Barbara: Szczęśliwa babcia

Odmówiłam nowennę w intencji obdarowania syna i synowej dzieckiem. Moje modlitwy zostały wysłuchane i dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej/Msze Św. w sanktuarium w Pompejach/ synowa spodziewa się dziecka, po czterech latach małżeństwa. Wszystkim ogłosiłabym tą radosną wiadomość gdybym tylko mogła, jak też poleciłabym odmawianie nowenny pompejańskiej potrzebującym. Trzeba się modlić i wierzyć, że modlitwy zostaną wysłuchane, bo wiara jest tu najważniejsza.
Mam jednego wnuczka od córki i cały czas modlę się o uratowanie jej małżeństwa, które wisi na bardzo cienkiej nitce i wierzę, że Matka Najświętsza nie zostawi tej rodziny i sprawi, że mąż córki odnajdzie prawdziwą drogę, a wnuczek odzyska ojca, którego kocha.

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
23.09.15 15:25

Barbara, jak zamówić mszę św. w Pompejach? Ja także modlę się o dar macierzyństwa dla mojej córki. Myślę, że matka Boża wysłuchała mnie, ale z jakiegoś ważnego powodu odwleka udzielenie córce tej łaski.

RADEK
RADEK
23.09.15 17:02

witam intencje na msze św w Pompejach należy wysłać zawsze do 20 dnia miesiąca wraz z ofiara a msze są odprawiane zawsze 25 dnia miesiąca o godz 7 rano pozdrawiam ja już zamówiłem dwie mszy i podaje link pozdrawiam http://pompejanska.rosemaria.pl/msza-sw-w-pompejach/

Maria II
Maria II
23.09.15 19:14

Mario,na tej stronie,na której jesteśmy obecnie, po prawej stronie jest zielona zakładka „wpisy na temat” i tam jest napis :Msza św.w Pompejach-poczytaj.Pozdrawiam.

barbara
barbara
26.09.15 08:51

Witam ja wymodlilam dar macierzynstw dla synowej u sw. Rity bardzo gorliwie w trzy miesiace od chwili kiedy syn mi powiedzial co chca zrobic .Pozdrawiam

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x