Anna: wierzę w moc modlitwy

To już moja 5 nowenna. Głęboko wierzę, że tak jak pozostałe (2 intencje się spełniły, 2 pomimo bardzo trudnej sytuacji nadal się realizują w dobrym kierunku) ta również zostanie wysłuchana, chociaż to najtrudniejsza dla mnie intencja. Tym razem nie jest to konkretna intencja modlę się ogólnie o cud poprawy stosunków z Teściową, która jest niezwykle trudnym człowiekiem, a nasze relacje tragiczne i o zgodę w rodzinie, tak abyśmy wszyscy mogli żyć w pokoju. Całą tą niezwykle ciężką sytuację powierzam Matce Różańcowej, tylko w niej nadzieja. Ta nowenna chodziła mi po głowie już od bardzo dawna jednak ciągle nie mogłam się przełamać do modlitwy za człowieka, do którego nie mogę się przekonać. Jestem pracującą matką 2 dzieci pomimo chronicznego braku czasu odmawiam 4 części. Odmawiam ją w różnych okolicznościach, prowadząc samochód, gotując, sprzątając, w przerwie w pracy. Na pewno nie jest to doskonały sposób na oddanie czci Matce Najświętszej i Jezusowi ale inaczej nie miałabym szans na tę modlitwę. Wierzę jednak, że nawet taki „niedoskonały” sposób modlitwy zostanie wysłuchany. Polecam wszystkim różaniec a zwłaszcza Nowennę, niech Najświętsza Panienka wszystkim nam błogosławi.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Danuta
Danuta
18.08.15 20:07

Pieknie to wyrazilas ..Ja tez z racji pracy odmawiam w różnych porach i jest ciężko bo tez 4 tajemnicę ale jakoś daje rade…jestem uparta wiec wiem ze wytrwam….tylko tej ogromnej wiary mi brak…dzięki ci …
ja odmawiam teraz…..

Anna
Anna
19.08.15 11:28
Reply to  Danuta

Mam nadzieję, że wytrwamy wszyscy ja jeszcze 2 dni. Trzymam kciuki. Jeśli się Pani modli tą właśnie modlitwą to znaczy, że wiara jest a modlitwa dodatkowo ją umocni, czego szczerze życzę.

Dorota
Dorota
18.08.15 22:57

Piekne swiadectwo dziekuje. Ja odmawiam moja druga nowenne i staram sie ja odmawiac cala rano na kolanach i to ze mozna odmawiac te nowenne w roznych okolicznosciach i byc wysluchana to dla nie duza pomoc bo pragne te nowenne dokonczyc. Dziekuje

Anna
Anna
19.08.15 11:26
Reply to  Dorota

Jeżeli jest taka możliwość to na pewno modlitwa odmawiana w taki pobożny i właściwy sposób przyniesie wspaniałe owoce, ja jednak nie daję rady. Mogę tylko ufać, że zostanę wysłuchana, czego i Pani życzę.

Robert
Robert
18.08.15 23:23

Najlepiej jest odmawiać nowennę rano
a) nie jest się zmęczonym
b) Pan Bóg błogosławi na cały dzień
c) po prostu idealna pora.

Anna
Anna
19.08.15 11:32

Oczywiście popieram, że ranek jest idealną porą, jeśli się to udaje to wspaniałe uczucie przeżyć dzień z zawierzeniem Matce. Niestety nie zawsze jest to możliwe.

danuta
danuta
20.09.15 18:13

Ja tez sie modlę w róznych miejscach i wierze ze Maryja nie pogardzi taka modlitwa….w drodze do pracy, w pracy,w autobusie……bo wykleczec 4 czesci nie dałabym rady…i czekam na łaski,a tobie Aniu tez zycze poprawy tej relacji z tesciowa,bo to jest wazne.. pozdrawiam:)

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x