: Asia: Różaniec pomaga odzyskać utracone wartości

Mam 20 lat, moja historia poszukiwania Pana Boga jest długa i poplątana. Napiszę tylko, że Nowennę poznałam podczas pobytu mojej babci w szpitalu. Tam jedna kobieta podarowała mi karteczkę z Nowenną. Teraz napiszę, jakie łaski otrzymałam podczas odmawiania tej modlitwy.
-Maryja pokazała mi Ruch Czystych Serc.
-Maryja naprawia relację między mną, a moim chłopakiem. Buduje między nami zaufanie i prawdziwą, szczerą miłość. Często mu mówiłam, że modlę się nowenną i zachęcałam go, żeby też zaczął, ale się bał. A dziś stał się cud. Dowiedziałam się, że zmówił różaniec.
-Matka Boża ostatnio dała w moim życiu trudną sytuację, która mi pokazała ile złego uczyniłam innym, jak moje grzechy z przeszłości: czytanie senników wpłynęły na relacje z innymi ludźmi. (między innymi z moim chłopakiem i rodziną)
-Pokazała mi wykłady księdza Glasa, które uświadomiły mi w co ja złego się wpakowałam.
-Dała mi siłę, żeby napisać to świadectwo.
Co się działo ze mną podczas nowenny?
-Bardzo ciężko mi się modliło, w głowie miałam: PO CO TY TO ROBISZ? Nic ci Ona nie pomoże, jesteś już na dnie. Budziłam się w nocy, drętwiało mi ciało, ale nie bałam się. Skontaktowałam się z księdzem, którego poznałam na oazie I stopnia (on mi powiedział, że będę w przyszłości z moim chłopakiem, bo mamy te same nazwiska). Ksiądz mnie pocieszył i powiedział, że moja modlitwa jest skuteczna.
Obecnie modlę się o bardzo bliską mi osobę, aby się nawróciła. Wierzę, że Matka Boża da tej osobie łaskę nawrócenia i dosłownie poprowadzi do spowiedzi. Niedługo zacznę Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły, gdyż chcę się uwolnić od jednego grzechu z przeszłości, który ogranicza mi kontakt z Panem Bogiem.
Co by się nie działo, oddaję swoje całe życie w ręce Matki Bożej, a to co Ona czyni będę głosiła z taką samą radością, którą miałam w sobie podczas rekolekcji Ruchu Światło-Życie. Radość i zaufanie dostaję od Matki Bożej, bo do Niej wróciłam. Na koniec powiem, że Bóg pukał wiele razy do mych drzwi, tylko nie umiałam tego wykorzystać. Bóg wyprostuje każdą ścieżkę i wierzę, że cały czas jest obok mnie. Jestem ciekawa, co mi Pan Bóg przygotował na dalsze lata życia i mam cichą nadzieję, że chłopak, którego mi postawił na mojej drodze, będzie ze mną do końca. (jesteśmy razem od trzech lat) Nawet jeśli Pan Bóg mi kiedyś powie: „nie, mam dla ciebie kogoś innego”, to cieszę się, że postawił mi tego chłopaka na mojej drodze. Mimo, że upadaliśmy, to teraz razem szukamy Pan Boga i razem wzrastamy w wierze. Marzę o domu, w którym będzie panował pokój i nikt nie będzie się wstydził wspólnej modlitwy, bo tego mi brakowało w moim domu rodzinnym. Jeśli jest taka wola Boża, chciałabym mieć dzieci i męża i być dla nich oparciem duchowym i mieć w sobie prawdziwą kobiecość, która pochodzi od Pana Boga. Nie wstydzę się tego powiedzieć, ale każdy mężczyzna, który odmawia różaniec jest męski – ta męskość jest od Pana Boga. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Polecam modlitwę różańcową – kształtuje charakter i zbliża do Trójcy Świętej.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asia
Asia
04.09.15 22:18

