Marta: szturmujmy wspólnie modlitwą niebo

Odmówiłam już cztery nowenny. I …. nie jestem pewna na ile moje modlitwy są wysłuchiwane, na ile moje intencje są zgodne z Wolą Bożą….
1. w intencji wygrania w totolotka, aby spełnić nasze największe marzenie czyli wybudować dom.
2. odcięcie się od skutków grzechów ciężkich pokoleniowych.
3. nawrócenie i pogłębienie wiary mojej i mojego męża.
4. uzdrowienie taty z choroby. miał wylew krwi do mózgu, gdy to się stało prowadził auto i uderzył w drzewo, ma zmiażdżoną nogę nadal nie odzyskał świadomości pamięci.
podczas odmawiania 2 nowenny dostaliśmy łaskę porzucenia nałogu papierosowego razem z mężem i jego siostrą. To prawdziwy cud że 3 osoby w tym samym czasie uwolniły się od nałogu. ja otrzymałam ogromną łaskę spokoju że wszystko będzie dobrze zaraz po wypadku mojego taty. poprawiła się nasza beznadziejna sytuacja finansowa.
Zaczynam dostrzegać inaczej patrzeć na sytuacje i osoby, które mnie skrzywdziły i nie potrafiłam tego wybaczyć.
Gdzieś cały czas poszukuję, zbliżam się do Pana Boga w modlitwie, kazaniach w internecie ks.Glasa, ks.Pawlukiewicza, ojca Szustaka. Dużo rzeczy odkrywam na nowo.
teraz już drugi raz przerwałam odmawianie kolejnej intencji ale walczę… Gdy odmawiam zmieniam się przede wszystkim w środku na więcej rzeczy patrzę z dystansem, mniej się denerwuje, popełniam głupstwa i błędy TAK, mam nadzieję że, z czasem będzie ich mniej, a dziś wiem że tylko Bóg może mnie od nich uwolnić i przemienić serce. Dziękuję Matko Boża za wszystkie otrzymane łaski, nie sposób wszystkich wymienić i za te, które dostrzegam „po czasie”. Tylko Pan Bóg wie co dla nas jest dobre – więc teraz chciałabym odmówić nowennę w intencji żeby Matka Boża się nami zaopiekowała – ja się modlę ty Boże działaj!!!
Polecam wszystkim, którzy się wahają zacznijcie już dziś się modlić! 🙂
szturmujmy wspólnie modlitwą niebo !!!
z Panem Bogiem

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
12.08.15 18:18

Z tego co wiem, to nie powinno się modlić o pieniądze. Tzn wprost prosić Pana Boga „Boże proszę o przypływ gotówki, o wygraną w totolotka, itp”. Wiem jednak, że jeśli sytuacja jest krytyczna (kredyty, brak pieniędzy na życie itp) można modlić się intencją „proszę o POPRAWĘ MOJEJ SYTUACJI FINANSOWEJ”. Brzmi prawie tak samo, ale prawie robi wieeelką różnicę. Jeśli sytuacja jest krytyczna, a nie że ktoś chce mieć domek…. Też bym wiele rzeczy chciał, ale po prostu wiem, że nigdy ich nie będę miał. Pozdrawiam

Maria II
Maria II
13.08.15 13:18
Reply to  Paweł

Masz Pawle rację.Gdzieś czytałam,że św.o.Pio otrzymywał sterty listów z prośbami.Pewnego razu,nie otwierając wyrzucił jeden,potem okazało się,że ktoś prosił,żeby sprawił,żeby wygrał pieniądze,więc coś jest narzeczy.

zadowolona
zadowolona
12.08.15 19:14

Formułując intencję od dawna już pozostawiam Bogu „swobodę działania”…Modlę się o „Najbardziej potrzebne łaski dla…” Bóg najlepiej wie czego w danej chwili potrzebuję ja, moja rodzina, przyjaciele…Zresztą czytając zamieszczone tutaj listy i świadectwa łatwo można dojść do wniosku, że intencje formułowane „wprost” są rzadko wysłuchiwane natomiast osoba modląca ( lub, za którą się modlimy) otrzymuje wiele innych, wspaniałych łask.

Zdziwiona
Zdziwiona
12.08.15 19:42
Reply to  zadowolona

Do Zadowolonej:Intencje nie są wysłuchiwane?? Przecież Matka Boska obiecała..

Zadowolona
Zadowolona
13.08.15 10:40
Reply to  Zdziwiona

Miło mi Zdziwiona, że Twój pierwszy komentarz na tym forum odnosi się do mojego wpisu 🙂 „Ktokolwiek pragnie otrzymać łaski, niech odprawi na moją cześć trzy nowenny odmawiając piętnaście tajemnic różańca, a potem niech odmówi znowu trzy nowenny dziękczynne”. Matka Boska obiecała modlącym otrzymanie łask. Ani słowa o intencjach…No chyba, że ja nie czytam ze zrozumieniem, lub ktoś opacznie zinterpretował słowa Matki Boskiej. Wg Słownika Biblijnego ŁASKA – Odpowiednik greckiego słowa, które znaczy „to, co przynosi rozkosz, radość, szczę­ście lub pomyślność”. W odniesieniu do modlitwy zaś „INTENCJĘ można określić jako akt woli, która skłania człowieka do rozmowy z Bogiem, by… Czytaj więcej »

Gracja
Gracja
12.08.15 22:17

Ja 15 sierpnia kończę odmawiać moją 16 nowennę ,wiekszość nowenn odmówilam za mojego syna .Nigdy nie prosilam o pieniadze a cały czas Matka Boza opiekuje sie nami .Na swej drodze spotykam bardzo dobrych ludzi,którzy nam pomagają.Wiem,że i przyjdzie pora i mój syn znajdzie pracę i nie będzie się czuł się bezwartościowy i samotny.Caly czas czuję opiekę Maryji i wiem,.że nas nigdy nie opuści.

Maria II
Maria II
13.08.15 13:15
Reply to  Gracja

Gracjo,gratuluję wytrwałości w modlitwie,na myśl przychodzi św.Monika,życzę takiej skuteczności jak u tej Świętej.M.

Janek
Janek
13.08.15 13:17

Kochani. Ja też uważam że nie ma nic w słowach Maryi o intencjach. Domyślnie ponieważ BÓG jest Miłością, jest dobry, to za wykluczone uważam intencje o zło dla bliźniego itp. Modlenie się o pieniądze (jeśli mamy dobre intencje ich wykorzystania) wydaje mi się na miejscu. I chyba nie jest ważne czy poprosimy Boże daj mi wygrać w totka czy też Panie jeśli zechcesz popraw moją sytuację materialną. Bóg wie że jesteśmy słabi i czeka na nasze prośby. Taki to Kochany jest nasz Ojciec w Niebie. Błogosławię

Gracja
Gracja
13.08.15 14:48

Dziękuję Mario za dobre slowo.

Anna
Anna
14.08.15 14:51

Jestem w stanie zrozumieć jeśli osoba modląca się o pieniadze jest w ciężkiej sytuacji i naprawdę ich potrzebuje na przeżycie. W takiej modlitwie nie widzę nic złego (jest przecież specjalna modlitwa do Św. Ekspedyta w problemach finansowych) Co innego, moim zdaniem, jeśli ktoś ma „kaprys” bo marzy o wybudowaniu domu albo o lepszym samochodzie. To nie jest sprawa beznadziejna, gdzie jest potrzebna interwencja samego Boga. Czy takie osoby nie czują jakiegoś skrępowania prosząc Boga o zaspokojenie swoich zachcianek? Jest znane za to świadectwo pewnego chłopca z Guadalupe, którego rodzina była w ciężkiej sytuacji finansowej i on wymodlił wygraną, którą też… Czytaj więcej »

Peszka
Peszka
15.08.19 00:44
Reply to  Anna

Wiele osób modli się o miłość męża żonę dziecko. To też jest kaprys??? Jal ktos ma męża zdrowie dom prace to dzidziuś jest kaprysem… Prawda? Jesli ktos czegos potrzebuje niech sie o to modli. Oczywiście mówie tu o potrzebach nie robiących krzywdy blizniemu. Jakim prawem pouczacie o co mozna PROSIĆ BOGA???

Violetta
Violetta
22.09.17 00:47

Kochani Bog jest miloscia ..i czeka na nasza milosc i relacje Jest Bogiem zywym i prawdziwym Powiem na swoim przykladzie jak bylam chora bardzo powaznie modlilam sie nowenna pompejanska oczywiscie Matka Boza miala mnie w swojej opiece ale za nim zostalam uzdrowiona czytalam swiadectwa wkurzalam sie ze inni prosza o takie bzdety zeby zdac egzamin lub prawo jazdy w duchu sobie myslalam to ja tu potrzebuje zdrowia a inni takie blache sprawy prosza …ale pozniej to mnie bardzo umocnilo i dodalo wiary ze skoro Maryja pomaga w takich malych sprawch to w ttych zdrowotnych tym bardziej nas nie zostawi…Mozemy prosic… Czytaj więcej »

Ryszard
Ryszard
13.04.20 18:26

Czy można odmawiać nowennę pompejańską razem z żoną?

13
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x