Paulina: Chwała Maryi!

Szczęść Boże!
Nowennę pompejańską odmawiam już dziewiąty raz. Modlitwa ta jest wspaniała, lecz też bardzo trudna. Mimo tego, po każdej zakończonej nowennie jakaś nieodparta siła mówi mi, abym rozpoczęła następną. W końcu tyle jest intencji! Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Dzięki Najświętszej Maryi Pannie moja mama otrzymała wspaniałą pracę, a mojemu tacie zagoiła się wieloletnia rana na nodze. Tam, gdzie lekarze załamywali ręce, Maryja dokonała cudu. Chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego za wszelkie otrzymane łaski i opiekę nade mną i moimi bliskimi. Z ufnością czekam także na rozwiązanie innych problemów powierzonych w modlitwie różańcowej, gdyż wiem, że Maryja nigdy nie opuści swych dzieci w potrzebie.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krysia
Krysia
07.08.15 20:45

Chwała Panu naszemu .
Najświętsza Matka Boża Pompejańska najczulszą Matką naszą .

Nina Michalak
Nina Michalak
07.08.15 22:21

tyle nowenn, to naprawde duzo, ja jestem przy pierwszej, akurat 11.08 konczy sie, a co dalej nie wiem, to prawda, ze trudna to modlitwa….., wymagajaca ale napewno warta odmawiania

Elżbieta
Elżbieta
09.08.15 11:47

Ja odmawiam 12.Ta ostatnia jest za dusze czyścowe a wczesniejsze za rodzine

Danuta
Danuta
09.08.15 15:58

Ja 15 sierpnia zaczynam za dusze czyśćcowe

Monika
Monika
09.08.15 16:56

🙂 1 sierpnia rozpoczęłam Nowennę w intencji uwolnienia Dusz z czyśćca. Myślę, że Kościołowi cierpiącemu dużo pomagamy dzięki naszej modlitwie, bo ostatnimi dniami mocniej czuję, jak szatan się wścieka. Bóg Wam zapłać w imieniu Dusz; miło czuć, że nie jestem jedyną osobą, która modli się w tej intencji i że wciąż istnieją osoby zdolne do ofiary ze swojego czasu dla pomocy innym.

Ludwik
Ludwik
10.08.15 13:45

Ja rozpocząłem 22 lipca Nowennę ale to co się dzieje wokół mnie tego się nie da opisać w normalny sposób ,bo tak jak napisała Monika im mocniej i gorliwie się modli to zły zrobi wszystko by nie skończyć modlitwy. Sam noszę różaniec przy sobie np idąc na miasto znajomi mnie wzywają ” rzucają we mnie mięsem ” a jak ich spotykam kilka dni później to oni nic nie pamiętają.

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x