Patrycja: pierwszy cud

Jestem w trakcie odmawiania swojej pierwszej nowenny. Dowiedziałam się o niej od mamy, która bardzo mnie wspiera i modli razem ze mną o cud macierzyństwa. Pisząc to mam łzy w oczach, bo jestem tak bardzo wdzięczna Bogu za cudownych rodziców i rodzeństwo, którzy zawsze mnie wspierają oraz za najwspanialszego męża, który jest zawsze blisko mnie, a gdyby mógł to dałby mi gwiazdkę z nieba. On bardzo przeżywa moje „załamania” po kolejnych nieudanych próbach.
Moja nowenna poświęcona jest otrzymaniu łaski poczęcia nowego życia i cudowi narodzin, którego jeszcze nie doświadczyliśmy mimo 2 lat starań. W tym czasie miałam też 2 operacje ginekologiczne, a każda z nich zmniejsza moje szanse na naturalne zostanie mamą. Wczoraj zaczęłam odmawiać część dziękczynną nowenny i zrozumiałam, że już spływają na mnie pierwsze łaski od Matki Bożej. Od samego początku tak bardzo zależy mi na zajściu w ciąże, że w wielu kwestiach moje życie jest podporządkowane właśnie temu celowi. Dzięki modlitwie do Matki Bożej zrozumiałam i wierzę w to, że zostanę matką wtedy, kiedy nadejdzie odpowiedni moment. W dalszym ciągu będę się modlić o spokój serca i cierpliwość, której czasami mi brakuje, a kolejne nowenny mam zamiar odmawiać w intencjach mojej rodziny.
Proszę o Waszą modlitwę z mojej intencji.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiesia
wiesia
01.08.15 17:47

Wierzę całym sercem, że zostaniesz MAMĄ. Bo jak inaczej mam myśleć, kiedy tak bardzo, bardzo pragniesz dzidziusia, a MATKA NAJŚWIĘTSZA ześle tę łaskę dla Ciebie i męża. UFAJ I WIERZ, a MATEŃKA spełni Twoją prośbę. AVE MARYJA!

Matka
Matka
01.08.15 19:41

Też jestem matką,i wiem , jak bardzo pragniesz nią zostac.Wierze, ze Matka Najświętsza nie pozostanie obojętna na Twoje prosby i modlitwy.Dolączam sie do Twojej prośby o cud narodzin.Wierz i ufaj Mateńce

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x