magda: łaska macierzyństwa pomimo choroby

Mam zespół policystycznych jajników, brak owulacji.. byłam załamana, co miesiąc czekałam na mój mały cud.. i co miesiąc przeżywałam wielkie rozczarowanie.. wtedy na mojej drodze stanęły osoby, które odmawiały nowennę pompejańską… postanowiłam poprosić Matkę Bożą o pomoc, w ostatni dzień modlitwy źle się poczułam, okropnie bolał mnie brzuch, zrobiłam test ciążowy chociaż podświadomie wiedziałam, że niepotrzebnie bo pewnie kolejny raz się zawiodę…. ale nie tym razem…dzięki nowennie pompejańskiej obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży:)

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jolka
Jolka
20.08.15 12:37

Niech Bóg i Maryja mają w opiece Ciebie i dzieciątko.

Paweł
Paweł
20.08.15 12:44

Cieszę się, że Maryja z Panem Bogiem obdarza ludzi takimi łaskami. Mi niestety nie jest to pisane, gdyż najwidoczniej jestem niegodny proszenia o jakąkolwiek łaskę. Cóż powoli się przyzwyczajam do tego.

Aleksandra
Aleksandra
20.08.15 14:14
Reply to  Paweł

Paweł, napisałam to dla Eli, a teraz dedykuję to Tobie: Na tym polega wiara. Święty Jan od Krzyża napisał w swym dziele, że „tyle otrzymamy, ile się spodziewamy”. Mówiąc „Mi niestety nie jest to pisane” sam sobie zamykasz tę furtkę. Jako ukochane dzieci Boże jesteśmy jak najbardziej godni, zasługujemy na wszystko, co najlepsze, toteż oczekuj najlepszego. Jeśli dodasz „Bądź wola Twoja”, to możesz być pewien, że Pan Bóg wybierze dla Ciebie to, co najlepsze – w Jego wszystkoogarniających Boskich oczach, w określonym przez Niego czasie. Ktoś tu na forum napisał mądrą rzecz o potencjalnych odpowiedziach Boga: 1) tak, 2) nie… Czytaj więcej »

kp
kp
20.08.15 15:32
Reply to  Aleksandra

Pięknie to ujęłaś. Dziękuję Ci za to. Pomoże mi to w kolejnych dniach modlitwy.

Lidka
Lidka
20.08.15 14:32

Chwała Panu-niech Mateczka opiekuje się Tobą i dzieciątkiem 🙂

TATIANA
TATIANA
20.08.15 17:58

ChwałaPanu za cud!

Laurencja
Laurencja
20.08.15 23:46

Amen

kiedyja
kiedyja
21.08.15 11:16

Paweł: odmówiłam kilka nowenn w intencji daru potomstwa, byłam na Mszach z modlitwą o uzdrowienie, gdzie kilka razy uwierzyłam, że słowo poznania „za rok będziesz miała dziecko” jest skierowane do mnie. Moja wiara, że to mnie dotyczy była ogromna! Z wiarą biegałam po sklepach z ciuchami dziecięcymi, a nawet kilka zakupiłam, bo przecież zaraz zostanę mamą! Powiedziałam Mamie, że za rok zostanie Babcią…. Minął ten rok, potem kolejny…. a my nadal tylko we dwoje… Czułam straszny zawód, miałam i myślę, że nadal mam ogromny żal do Boga i nie mogę uwierzyć, że mógł na to pozwolić… pytałam dlaczego mnie oszukał….… Czytaj więcej »

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x