Elżbieta: Prośba Matki Bożej o modlitwę za kapłanów

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Najswietrza Maryja Dziewica
Witam serdecznie wszystkich odmawiajacych Nowenne Pompejanska
Jestem jeszcze w trakcie odmawiania czesci Dziekczynnej i, nie bedzie to jeszcze swiadectwo,byc moze na owoce otrzymanych lask trzeba bedzie poczekac az do ukonczenia calosci, wowczas zloze i ja swoje.
Tak jak wszyscy doznajemy obecnosci i bliskosci Maryji i Pana Jezusa,szturmujemy niebo ze Wszystkimi Swietymi, ja rowniez tego doswiadczam, lecz nie o tym chce jeszcze napisac.
Dostalam bardzo wyrazny przekaz od Matki Najswietrzej z prosba o modlitwe za kaplanow. Prosze w imieniu tej Prosby z nieba,aby kazdy kto ukonczyl juz Nowenne Pompejanska rowniez podziekowal Niebu za otrzymane laski, i w podziekowaniu Najswietrzemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi, jako modlitwe wotywna , ofiarowal Nowenne Pompejanska za kaplanow.
Bedzie to nie tylko dar dla ksiezy od nas wierzacych, ale najwieksze Dziekczynienie jakim mozemy sie niebu odwdzieczyc za wszelkie laski i dobrodziejstwa jakimi i my zostalismy obsypani.
Skoro Boza Opatrznosc czuwa nad nami,dlaczego i my nie mozemy czuwac w modlitwie nad kaplanami i wypraszac laski dla nich potrzebne.
Na razie dziekuje, obiecuje zlozyc swoje swiadectwo niebawem.
JEZU UFAM TOBIE,
KROLOWO ROZANCA SWIETEGO, MODL SIE ZA NAMI,
Sw MICHALE ARCHANIELE- (Ktoz jak Bog)- MODL SIE ZA NAMI

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Marii
do Marii
08.09.15 16:33

Też taką NP bardzo często od dłuższego czasu odmawiam. Potrzeba jest dużo modlitwy. Bo: „Dla tych którzy są w Chrystusie nie ma już potępienia”

Monika Makowska
Monika Makowska
08.09.15 17:40

Cudowne świadectwo pani Elu! Jest Pani pod niezwykłą opieką Maryi i przyznam się że takie świadectwa dodają otuchy… Mam już za sobą kilka Nowenn Pompejańskich – myślę że niedługo też złożę świadectwo. Odmawiam teraz kolejną, w innej intencji, ale przyznam się że Pani intencja jest niezwykła… Pozdrawiam serdecznie

Krysia
Krysia
08.09.15 20:52

Uważam,że konieczna jest modlitwa w intencji Kapłanów .Oni bardzo tego potrzebują.
Bardzo trafne i mądre słowa Pani Elu.
Również każdy Polak i Katolik powinien modlić się w Intencji naszej Ojczyzny.
To jest w zasadzie nasz obowiązek moralny.
Jeśli nie w Nowennie Pompejańskiej,to chociaż w innej modlitwie lub na oddzielnej części Różańca świętego przypadającego na dany dzień.
Pamiętajmy o tych ważnych sprawach,które przecież nas wszystkich bardzo dotyczą,dopóki jest jeszcze czas.

Króluj nam Chryste.
Niepokalane Serce Maryi Bądź naszym ratunkiem.

Monika Makowska
Monika Makowska
08.09.15 21:14

Krysiu,piszesz zawsze cudowne komentarze. Przyznam Ci się że mam za sobą jedną NP w intencji Ojczyzny i jedną „aby Naród Polski oficjalnie uznał w Jezusie Chrystusie Zbawicielu Świata Swojego Króla”… Tę ostatnią dzięki niezwykłej Łasce udało mi się rozpocząć 8 grudnia w Godzinie Łaski w Katedrze na Wawelu…

Magdalena
Magdalena
08.09.15 21:48

Jesteś niesamowita, Moniko. Oby nasze intencje zostały wysłuchane jeszcze przed 2017 rokiem. Chciałabym, żeby był pokój na ziemi. Wiem, że Maryja prosiła Polskę także o poświęcanie pierwszych sobót miesiąca na Mszę św., Spowiedź św. i Komunię św. w intencji Rosji. Oby wszystko się ułożyło tak, jak Maryja chciała.

Monika Makowska
Monika Makowska
08.09.15 22:16

Magdo, z tego co wiem bardzo wiele osób modli się za Polskę – w Krakowie na przykład w pierwsze soboty jest różaniec pokutny i Msza za Ojczyznę na Wawelu przy grobie świętego Stanisława, biskupa krakowskiego patrona Polski.To samo – w Gnieźnie przy grobie świętego Wojciecha, Warszawa z kolei organizuje Msze za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej oraz różańcowe marsze pokutne… A już zupełnie się popłakałam na wieść o corocznych modlitwach pokutno – uroczystych „aby Zbawiciel zechciał objąć tron Rzeczpospolitej Polskiej” na… polach elekcyjnych królów polskich (Warszawa, Wola)…Jeszcze Polska nie zginęła, póki się modlimy!

Michał
Michał
08.09.15 22:27

Tak intencja jak najbardziej myślę trafna, patrząc co się wyprawia przed październikowym synodzie. Jak papież może dyskutować o dopuszczeniu rozwodników żyjących w kolejnych związkach do komunii jeśli w Ewangelii jest wyraźnie napisane, że to jest cudzołóstwo? Dziwię się że ludzie, szczególnie duchowni chowają głowę w piasek. Zobaczymy już niedługo październik.

Barbara
Barbara
09.09.15 08:00
Reply to  Michał

Są różne przypadki życiowe, rozwodnik rozwodnikowi nierówny. Nie mam na myśli przypadków, kiedy rozwód jest z winy kochanki/kochanka, ale np. z powodu agresji, itp.

Michał
Michał
09.09.15 11:24

Ale ja pisałem o małżeństwie ważnie zawartym. Kardynał Burke sprzeciwiał się bardzo tym zmianom do których dąży ten Franciszek i co? Już w tym roku nie może brać udziału w synodzie.

Barbara
Barbara
09.09.15 18:18
Reply to  Michał

Nie ,,ten” Franciszek. Michale, większy szacunek należy się papieżowi, a poza tym sprawdzają się już proroctwa o podziale duchowieństwa. Zły nie próżnuje.

E.
E.
09.09.15 21:04
Reply to  Barbara

Też mi się nie podoba ten ton o Papieżu, to następca Chrystusa na ziemi. Więcej szacunku, On wie i rozumie więcej niż my. Więcej wiary i zaufania.

Teresa.A
Teresa.A
09.09.15 12:17

Tak , kapłani z pewnością potrzebują aby za nich się modlić

M.
M.
17.09.15 11:03

Błagam o wewnętrzne wskrzeszenie mojej osoby… Bym się nie obwiniała, ale złożyła wszystko w ręce Jezusa… bym się nie lękała… i przyznała do błędu… o głęboką spowiedź proszę… o Miłość Czystą… O Cud… wiadomy Panu Bogu…

Aniaa
Aniaa
07.12.17 20:40

Kobietki – zakładanie w swoich parafiach róże różańcowe modląc się za kapłanów z waszej parafii. U mnie to działa .

14
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x