Natalia: Polecam tą modlitwę każdemu

Mam za sobą pierwszą Nowennę Pompejańską. Dowiedziałam się o niej z obrazka, który ksiądz rozdawał w kościele. Zdecydowałam się na nią po paru miesiącach. Pomogły mi w tym świadectwa zamieszczone na tej stronie. Najbardziej mnie przekonał fakt otrzymywania dodatkowych łask w trakcie odmawiania nowenny, a najbardziej łaska pokoju wewnętrznego. Miałam za sobą trudne i niezrozumiałe przeżycia. Musiałam przerwać studia na ostatnim roku z powodu choroby. Objawy choroby mocno utrudniały mi normalne funkcjonowanie, odbierały spokój i nadzieję. Czułam się niedostosowana społecznie, myślałam, że moje życie zostało zmarnowane. Musiałam pogodzić się z faktem, że wygląda ono inaczej niż tego chciałabym. Nowenna pomogła mi zyskać radość i wewnętrzny pokój. Nie miałam problemów w jej odmawianiu, znalazłam czas i chęci. Przestałam zamartwiać się co będzie dalej z moim życiem, odzyskać nadzieję i żyć teraźniejszością. Cieszyć się każdą chwilą, doceniać bliskich i to co mam. Kontynuuję studia i w tym miesiącu bronię tytuł magistra.
Intencja nowenny była bardzo prozaiczna, została wysłuchana chociaż inaczej niż to sobie wyobrażałam. Polecam tą modlitwę każdemu. Pomaga zawierzyć się Matce Bożej i Panu Bogu w każdej chwili i sytuacji życia. Dzięki niej odzyskałam nadzieję i wiarę, że wszystko jest po coś. Moje cierpienie nabrało sensu, bo powierzyłam je Bogu. Któż jak Bóg!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ada
Ada
18.09.15 16:59

Piękne świadectwo, tak trzymać!

Paweł
Paweł
18.09.15 17:11

Tego natchnienia nie zapomnę do końca życia- odmówisz 150 różańców zwykłych, lub 50 pełnych w dowolnym czasie, twoja intencja zostanie wysłuchana. Dowiedziałem się o godzinie Świętej i chciałem uczcić i nie patrząc na zegarek jakoś ofiarować czas Panu Jezusowi kiedy On się modlił, a uczniowie usnęli, pierwszy raz w życiu 3 części Różańca Świętego odmówiłem, ba nawet nie miałem różańca, tylko na palcach. Przyszłą też intencja w której chciałem się pomodlić, później natchnienie ile to będzie „trwało” Słyszałem o Nowennie Pompejańskiej, ale tylko nazwę, nie wiedziałem z czym to się „je” sprawdziłem i szok trwa 54 dni. Potężna Niebios Królowo… Czytaj więcej »

barbara
barbara
19.09.15 11:42

Swiadecto piekne ,zmiana na lepsze z wiara i zawierzeniem MB.Pozdrawiam

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x