Daniel: Warto odmawiać Nowennę Pompejańską

Chciałbym złożyć świadectwo dziękczynne – odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji mojej córki o przemianę duchową. Po kilku miesiącach po ukończeniu widzę, iż zaczyna się powoli – ale jednak zmieniać na lepsze (nie wszystko od razu). Dzięki Nowennie nauczyłem się znajdować czas na codzienny różaniec, a pracuję często 6 dni w tygodniu i wcześniej nawet bym o tym nie pomyślał. Dodatkowo przejrzałem na oczy (inaczej, niż dotychczas widząc życie duchowe). Dodatkowo wstąpiłem do Ruchu Wiernych Serc Małżeństw, co też jest zupełnie niesłychane, gdyż wcześniej nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, a bardzo pomaga ich modlitwa w sakramentalnym związku małżeńskim. Chciałbym podziękować tym samym Matce Bożej Objawionej w Pompejach za te łaski już otrzymane. Warto odmawiać tę Nowennę.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
PawełBoguslawDorota Karnicka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość
Dorota Karnicka

Pięknie, Danielu 🙂
Chwał Panu i Maryi!
Niech Wam Bóg błogosławi!

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Cos DLA rodziny – nabozenstwo 9 pierwszych sobot miesiaca 33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie… Czytaj więcej »

Paweł
Gość
Paweł

Dziś- moje serce zaznało ukojenia, zostało mi 22 dni nowenny. Te ewangeliczne słowa – idź i nie grzesz więcej – twoja wiara cię uzdrowiła, najpiękniejsze słowa jakie usłyszałem w sakramencie pokuty. A siły do zażartej wali potrzeba mi dziś było – dostałem w obfitości. Tłukłem się – wstawałem, bo coś chciało usilnie przerwać moją NP:( walka jest toczona, są też i rany odniesione, ale warto bić się o medal honoru Bożego – którym jest głoszenie chwały Jezusa i jego Boskiej mocy. Wspomaga mnie w boju Królowa Różańca Świętego miłościwie panująca [img]http://www.sanktuariapolskie.info/graphics/diecezje/rzeszowska/laczki_jagiellonskie/obiekt.jpg[/img] http://www.sanktuariapolskie.info/diecezje/37/rzeszowska/sanktuaria/152/sanktuarium-matki-kosciola choć wiele różnych – to Jedna Królowa- Fatima,… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną