Krzysztof: Uzdrowienie z raka szyjki macicy

Trzecią Nowennę Pompejańską zacząłem w dniu 01.03.2015 a skończyłem 23.04.2015. Modliłem się w intencji uzdrowienia dziewczyny z raka szyjki macicy. W ubiegłym roku a dokładnie 25 marca odmówiłem pierwszą Nowennę w intencji zdrowia dziewczyny i uniknięcia operacji (wycięcia narządów kobiecych) po badaniach kontrolnych nastąpiły zmiany w chorobie i nie była wymagana operacja a kolejne badanie za pół roku. W trakcie odmawiania trzeciej Nowenny 9 marca zostały przeprowadzone badania a otrzymane wyniki 13 kwietnia potwierdziły zanik komórek rakowych i uzdrowienie z raka szyjki macicy. Dziękuje Panu Bogu za otrzymane łaski a Maryi za Jej wstawiennictwo. Po skończeniu Nowenny Pompejańskiej każdego dnia odmawiam różaniec i zachęcam wszystkich do odmawiania różańca.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mena
mena
07.09.15 21:30

Piękne.

Robert
Robert
07.09.15 21:57

Bardzo przepraszam że napiszę nie na temat ale sanktuarium Maryjne w Rywałdzie królewskim (diec toruńska) zostało obrabowane. Skradziono wiele cennych wot. Proszę o modlitwę aby mb przebaczyła złodziejom i o rozwiązanie tej sprawy. Ps w tą sobotę i niedzielę odbywa się tam odpust . Poczytajcie trochę o sanktuarium przybądźcie i módlcie się. Mieszkam nie daleko w Jabłonowie Pom. Więc te miejsce jest dla mnie wyjątkowe. Był więziony tam kard . Wyszyński proszę o modlitwę z panem bogiem i bóg zapłać .

Robert
Robert
07.09.15 21:58
Reply to  Robert

Proszę jeszcze mówcie jednym drugim aby pomogli

Ewa
Ewa
07.09.15 22:07

Jak dobrze czytać tak wspaniałe świadectwo, sama modliłam się Nowenna Pompejanska w pięciu intencjach – dzieją się naprawdę cuda!!

wiola
wiola
08.09.15 04:03

Chwała Panu

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej