Mateusz: 2 nowenny

Szczęść Boże! Chciałbym złożyć świadectwo z mojej drugiej i trzeciej nowenny. Druga nowenna była w intencji przyspieszenia intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski. Była to nowenna trudna, w której myślałem nad jej przerwaniem, ale na szczęście ją odmówiłem. Trzecia nowenna była w intencji dziecka mojej cioci, które jeszcze się nie narodziło. Skutkiem tych nowenn było:
-Więcej zaczołem się modlić. Oprócz 3 części różańca dokładałem jeszcze tajemnice światła w innej intencji. Oprócz tego zaczołem odmawiać brewiarz i koronkę do Bożego Miłosierdzia.
-Podczas mojej drugiej nowenny walczyłem dużo ze skrupulatyzmem, a jak odmawiałem trzecią nowennę to zaczołem rozmawiać o moich skrupułach ze znajomym księdzem dzięki niemu i pewnie też dzięki Maryji mój krupulatyzm się znacznie zmniejszył. Proszę was żebyście odmawiali tą wspaniałą nowennę.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
barbara
barbara
12.09.15 14:16

Przeszkody bywaja ale trzeba sie modlic ,ja odmawiam o skupienie sie na nowennie do Ducha sw. pomaga . SZczesc Boze!

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
12.09.15 14:42

Cos o przesadnym skrupulatyzmie

https://youtu.be/mmWyV3TuOBY

Monika Makowska
Monika Makowska
12.09.15 16:12

Mateuszu serdecznie gratuluję! To niezwykłe że złożyłeś to świadectwo o Nowennie Pompejańskiej w intencji Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski właśnie dzisiaj – dokładnie w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej (12 IX 1683)… piękny znak… przyznam się że też odmawiałam NP w tej intencji. Pozdrawiam serdecznie.Monika.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej