Agata: Dziękuję Matko za rodziców!

Matko Najświętsza dziękuję za wysłuchanie mojej prośby. 26 sierpnia kończę odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji o wyjście z długów finansowych. W mojej przeszłości mój Tato pomógł i raz zapłacił dług pond 30 tyś. Obiecałam, że już nigdy więcej tego nie zrobię, nie zadlużę się. Jednak nie dotrzymałam słowa. Narobiłam długu na ponad 60 tyś. Jak się opamietałam to zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską bo wiedziałam, że to jedyna nadzieja. Czułam to i wierzyłam. I 19 sierpnia Tata zapytał się ile mam długu? Mam co do grosza napisać na kartce. Tak też uczyniłem. Spłacił wszystko. Dziękuję Ci Przenajświętsza Matko Boża bo to Twoja zasługa. Dziękuję Ci za to co dla mnie zrobiłaś. Muszę szanować pieniądze bo kolejnej pomocy już nie uzyskam. Proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców o zdrowie. Bardzo źle to znoszą jaka jestem. Nie myślę jak mam pieniądze. Dziękuję.

Obejrzyj

nowy numer 48

"Królowej Różańca

Świętego"

 • Opamiętaj się, masz kochanych rodziców, ale ile można? Skąd biorą się te Twoje długi? Masz chociaż tego świadomość? Zbyt łatwo rodzice rozwiązują Twoje problemy, czy to Cię czegoś nauczy? Czy Ty próbowałaś też sama coś zrobić z tymi długami czy tylko się modliłaś i czekałaś, aż pomoc sama spadnie Ci z nieba?

 • Agata …jestem sercem z Tobą i moja modlitwą wzepre Twoja. prośbę .Polecam Ci byś rozpoczęła Nowelę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły .Bardzo skuteczna w prosbach .Wpisz na necie i znajdziesz .Kazdej w zyciu popelnic moze błędy,ale nie nam osądzać jaki kto jest i jak postepuje ..Pan Bóg nas prosi by sie wspomagać i sobie wzajemnie pomagac.Niech Cie Matula Kochana ma Ciebie i Twoja rodzinę w swej Opiece w każdych sekundach Waszego zycia .Amen

  • To prawda. Nie nam osadzac jak i kto.postepuje tutaj na ziemi… Pani Ewo, zareagowala Pani jak PRAWDZIWA Katoliczka. Czlowiek bowiem jako istota z wolną wolą, nie zawsze wybrac potrafi tę własciwą drogę. Łatwo niektorym z nas przychodzi zbłądzić.
   DZIĘKUJĘ…takze w imieniu swoim. pozdrawiam.

   • ..dziekuje za mile slowa ..czy rzucając kamieniem sami jestesmy nieomylny?nie ma ludzi idealnych …..Pan Bóg każdemu wybaczy jesli stara sie żałować i dąży do poprawy .Niech Matka. Boza ma Panią rowniez pod swa opieka w każdych chwilach Pani zycia .

 • Dziękuję za Waszą modlitwę. Nie będę już nic sobie ani komukolwiek obiecywać. Bo nie dotrzymam. Zaczęłam żyć inaczej, rozsądnie. Myślę na co wydaję pieniądze, może nie jest za późno. Musi mi się udać pokonać tą wadę- już sama nie wiem jak to nazwać. Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Niech Pan Bóg Was BŁOGOSŁAWI!

  • trudno, wielu z nas popełnia błędy i dzięki Bogu można liczyć na pomoc Bożą. Co by było bez niej.

 • Agatko , módl się za siebie o rozwagę w życiu i podejmowanie właściwych decyzji.Z opieką i wstawiennictwem Matki Bożej nauczysz się rozważnie podejmować życiowe decyzje .Tylko nie ustawaj w modlitwie a Bóg Cię poprowadzi .Błogosławieństwa Bożego życzę

 • Jedno jest pewne,że nie jest łatwo zrobic 30tys.długu,a już 60 to dla mnie abstrakcja.Piszesz ,że nie możesz zrobic wiecej długu,bo Rodzice nie pomogą,ale nie masz zamiaru poprawic sie ,tak dla siebie?czy po prostu wiesz,że Rodziców stac na spłacanie takich olbrzymich kwot i to jest takie twoje „pobożne”życzenie,że nigdy wiecej?.Podpisuje sie pod Jolą.
  Nie wybijają mi sie wszystkie litery -sorry.

  • Agato jesteś po prostu uzależniona i oprócz modlitwy czas również na leczenie i kontakt z dobrym psychiatrą czy psychologiem …Nosisz w sobie jakiś problem bo takie kompulsywne wydawanie pieniędzy nie bierze się znikąd.Popieram JolęJ i Marię II. Życzę Ci jak najszybszego wyjścia z nałogu, który może zrujnować Ci życzę. Dziękuj każdego dnia Bogu, że masz tak wyrozumiałych i tolerancyjnych rodziców.

