Daniel: Dziękuję za Twoją pomoc

Szczęść Boże ! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się na rekolekcjach szkolnych. Zacząłem ją odmawiać za chwilę na drugi dzień, ponieważ miałem podejrzenie jaskry. Na początku odmawiania Nowenny zasypiałem lub byłem rozkojarzony ale się nie poddawałem, bo wiedziałem, że Maryja czuwa. Odczuwałem także potrzebę posiadania jej wizerunku w domu. Zakupiłem obraz, gdzie widnieje Maryja Pompejańska. W dzień w którym skończyłem nowennę miałem wizytę u okulisty, gdzie okazało się, że wszystko jest w porządku.
Okazało się, że oko jest zdrowe. Byłem szczęśliwy i wiedziałem, że to tylko dzięki Tobie Maryjo. W tym momencie jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny.Piszę to świadectwo, ponieważ obiecałem to Maryi. Maryjo Pompejańska chciałbym Cię przeprosić,że tyle zwlekałem z napisaniem tego świadectwa. Wiem, że czuwasz nade mną i masz mnie w swojej Matczynej opiece.
Pozdrawiam Daniel 🙂

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krysia
krysia
08.08.15 20:58

Najświętsza Matka Boża Różańcowa z Pompei Najukochańszą i Najczulszą Matką naszą !
Króluj nam Chryste !

Magda
Magda
08.08.15 22:13

Danielu imienniku mojego zagubionego męża, zatwardzialego grzesznika proszę Cię pomóż mi w modlitwie za niego i za większą ufność do Boga i Maryi ale zawsze ktoś placze moje myśli i przygnata do ziemi.

teresa
teresa
08.08.15 22:19

Króluj nam Chryste. Zawsze i wszedzie. Amen.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x