Odnośnie tego, co jest mało precyzyjne. Tam gdzie jest napisane: ‚ksiądz mi powiedział, że będę w przyszlosci z moim chlopakiem’ podczas rekolekcji wakacyjnych poznalam wiele osób i kiedy siedziałam podczas posiłku obok mojego obecnego chłopaka; ksiądz rzucił dla żartu, że będziemy razem, bo mamy te same nazwiska. Początkowo nie chciało mi sie w to wierzyc, ale po dwoch latach od rekolekcji zostaliśmy parą 🙂 to taka anegdotka.. Mam nadzieje, że reszta swiadectwa jest zrozumiala.

paulina
paulina
05.09.15 00:42

Witam serdecznie no a co z tymi co maja rozne nazwiska .Bo troszke to skompikowane jest.Ale zycze wszystkigo dobrrgo.Tez poznalam chlopaka w mojej 1Np w 9 dniu odmawiania poznala mnie moja kolezanka z pracy zaczeli rozmwiac na fb a wczesniej moze z 10 lat do tylu chodzili razem do szkoly.Pomyslalam czemu nie na kawe zawsze mam 37 lat po 9 latach nieudanego zwiazku toksycznego bardzo z przemoca fizyczna i po 5 latach samotnosci trzeba sprobowac i poszlam na ta kawe i tak sie zaczelo.Stopniowo powoli fajnie on wolny ja tez .W kwietniu powiedzial mi zdawkowo ze wpadl z jakosc dziewczyna… Czytaj więcej »

Asia
Asia
05.09.15 11:52
Reply to  paulina

Z tymi nazwiskami to u mnie to byl tylko bardzo mily przypadek 🙂 moja rada: zawierz swoje życie Matce Bożej. Wtedy naprawde wszystko sie samo jakoś uklada. Mi tez jest ciezko zaufać calkowicie, ale Matka Boża caly czas przy mnie jest i może czasami trudno mi uslyszec to co do mnie mówi, ale modlę się też o otwartość serca na Pana Boga i to pomaga. Malymi kroczkami jestem blizej Pana Boga. Dziala delikatnie, ale musisz wyrazic swoją wole na to Boże dzialanie. Innej rady nie ma.

Katarzyna
Katarzyna
05.09.15 04:40

Dojrzałe świadectwo i wyczuwa się w nim mocną wiarę.Rzeczywiście,mężczyzna,modlący się,a dodatkowo z różańcem, jest wyjątkowy i niewielu takich świeckich spotykałam w życiu.Asiu,życzę Ci błogosławieństwa Bożego we wszystkim i jestem pełna uznania dla Twojego pogodzenia z Wolą Bożą.Ja mam 2x więcej lat od Ciebie i dopiero od roku,zrozumiałam pojęcie Woli…i cieszę się,że nie później 🙂 z Panem Bogiem

Joanna Jastrzębska
Joanna Jastrzębska
05.09.15 10:21

witaj, też mam na imię Asia i też modliłam się (1 nowenna) o czystość (razem z chłopakiem)…myślę,że to nie przypadek,że przeczytałam twoje świadectwo, choć na razie modlę się też o nawrócenie osób mi bliskich (rodziców) wierzę,że kiedyś Jezus całkowicie uleczy mnie z tego, co nieczyste i nauczy kochać na nowo. PS. Też odmówiłam raz nowenne do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, kilka razy znów coś mnie nachodziło, aby odmówić ją ponownie, ale ciężko mi się zebrać. Co ci mogę podpowiedzieć to tyle, że polecam ci nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca, dzięki niemu możemy wynagrodzić Maryi grzechy jakie popełniliśmy czy popełniamy przeciwko… Czytaj więcej »

Asia
Asia
05.09.15 10:57

Nie ukrywam, że miałam obawy przed wstawieniem tego świadectwa. Tak jak Ty modlę się za rodziców, a dziś wypada pierwsza sobota i tak jak Ty mam zamiar zacząć pierwsze soboty 🙂 życzę Ci moja imienniczko wszystkiego dobrego :-)!

Joanna Jastrzębska
Joanna Jastrzębska
05.09.15 10:33

dodam jeszcze,że też mam około 20 lat (22) i też uczęszczam do RCS;) jakbyś chciała się skontaktować mój mail: asiajastrzebska1993@wp.pl

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x