nowenny Pompejańskiej od 1.11.2016:) To już moja 4 NP. Powierzam Matce Bożej sprawy mojego małżeństwa i naszej rodziny. Ufam – Kocham.

 • Ja również rozpoczęłam dzisiaj swoją pierwszą nowennę pompejańską. Tyle miesięcy się zbieralam, aż w końcu dziś poczułam taki mocny impuls,ze w takim ważnym dniu muszę podjąć walkę o uwolnienie z nałogu mojego męża. Nie dosyc,ze dziś w tej decyzji i modlitwie wspierali mnie wszyscy święci, to final przypadnie w tak wyjątkowym dniu. Proszę o modlitwę, żebym wytrwała.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości