Ania: Odnalazłam sens życia

Witam wszystkich. Nowennę pompejańską odmawiam już szósty raz. Dzięki tej modlitwie stałam się silniejszą osobą i odnalazłam sens życia. Wcześniej byłam daleko od Boga i kościoła. Byłam osobą zagubioną z mnóstwem problemów, dla których nie potrafiłam znaleźć rozwiązania. Mąż odwrócił się ode mnie i dziecka, polubił życie i pracę za granicą, ma wyrzuty, że tutaj z nami traci czas a tam są lepsze zarobki. Modlę się również w jego intencji aby zrozumiał, że ma rodzinę która potrzebuje jego wsparcia. Dzięki Matce Bożej zmieniłam pracę, wcześniej wracałam bardzo późno i nie miałam czasu dla dziecka. Teraz mam bliżej i mogę więcej czasu spędzać z córką.
Poprzednią nowennę odmawiałam w intencji dusz czyśćcowych. Wcześniej nie przywiązywałam uwagi do modlitwy za zmarłych ale teraz wiem, że bardzo potrzebują naszych modlitw i możemy wiele dla nich zrobić. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny.

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
GrazynaTeresa.APawełPiotrekKlemens Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Przez Maryje do Jezusa !! Warto !!

Klemens
Gość
Klemens
Piotrek
Gość
Piotrek

Witaj, pewnie doszłaś do podobnego rezultatu jak ja, po odmówieniu NP również znalazłem sens życia którym jest: z całych sił starać się o zbawienie swojej duszy w jak największej świętości, oraz dusz innych ludzi, też wiedzę tą należy przekazywać, w rodzinie być kapłanem swego domu i przekazywać największe wartości. Pozdrawiam Cię. Kiedy przyjdzie czas po prostu wyjaśnij mężowi że nie jest on potrzebny za granicą, nie pieniądze się liczą najbardziej, a jest potrzebny tutaj w Polsce dla ciebie i dzieci – jego rodziny. Jeśli jest mężczyzną odpowiedzialnym to zrozumie. Jednak najpierw módl się za niego za wstawiennictwem Matki Bożej, bo… Czytaj więcej »

Paweł
Gość
Paweł

Lubię- tę myśl Świętego Charbela – „Bądźcie mnichami w samym sercu świata, nie potrzebujecie do tego habitu. Zasiewajcie ziarna modlitwy i woń kadzidła. Bądźcie święci i uświęcajcie ziemię. Droga świętości jest długa, ale bądźcie pewni, że kiedy wasze umysły zajęte będą myśleniem o Bogu, a serca napełni Boża miłość, wówczas moc Boża wstąpi w Wasze ręce i dotrzecie bezpiecznie do celu. Wiedzcie, że zawsze, gdy się modlicie, ja modlę się razem z Wami, abyście stawali się świętymi i aby Imię Pana było uwielbione”.
Św. Charbel orędzie z Nieba

Grazyna
Gość
Grazyna

Piekny cytat panie Pawle! dziekujemy!

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Pieknie .Krótko i na temat

Grazyna
Gość
Grazyna

Pieknie to napisalas Ania! Niech Cie Bog blogoslawi!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?