kamila: Dziękuję Niebu za miłość którą mnie obdarza każdego dnia. ..

Najświętsza Panienka czyni cuda! Odmawiam już 3 Nowennę i mogę powiedzieć, że ratuje mi ona życie! Wiele złego wydarzyło się w moim życiu w ostatnich miesiącach ..ktoś wtargnął w nie za pomocą czarnej magi odebrał mi osobę , która kocham! Gdyby nie ròżaniec nie wiem gdzie była bym w tym momencie. ..Najświętsza Panienka nie tylko dodała mi otuchy ale sprawiła, że wszystko po mału wraca do porządku! Jest to bardzo długi proces ale wierzę, że wszystko się ułoży! Jest bardzo ciężko ..są chwile że czuje się samotna, oszukana, zraniona, beznadziejna ale wiem , że to zasługa złego ducha..robi wszystko żebym przerwała modlitwę!Modlę się w intencji uwolnienia mojego byłego chłopaka, za ktorego miałam wyjść za mąż byliśmy razem bardzo szczęśliwi, jednak któregoś dnia ktoś z zazdrości postanowił mi go odebrać i tak żyjemy od miesięcy zawieszeni w próżni. ..Modlitwa o całkowite uwolnienie jest bardzo ciężka gdyż diabeł bardzo atakuje osobę modląc się ! Oprócz Nowennę Pompejanskiej Odmawiam tez Koronkę do Bożego Miłosierdzia , Modlitwę w sprawach beznadziejnych do Św Rity, Koronkę Pokoju, Telegram do Św Juzefa i Koronkę do Płomienia Miłości Najświętszej Maryji Panny! Przyjmuję też codziennie komunie św w tej intencji! Jest naprawdę ciężko walczyć o odzyskanie ukochanej osoby nie widząc jej i nie wiedząc czy tak naprawdę ona mnie jeszcze kocha i co najwažniejsze czy wolą Bożą jest byśmy byli razem! Najświętsza Panienko Panie Jezu wszystko w waszych rękach wierzę że dzięki wam wszystko będzie dobrze i dziękuję za wszystko co dla mnie robicie każdego dnia!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
Marzena
13.08.15 13:30

Bóg z Tobą! miej ufność i nie ustawaj w modlitwie! pozdrawiam

Ewa
Ewa
13.08.15 13:39

Skąd wiesz że chodziło o czarną magię? Jak to poznać?

kamila
kamila
16.08.15 20:25
Reply to  Ewa

Pani Ewo gdyby Pani narzeczony, którego zna Pani bardzo dobrze zaczął się zachowywać dziwnie z dnia na dzień napewno by to Panią zaniepokoiło!Radykalna zmiana zachowania …zmiana oczu …sposobu wystławiania się. ..stał się inna osobą. ..któregoś dnia sam przyznał ze czuje ze coś się z nim dzieje , że to nie jest on…na początku Nowenny modliłam się na ròżańcu i prosilam Najswiętszą Panienkę o znak ..co mam robic? Bo przyznam, że nie wiedzialam z czym mam doczynienia…nagle zobaczyłam go siedzącego na krześle związanego linami. ..usłyszałam wtedy szyderczy śmiech i głos Nie oddam ci go…jest mój! Wtedy byłam już pewna, że potrzebuje… Czytaj więcej »

Zadowolona
Zadowolona
13.08.15 14:03

Droga Kamilo…myślę, że zamiast tych wszystkich modlitw w intencji chłopaka, który Cię zostawił warto modlić się o własne uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie się z tej relacji. Może warto się zastanowić co w Waszym związku szwankowało, że od Ciebie odszedł i zauroczył się inną kobietą. Tak się w życiu zdarza, że ludzie się rozstają i nie zawsze jest to wina czarnej magii choć wiem, że najłatwiej byłoby sobie w ten sposób pewne sprawy wytłumaczyć.

ewa
ewa
13.08.15 14:17

kamiła.nie przestawaj sie modlic za chłopaka.nawet jesli nic nie wiedzisz .PAMIETAJ MODLITWA MA MOC…moja pierwsza nowenna była włąsnie nowenna w intencji uwolnienia mi bliskeij osoby .oj nie było łatwo.był pot,łzy,wiele łez.. duzo złego działo sie wokół mnie.kamialo-nigdy nie pozwol sobie w mówic ze jestes słaba, nigdy ,nigdy rozumiesz!!!!!!!!!!!ze nie dasz rady!!!!!!!!!!!!!!!!!.to zły duch. jest słaby.on juz nic nie moze .jezus wygrał na krzyzu on o tym wie…ale mami ludzi ze to on zły duch jest silniejszy(bo starszy,bo przychodza w nocy koszmary).to wielkie kłamstwo wobec nas ludzi.my ludzie „takie marne nic” dla złego mamy cos czego on nie ma MIłosc..jesli kochamy… Czytaj więcej »

M.
M.
13.08.15 15:59
Reply to  ewa

Kamilo, wiem z doświadczenia, jaka to trudna intencja. Masz rację, to jest prawdziwa walka ze złem. Jednak jeśli jest walka, to znaczy, że ta modlitwa jest potrzebna i trzeba w niej wytrwać!

Możesz poprosić kogoś osobiście, aby się za Ciebie pomodlił?

zadowolona
zadowolona
13.08.15 17:29

W takich sytuacjach jest bardzo trudno cokolwiek radzić…W świadectwie mamy tylko jednostronną relację osoby opuszczonej. To co dla niej wydaje się złem może wcale tym złem nie być patrząc obiektywnie albo przez pryzmat eks chłopaka. Dlatego ( moja subiektywna opinia ) sens ma tylko modlitwa o wypełnienie się woli Bożej w życiu tych dwojga osób lub też o uwolnienie się z tej relacji i uzdrowienie wewnętrzne. Bóg przecież i tak zna to największe pragnienie serca Kamili…

Lucyna
Lucyna
13.08.15 18:06

Wytrwaj w modlitwie, z pewnością jest ciężko-doskonale to rozumiem , gdyż sama stawiałam się czarnemu. on mi się psocił ale ja się z niego śmiałam i mówiłam, że teraz to przynajmniej wiem, że to co robię czyli modlitwa nie idzie na marne i ma moc, bo czarny się denerwuje i manifestuje-on wie, że już przegrał z różańcem…..

Brigita
Brigita
14.08.15 00:10

Kamilo, nie poddawaj się. Też odmawiam nowenne za chłopaka i wiem jak to jest czasem trudne. Zaufaj Matce i Bogu.

kamila
kamila
16.08.15 19:47

Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. ..siedzę i płacze bo nie sądziłam, że w tej trudnej sytuacji znajdę kogoś z kim mogłabym o tym porozmawiać. .Maryja czyni cuda! Skąd wiem, że to czarna magia? Bo mój były chłopak z dnia na dzień przestał chodzić do Kościoła jego oczy zmieniły się stał się inna osoba. .zły duch się wciąż manifestuje..ale wiem, że go opuszcza. .widzę to! Nie zostałam zdradzona mój chłopak mnie kocha powiedział mi o tym ( po wielu modlitwach dostałam znak odNNajświętszej Panienki ) powiedział mi ze się nie poznaje ze nie wie co się z nim dzieje ale… Czytaj więcej »

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x