barbara: Codziennie dziękuję

Czytając świadectwa zamieszczone na tej stronie dochodze do wniosku ze również jestem winna Matce Bozej świadectwo. Pierwszą Nowennę odmawialam dwa lata temu w intencji pogodzenia się mojego meża z córką ,z którą nie rozmawiał od dłuższego czasu.Bolało mnie tymbardziej że do kłótni również się przyczyniłam. Kiedy córka przyjeżdała do domu mąż z nią nie rozmawiał .Widziałam jak ją to boli.Postanowiłam odmówić Nowenne Pompejanską do Maryji. Zostalam wysłuchan .Po niedługim czasie maż z córką zaczeli z sobą rozmawiać.Drugą Nowennę skończyłam w tym roku w styczniu w intencji mojego meża nadużywającego alkoholu .Od dwóch miesięcy mój mąż jest trzeżwy .Codziennie dziekuje Jezusowi i Matce Niepokalanej za dni trzezwości mojego męza i proszę o siłę Duch Sw. na kazdy dzień dla niego.Myśle by zacząć następną Nowennę. Każda modlitwa zanoszona do Matki pomaga przetrwać ciężkie chwile .Daje nadzieje na rozwiazanie problemu.Czasem modląc się Bóg rozwiazuje sprawy zupełnie inaczej jak bysmi chceli.Doświadczyłam tego w swoim życiu.Od kilku lat staram się poświęcać więcej czasu na modlitwie.Doświadczyłam tylu zmian w swom życiu o których nie myślałam że się dokonają.Dziekuję Jezusowi i opiece Matki Niepokalanej w każdym dniu mojego życia.Chwała Tobie Panie.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bogusia
Bogusia
28.08.15 15:04

Chwala Panu!

Maria II
Maria II
28.08.15 16:59

Bogu i Maryi niech będą dzięki.

Teresa.A
Teresa.A
28.08.15 17:32

Chwała Panu

paulina
paulina
29.08.15 19:31

To prawda ,modlitwa różancowa działa códa w naszym życiu,daje spokój ducha.Nasza Królowa Różanca jest skarbem.

kinga
kinga
03.12.16 15:19

Proszę o modlitwę …..jako jedna z wielu która tych zdroju łask nie otrzymała mimo modlitwy (może źle się modlę ? Może nie zasługuje na życie w sakramencie małżeństwa na koleknecdziecko na rozmowy i modlitwy męża ? ) i wiele innych spraw które doprowadzają mnie Do samozmiszczenia tzn depresji lęku w którym żyje dzień noc do tego choroba mamy ….tragedia Błagam i modlitwę za tych którzy nie otrzymują zdroju łask…..w tym min mnie samej

Mała
Mała
03.12.16 16:51
Reply to  kinga

Kinga, Skarbie, spokojnie. Będę się za Ciebie modlić, ale Ty też nie ustawaj. Pamiętaj, że Bóg chce dla Ciebie jak najlepiej… ale to On zna odpowiedni czas. Poddaj się Jego woli, choć sama wiem jakie to trudne… Otaczam Cię modlitwą. Pamiętaj, że jesteś córką Króla! Jesteś wspaniała i nie pozwól wmówić sobie, że jest inaczej. Szatan kłamie, żeby Cię zniszczyć, ale po Twojej stronie jest Bóg,a On jest silniejszy. On Cię obroni, nie bój się. Niech Ci Pan błogosławi!

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x