Karolina: Dzięki nowennie odzyskałam spokój

Kilka dni temu skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską i teraz już wiem, że na pewno nie ostatnią. W tym roku kończę 18 lat, wejście do świata dorosłych to dla każdego trudny okres. Trzeba uważać, żeby się w nim nie zagubić. Bóg w moim życiu zawsze był obecny, ale dopiero po nowennie zrozumiałam, że nie jest on tylko naszym Panem, ale również przyjacielem, a Matka Boża także Matką każdego człowieka. Od kiedy pamiętam moim największym marzeniem było zostać lekarzem, żeby każdego dnia móc pomagać innym ludziom. Robiłam wszystko, aby przybliżyć sobie postawiony przeze mnie cel. Bardzo dużo się uczyłam, jednak cały czas czułam że czegoś mi brakuje. Kilka miesięcy przed tegorocznymi wakacjami natknęłam się na świadectwo pewnej kobiety, której życie zmieniło się po odmówieniu nowenny pompejańskiej i wtedy już wiedziałam, że to jest mój brakujący element. Swoją modlitwę zaczynałam 3 razy. W końcu się udało, całe wakacje spędziłam z Matką Bożą, którą prosiłam o pomoc w dostaniu się na studia medyczne. 1. września rozpoczęłam klasę maturalną i przygotowania do matury. Na pewno będzie to trudny rok szkolny, ale po odmówionej nowennie wiem, że nie będę sama. Warto pamiętać, że Matka Boża nie jest złotą rybką spełniającą życzenia, ale przez 54 dni spędzone na rozmowie z Maryją, wiem że mogę być spokojna o swoją przyszłość. Moje serce nigdy nie było tak spokojne, a wiara tak głęboka, dlatego dziękuję za to Matce Bożej każdego dnia.

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krysia
Krysia
16.09.15 14:53

Piękne Świadectwo.
Jeśli nadal Karolinko,będziesz wytrwale z ufnością zawierzała się Najświętszej Matce Bożej i Pan Bóg będzie na pierwszym miejscu,to z pewnością pokój w sercu i radość ducha Ciebie nie opuści.
Niechaj Matka Boża Ciebie wciąż prowadzi.
Króluj nam Chryste !

Maria
Maria
20.09.15 21:04

Karolinko, jesteś na właściwej drodze! W tym roku modliłam się Nowenną Pompejańską o zdanie egzaminów maturalnych przez moją wnuczkę, która nie uzyskała na maturze próbnej pomyślnych wyników. Matka Najświętsza usłyszała moje błaganie o dary Ducha Świętego dla wnuczki. Wnuczka zdała egzaminy maturalne z tak dobrymi wynikami, że została przyjęta na wymarzone studia dziennikarskie na wymarzonym uniwersytecie i jest szczęśliwa! A ja zostałam umocniona w wierze!
Nowenna Pompejańska czyni cuda!

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x