Agata: Nowenna za rodziców i brata

Niech bedzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Nowennę Pompejańską odmawiam od bardzo dawna, kończe jedną zaczynam drugą, z reduły odmawiam dwie nowenny, czyli 6 różańców a ostanio 8.Nowenny odmawiam od wielu miesięcy za moich rodziców i brata, zmieniając nieco intencje ale generalnie dotyczy tego smago.Czasami poprostu nie wiem jak mam modlić się jak formuowac intencje o co prosić, ciągle czekam na wysłuchanie tych intencji i mimo zwatpienia i smutku trwam na modlitwie, bo chociaż jeszcze nie wydarzyło się to o co modle się to wiem że Matka Boza czuwa nade mną i moją rodziną, wiem że bez opieki Matki Bożej w mojej rodzinie dawno doszłoby do jakiegoś niesczęścia tak bardzo chciałabym aby wkońcu pokój i zgoda zapanowała, żeby widzieć rodziców rozmawiajacych ze sobą, szczęśliwych, a nie tylko złóść nienawiść, wyzwiska, przekleństwa, chciałabym widzieć brata szczęślwiego przygotowującego się do slubu, aby zmowa milczenia została przerwana.Czasami myslę, ze źle modlę się, diabeł mi przeszkadza poprzez senność, z rana modlę się chodząc po mieszkaniu bo inaczej zasypiam, na klęcząco tez nie dam rady modlić się, no i oczywiść atakuje w punk w który najbardziej boli w rodziców i brata.
Jak zaczynałam modlić się częścią dziękczynną za brata to chodziło mi po głowie aby odmawiać też część światła, później odkrłam że jest tam tajemnica dotycząca wesela i przemiany a właśnie nowenna za brata dotyczy jego wesela.Przyszło mi tez do głowy aby modlić do Św. Ojca Pio, gdzie zupełnie nie znałam tego świętego nie miałam pojęcia kim był co robił, poszłam na mszę siedzę i w głowie znów aby modlić się do Ojca Pio patrzę na witraż a tam Ojciec Pio 6lat chodzę do tego kościoła i wydaje mi się, że nigdy tego witraża tam nie widziałam, amoze widziałam ale nie pamiętam…w każdym razie doweidzaiałam się że Ojciec Pio kochał Maryję i różaniec, zachęcał do Nowenny Pompejańskiej więc zaczęłam odmawiac nowennę do niego.
Mimo tego że dopada mnie smutek, bezsilność to często też mam spokój w sercu,często tez mówię Jezu Ty sie tym zajmji.Wiem że ani Matka Boska ani Pan Jezus nie opuszczą mnie ani mojej rodziny chociaż jest problem po ludzku nie do rowiązania, ale ja wiem jedno nie poddam się w modlitwie , nowenne bede odmawiać cały czas.Siostra którą długo namawiałam do Nowenny Pompejańskiej odmówiła jedną i zaczeła drugą jak widać Nowenna Pompejańska jest iście nowenną nie do odparcia, nowenna była za naszych rodziców a jej rodzina otrzymała wiel łask.Chwała Panu!

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Danuta
Danuta
14.08.15 22:51

Ja odmawiam juz trzecia i jedna miałam tez za Rodziców .Na poczatku tez szło wszystko w odwrotnym kierunku …może nie do końca zostalam wysłuchana ale wiele łask spłynęło na mnie i moich bliskich.Odmawia tez modlitwę do Św.Rity w sprawach beznadziejnych i Tajemnice Szczęścia ….POLECAM…..Św.Rita czyni CUDA….i otrzymuje od niej codziennie pomoc a mam tez sytuacje nie za wesoła…. Odmawiając proszę do Św. Rity ona Ci pomoże….Ja codzienne rano proszę ja o pomoc i odmawia modlitwę codzienną ku czci Św.Rity….CZYNI CUDA….Zapewniam cie……..Niech Św.Rita i MBP maja Cie i twoja Rodzinę w opiece…. Z Panem Bogiem….

Robert
Robert
14.08.15 23:05
Reply to  Danuta

Przepraszam Pani Danuto ale miałbym prośbę o wyjaśnienie tego jak odmawia się nowennę do św.Rity. Bóg zapłać

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.) (@marek)
15.08.15 11:20
Reply to  Robert
Danuta
Danuta
14.08.15 22:57

A trzecia nowenne odmawia za Dusze w Czyscu Cierpiące …pamiętaj odwdzieczaja się i to bardzo….i odmawia wszystkie cztery tajemnice ..Tajemnice Światła tez…..

Agata
Agata
15.08.15 12:53

Danuto znam nowennę do Św. Rity co miesiąc ją odmawiam zaczynając od 13 dnia każdego miesiąca aby zakończyć przed 22(jak wiadomo 22 dnia każdego miesiąca jest czczona Św. Rita)wysyłam tez intencje do sióstr, które szczególnie czcza Św. Ritę. Tajemnie Szczęścia odmawiałam kilkanaście lat temu, a za dusze czyśćcowe również odmówiłam NP a teraz codziennie staram się za nie modlić chociaż krótka modlitwą.
Obecnie modlę się litania do Krwi Chrystusa i nowenną do Ran, modlitwą do Rany Ramienia, koronką do siedmiu boleści Matki Boskiej.

Teresa.A
Teresa.A
15.08.15 15:25

O.Pio to wyjątkowy Wielki Święty

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x