Kamila: Prośba o zdrowie dla Mamy

Jestem winna również jak wiele z nas tutaj świadectwo otrzymanej łaski. O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam w tv Trwam po Apelu Jasnogórskim, który oglądałam wraz z moją ciężko chorą mamą. Odmawiałam wiele modlitw, odprawiane były również Msze Św w intencji zdrowia mamy.
Poczułam, że i Tę modlitwę muszę zaofiarować Pani Pompejańskiej, gdyż Ona mi pomoże. Zakupiłam książeczkę, którą potem poświęciłam na Jasnej Górze będąc tam na pielgrzymce. Zaczęłam się modlić . Na początku źle odprawiałam Tę Nowennę, Zaczęłam od początku. Wytrwałam 54 dni. Dziś mi Jej brakuje. Ponownie chcę podjąć się Jej odmawiania. Moja mama choruje od ok 2 lat na nowotwór złośliwy obu płuc. Rokowania lekarzy były nie pomyślne.Otrzymała bardzo dużo chemioterapii, lecz następowała progresja. Lekarka która odczytywała wyniki dawała jej bardzo krótki okres przeżycia;-(Jakby tego mało było pojawiła się zatorowość płucna. Mama słabła, miała problemy z poruszaniem się. Więcej czasu spędzała w szpitalach. W końcu skierowana pod opiekę hospicjum domowego.Wyczerpały się możliwości leczenia. Dzisiaj mama jest silniejsza. Jest stabilizacja choroby. Wierzę, że to dzięki modlitwie, Pomocy Najświętszej Pani. Nadal będę prosić i dziękować w modlitwie za mamę.
Szczęść Boże Wszystkim

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zadowolona
zadowolona
03.08.15 19:16

Kamilo, taka córka jak Ty to skarb…Dałaś swoim postępowaniem piękne świadectwo zawierzenia Bogu i Najświętszej Marii Pannie nawet w sytuacji wydawałoby się beznadziejnej.
Życzę Twojej mamie wiele zdrowia i wytrwałości w cierpieniu. Będę o niej pamiętała w modlitwach…

Teresa.A
Teresa.A
03.08.15 21:06

Kamila niech Maryja ma Was w swojej opiece

alik
alik
04.08.15 09:55
Teresa.A
Teresa.A
04.08.15 10:26
Reply to  alik

fajnie żeś to zamieściła . Lubię słuchać O.Witko Dziekuję

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x