Bartłomiej: Zawarcie ślubu małżeńskiego

Szczęść Boże! Chciałbym podzielić się z Wami moim świadectwem jako owoc odmówionej nowenny pompejańskiej. Dotychczas odmówiłem się 7 nowenn, która jedna dotyczyła prośby zawarcia związku małżeńskiego z Moją żoną Magdaleną (a wcześniej narzeczoną). W tej intencji modliłem się 2 lata temu i pamiętam, że nowennę zakończyłem w dniu… 13 maja. Tego dnia jest obchodzone objawienie Maryi w Fatimie. Byłem wtedy przekonany, że Matka Boża wyprosi dla nas łaskę sakramentu małżeństwa. Pamiętam, że 2 lata temu obydwoje nie pracowaliśmy, ale była nadzieja w sercu, że ta sytuacja życiowa się zmieni. Mimo trudnych chwil, a czasem braku cierpliwości Maryja przyszła z pomocą do nas! Wyprosiła niesamowitą łaskę u Pana, że pobraliśmy się w dniu… 2 maja 2015 roku o godzinie 15 w parafii p. w. Matki Bożej Częstochowskiej. Okazało się, że tego dnia obchodzono uroczystość NMP Królowej Polski i była to pierwsza sobota miesiąca. Dodam jeszcze, że była to sobota w miesiącu maryjnym. Obydwoje z żoną jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Matka Boża wyprosiła dla nas ten dzień i obdarzyła licznymi łaskami na nową drogę życia. Pamiętam, że była jeszcze bardzo ładna i słoneczna pogoda. Nasze małżeństwo zostało zawierzone Maryi i czujemy Jej nieustanną opiekę nad nami. Modlimy się do Kochanej Matki we wszystkich sprawach duchowych i materialnych. Jesteśmy młodym małżeństwem, ale opieramy nasz związek na fundamencie Bożym. MATKA BOŻA NIGDY NIE ZOSTAWIA W POTRZEBIE SWOICH DZIECI!!! Wszystkim życzymy owoców i łask po odmawianiu nowenny!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiesia
wiesia
18.08.15 14:13

Jakim jesteś cudownym młodym człowiekiem! Życzę Wam wielkiej MIŁOŚCI, SZACUNKU I ZROZUMIENIA. niech MARYJA, nasza cudowna Mateńka zawsze błogosławi i wyprasza wszelkie łaski.AVE MARYJA!

Zadowolona
Zadowolona
18.08.15 14:17

I to jest budowanie na skale… Życzę wiele Bożego Błogosławieństwa na nowej drodze życia 🙂

Teresa.A
Teresa.A
18.08.15 15:22

Cudownie!!!

moim zdaniem
moim zdaniem
18.08.15 19:10

🙂 takie świadectwo skłania do uśmiechu

Barbara
Barbara
22.08.15 21:52

Czytjac to świadectwo czuje sie mocna wiarę i zaufanie do Naszej Kochanej Mateńki oraz ogromna potrzebę łaski, o która była modlitwa w wiadomej sprawie. Niech bedzie chwała Mateńce za przyjście z pomocą. życze wszelkiej pomyślności na nowej drodze wspólnego życia. Niech Mateńka otacza Was swoimi łaskami i bedzie nieustanną pomoca w każdej potrzebie. Pomyślnosci. .

beata
beata
25.08.15 16:16

szkoda że nie każda kobieta ma takiego męża

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x