Barbara: Szczęśliwa babcia

Odmówiłam nowennę w intencji obdarowania syna i synowej dzieckiem. Moje modlitwy zostały wysłuchane i dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej/Msze Św. w sanktuarium w Pompejach/ synowa spodziewa się dziecka, po czterech latach małżeństwa. Wszystkim ogłosiłabym tą radosną wiadomość gdybym tylko mogła, jak też poleciłabym odmawianie nowenny pompejańskiej potrzebującym. Trzeba się modlić i wierzyć, że modlitwy zostaną wysłuchane, bo wiara jest tu najważniejsza.
Mam jednego wnuczka od córki i cały czas modlę się o uratowanie jej małżeństwa, które wisi na bardzo cienkiej nitce i wierzę, że Matka Najświętsza nie zostawi tej rodziny i sprawi, że mąż córki odnajdzie prawdziwą drogę, a wnuczek odzyska ojca, którego kocha.

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
barbaraMaria IIRADEKMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Barbara, jak zamówić mszę św. w Pompejach? Ja także modlę się o dar macierzyństwa dla mojej córki. Myślę, że matka Boża wysłuchała mnie, ale z jakiegoś ważnego powodu odwleka udzielenie córce tej łaski.

RADEK
Gość
RADEK

witam intencje na msze św w Pompejach należy wysłać zawsze do 20 dnia miesiąca wraz z ofiara a msze są odprawiane zawsze 25 dnia miesiąca o godz 7 rano pozdrawiam ja już zamówiłem dwie mszy i podaje link pozdrawiam http://pompejanska.rosemaria.pl/msza-sw-w-pompejach/

Maria II
Gość
Maria II

Mario,na tej stronie,na której jesteśmy obecnie, po prawej stronie jest zielona zakładka „wpisy na temat” i tam jest napis :Msza św.w Pompejach-poczytaj.Pozdrawiam.

barbara
Gość
barbara

Witam ja wymodlilam dar macierzynstw dla synowej u sw. Rity bardzo gorliwie w trzy miesiace od chwili kiedy syn mi powiedzial co chca zrobic .Pozdrawiam

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną