Marianna: Wiele łask bożych

Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym tę stronę! Odmawiam już czwartą Nowennę i po raz drugi pragnę złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach. Potrzebę modlitwy odczuwam od dawna, ale teraz czasy są szczególnie uciążliwe i mam wrażenie, iż bardziej niepewne. Widzę, że moja mądrość nie wystarcza, aby dokonywać dobrych wyborów życiowych, czy właściwie doradzać dzieciom, dlatego postanowiłam omodlić wszystkie problemy i zostawić je w rękach Matki Najświętszej. Moje prośby dotyczyły nawrócenia, wiary, uzdrowienia na duszy i ciele.
Za przyczyną Matki Bożej otrzymuję ja, ale i moje dzieci wiele łask: mam dobry kontakt z dziećmi, mamy mieszkania, pracę,  wystarczające środki do życia i wiele innych. Moje problemy dotyczyły głównie córki. Odmówiłam dwie Nowenny i co prawda widziałam pozytywne zmiany, to jednak problemy pozostawały. W trzeciej Nowennie odmawianej w intencjach Dusz czyśćcowych prosiłam Niebo o pomoc. Muszę przyznać, że w części dziękczynnej u córki zaczęły się dziać zdarzenia niesamowite, które sama zauważyła: poprawa zdrowia, codzienny różaniec, pełne uczestnictwo we Mszy świętej, mniejsza nerwowość, znaczna podwyżka poborów i wiele innych.
Teraz modlę się o dary Ducha Świętego dla członków rodziny.
Pewnie nigdy tak nie będzie, że wszystko będzie dobrze, ale ważne, by mieć pokój ducha, akceptować siebie i swoje małe cierpienia i o to proszę teraz.
Czytam Wasze świadectwa i jak wielu twierdz, też umacniam się nimi. Przekonałam się, że Nowenna Pompejańska jest wciągająca, a spraw do omodlenia ciągle dużo. Królowo Różańca Świętego módl się za nami. Szczęść Boże!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Danuta
Danuta
18.08.15 18:52

Dziekuje za twoje świadectwo ja odmswiam teraz 3 i te za Dusze Czyscowe .Tak to prawda otrzymuje wiele Łask o które nie prosilam i wytrwałości mi nie brak …ale te ciągle powracające zwątpienia…..choć jest coraz lepiej….dzięki …dzięki….

Małgosia
Małgosia
18.08.15 22:15

Drogie Panie ja jutro zaczynam NP za dusze czyśćcowe

Teresa.A
Teresa.A
19.08.15 03:50

To prawda NP jest wciagajaca .
Małgosia wytrwałosci .Duszyczki juz się cieszą

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x