Ania: Odnalazłam sens życia

Witam wszystkich. Nowennę pompejańską odmawiam już szósty raz. Dzięki tej modlitwie stałam się silniejszą osobą i odnalazłam sens życia. Wcześniej byłam daleko od Boga i kościoła. Byłam osobą zagubioną z mnóstwem problemów, dla których nie potrafiłam znaleźć rozwiązania. Mąż odwrócił się ode mnie i dziecka, polubił życie i pracę za granicą, ma wyrzuty, że tutaj z nami traci czas a tam są lepsze zarobki. Modlę się również w jego intencji aby zrozumiał, że ma rodzinę która potrzebuje jego wsparcia. Dzięki Matce Bożej zmieniłam pracę, wcześniej wracałam bardzo późno i nie miałam czasu dla dziecka. Teraz mam bliżej i mogę więcej czasu spędzać z córką.
Poprzednią nowennę odmawiałam w intencji dusz czyśćcowych. Wcześniej nie przywiązywałam uwagi do modlitwy za zmarłych ale teraz wiem, że bardzo potrzebują naszych modlitw i możemy wiele dla nich zrobić. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
barbara
barbara
26.09.15 22:38

Przez Maryje do Jezusa !! Warto !!

Klemens
Klemens
27.09.15 22:10
Piotrek
Piotrek
28.09.15 07:45

Witaj, pewnie doszłaś do podobnego rezultatu jak ja, po odmówieniu NP również znalazłem sens życia którym jest: z całych sił starać się o zbawienie swojej duszy w jak największej świętości, oraz dusz innych ludzi, też wiedzę tą należy przekazywać, w rodzinie być kapłanem swego domu i przekazywać największe wartości. Pozdrawiam Cię. Kiedy przyjdzie czas po prostu wyjaśnij mężowi że nie jest on potrzebny za granicą, nie pieniądze się liczą najbardziej, a jest potrzebny tutaj w Polsce dla ciebie i dzieci – jego rodziny. Jeśli jest mężczyzną odpowiedzialnym to zrozumie. Jednak najpierw módl się za niego za wstawiennictwem Matki Bożej, bo… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł
28.09.15 21:03

Lubię- tę myśl Świętego Charbela – „Bądźcie mnichami w samym sercu świata, nie potrzebujecie do tego habitu. Zasiewajcie ziarna modlitwy i woń kadzidła. Bądźcie święci i uświęcajcie ziemię. Droga świętości jest długa, ale bądźcie pewni, że kiedy wasze umysły zajęte będą myśleniem o Bogu, a serca napełni Boża miłość, wówczas moc Boża wstąpi w Wasze ręce i dotrzecie bezpiecznie do celu. Wiedzcie, że zawsze, gdy się modlicie, ja modlę się razem z Wami, abyście stawali się świętymi i aby Imię Pana było uwielbione”.
Św. Charbel orędzie z Nieba

Grazyna
Grazyna
01.10.15 03:25
Reply to  Paweł

Piekny cytat panie Pawle! dziekujemy!

Teresa.A
Teresa.A
28.09.15 21:21

Pieknie .Krótko i na temat

Grazyna
Grazyna
01.10.15 03:26

Pieknie to napisalas Ania! Niech Cie Bog blogoslawi!

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x