Daniel: oczyszczenie duszy

Witam. Mam za soba juz 3 nowenne, a obecnie odmawiam 4, bez dnia odpoczynku od Maryi. W 3 nowennie prosilem Matke Boza o to, by chronila mnie od zlych duchow, by oczyscila moja dusze z grzechow i wszelkich innych nieczystosci… Powiem szczerze nie wiem na ile Maryja mnie wysluchala, bo tego nie da sie zobaczyc golym okiem. Faktem jest ze przez czas odmawiania tamtej nowenny czulem Jej opieke. Gdy zaczalem kolejna, zly o sb przypomnial. Probuje z nim walczyc ale czesto mi to nie wychodzi. Wiec mysle ze w kolejnej nowennie bede prosil Matke by mnie wspierala i by okryla mnie swoim niebianskim plaszczem… Trwajcie, wierzcie i modlcie sie. Ostatnio udalo mi sie przekonac do odmawiania nowenny moja mame, ktora boryka sie ze swoimi problemami, jak i moja przyjaciolke 🙂 Mam nadzieje ze to nie koniec lancuszka 🙂 Z Panem Bogiem 🙂

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
łukasz84
łukasz84
17.08.15 19:24

” W 3 nowennie prosilem Matke Boza o to, by chronila mnie od zlych duchow, by oczyscila moja dusze z grzechow i wszelkich innych nieczystosci… ” = Spowiedź i Komunia Święta. Poczytaj w Piśmie Świętym że tylko pomazanych we Krwi Baranka ominął Anioł Śmierci.

zadowolona
zadowolona
17.08.15 19:34

Danielu rozumiem Twoje intencje ale Twoją duszę z grzechów i jak to nazwałeś nieczystości oczyścić może tylko Jezus Chrystus w sakramencie pokuty… Poza tym Różaniec ma moc egzorcyzmu i to nie przez to, że odmawiamy Nowennę zły duch nas atakuje ale dlatego, że przez swoje grzechy daliśmy mu do siebie dostęp. Tak więc proponuję ( tak jak Łukasz ) najpierw skorzystanie z sakramentów świętych.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x