Elżbieta: Cud którego doznałam i doświadczyłam

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi moją radością,otóż jestem mamą dwóch córek ,ze starszą nie miałam problemów zawsze chodziła do kościoła ,przystępowała do spowiedzi i Komunii Świętej.
Córka młodsza przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej i po miesiącu zaczął się dla mnie koszmar jak mogę tak to nazwać.
Dziecko nie chciało obchodzić pierwszych piątków w ogóle nie chciała wyspowiadać się. w ciągu 2 lat była raz u spowiedzi Bardzo było mi przykro i smutno gdy córka odchodziła od konfesjonału ,Z KSIĘDZEM ,KTÓRY PRÓBOWAŁ WYSPOWIADAĆ JĄ W ZAKRYSTII nie chciała rozmawiać.Mieszkamy na wsi więc myślałam że może ksiądz ją zna i nie chce dlatego ,jeżdziliśmy do różnych kościołów i nic ,co roku jeżdzimy do Częstochowy.7 godzin jazdy połowę drogi prośby,namowy i dalej nic.
W tej intencji zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską ,po zakończeniu niedługo moje dziecko poszło ze mną do spowiedzi,obeszła już 4 pierwsze piątki,sama przypomina mi o tym ,że jest pierwszy piątek.Moja radość jest wielka,jestem szczęśliwa,że Matuchna wysłuchała mnie,widzę,że córce też jest lżej Wiem że Matka nasza Pani i Królowa zaniosła moją prośbę do swojego Syna a On za Jej wstawiennictwem wysłuchał mnie.Bóg jest Wielki dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.
Chwała Bogu i Maryi

4 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
Karolina
20.08.15 19:10

Nie ma co zmuszać dziecka (czy kogokolwiek) do praktykowania wiary. Wystarczy modlić się z ufnością Nowenną pompejańską w cichości serca i oddać sprawę Bogu. Na siłę nic człowiek nie zdziała, a skutek może być odwrotny. Jednak cieszę się, że wszystko się poukładało.

Michał
Michał
20.08.15 22:45

Polecam przy okazji 9 pierwszych sobót miesiąca.

Teresa.A
Teresa.A
21.08.15 12:08
Reply to  Michał

Michał pięć sobót miesiaca …chyba

Teresa.A
Teresa.A
21.08.15 12:10
Reply to  Teresa.A

a 9 pierwszych piatków miesiaca ..tak?

joanna
joanna
21.08.15 09:52

Śmieszne? Nieśmieszne? Ocenicie sami. Wczoraj, przed położeniem się spać czyniąc jak zwykle znak krzyża nad moimi śpiącymi synami postanowiłam dodatkowo skropić ich św. wodą. Uczyniłam też znak krzyża na czole. I nagle mój starszy syn przebudził się i zabluźnił: k..a, co to k.a jest? Wyjaśniłam, że to święcona woda. W odpowiedzi usłyszałam : A to przepraszam…

Małgorzata
Małgorzata
21.08.15 11:39

🙂

basienka59
basienka59
21.08.15 23:20

🙂 extra:-)

BArbara
BArbara
16.09.15 23:40

Jest też nowenna dziewięciu pierwszych sobót. Ma wielką moc …jak to z Maryją , bo Jezus Jej nic nie odmawia.:)

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x