 • Agata świadectwo rozbrajające . Jak nasi Rodzice kochają nas . Jaki tata cuuuudowny. Przebaczy , zapomni , pomoże . A co dopiero Ojciec Niebieski , jak On nas dopiero kocha . Niech to będzie dla Ciebie pewną nauką. To kupa kasy . Zmądrzej , wydoroślej ,panuj nad emocjami rozrzutności . Trzymaj sie skromnie . Powodzenia

 • Tereso ,mam wrażenie, że to aluzja do mnie, że nie postępuje po chrześcijańsku, ale czy chrześcijsnin ma tylko przytakiwać głową, udawać, że wszystko gra, głaskać oo głowie i mówić: nic się nie martw, Bóg Ci zesle pomoc? Bóg dał nam po coś rozum. I nikt tu nie rzuca kamieniami. Sama byłam zakupoholiczką, wydawałam masę pieniędy przez wieke lat. Długów nikomu nie narobiłam, co prawda, ale trwoniłam pieniądze najbliższych. sama zgłosiłam się na terapię i wyszłam z tego.

 • Karolinko to nie była aluzja do Ciebie . Agata dwie wpadki takie miała , myślę że coś z tego zrozumiała .

 • Rozbrajające świadectwo ale lekkomyślność Agaty jeszcze bardziej piszecie że zbłądziła ale ileż można. Mam wrażenie że ostatnie zdanie Proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców o zdrowie jest po to by byli zdrowi aby mogli spłacać moje dlugi to smutne.

 • Niestety takie osoby, jak „autorka” świadectwa nigdy nie doceni jak wspaniałych i wyrozumiałych rodziców ma, jaką otrzymała łaskę od Boga, ba nawet więcej bo kochających rodziców i „bogatych”. Osoby biedne nie mają takiego komfortu jak autorka.. ponieważ ją ma kto ratować z tak nieprzyjemnej sytuacji finansowej nota bene wywołanej przez swoją lekkomyślność. Nie będę oceniał tej kobiety bo nie o to tu chodzi, tylko widać jaka jest niesprawiedliwość na tym świecie. Niektórzy wydają ogromne kwoty na widzi mi się, a niektórzy nie mają za co żyć, bo albo zarabiają marne pieniądze zasuwając przez cały miesiąc bądź w ogóle nie mają pracy… Trzeba zacząć od tego że to co się zaczyna dziać w naszym kraju to przechodzi ludzkie pojęcie, trzeba się modlić o cud, aby otrzymać pracę. W normalnych krajach zachodnich też jest bezrobocie, ale nie takie jak u nas.Choć i tak nie wszyscy otrzymują taką łaskę (łaskę godnej pracy), która jest podstawą do rozpoczęcia życia na własny koszt…. No cóż Bóg chyba tak chce…ale później nie ma co się dziwić, że wzrasta skala samobójstw i innych patologicznych sytuacji w kraju. Ile może wytrzymać młody człowiek?
  Radzę autorce dziękować Bogu do końca życia za tak wspaniałych i wyrozumiałych rodziców, oraz za to że ktoś może Ciebie jeszcze do pionu postawić. Bo tak jak wspomniałem wcześniej, nie każdy miał tak łatwo jak Ty!

 • Zgadzam się z tobą Pawle w 100% łatwo się wydaje pieniądze i nie liczy się z konsekwencjami wtedy gdy ma kto pomóc ale ciekawe czy łatwo by się wydawało gdyby sama musiala zarabiać na kasie w hiper.

 • Autorka czyli Agata już doceniła i zrozumiała, a udowodniła świadectwem modlitwy za rodziców. Jeśli już oceniacie, to ja śmiem twierdzić, iż Matka Boża dalej ją poprowadzi.

 • Nie chcę pisać o sytuacji pomiędzy mną a moim mężem. Za dużo. Moi Rodzice nie są bogaci. Mieli te pieniądze na cel, które mnie przekazali aby mi pomóc bo wyszło dlaczego tak się stało. Ja dam radę. Zaczęłam terapię. Te pieniądze nie wydałam na siebie, gdybyście mnie zobaczyli jak wyglądam i jestem ubrana… Mam dzieci ale mnie to nie tłumaczy, nie muszą mieć rzeczy materialnych, teraz tłumaczę i uczę, że nie mam pieniędzy na to czy tamto. Nie proszę o zrozumienie. A prośbą o modlitwę za Rodziców to nie dlatego aby żyli i spłacali długi, ją po prostu chcę Im chociaż podarować modlitwę ludzi, ludzi którzy ich nie znają a pomodlą się z czystego serca. Ja wierzę, że mi się uda. Ja wiem, że nie każdy ma tyle szczęścia. Jest coraz lepiej oglądam każdą złotówkę nim wydam. Nie jestem dobrym człowiekiem ale wiem, że jest Pan Bóg! Mnie się uda, ale mój mąż już nie będzie mną poniewierał. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Nie będzie lekko, na pewno nie będzie lekko. Panie Boże wszystkim!

 • Agata co Ty piszesz o sobie „nie jestem dobrym człowiekiem” , nie wolno Ci tak nawet myśleć . Każdy z nas jakieś „szaleństwa ” popełnia .Głowa do góry

 • Agatko_nie tlumacz sie tym ludziom …u nich mamona jest najważniejsza,a Twoim rodzicom milosc jak przystoi na prawdziwych katolików .Na litość Boska jak mozna ….pomyslcie a nie krytykuje ofen …tak nie czyni Katoli ktory mysle ze odmawia. Nowenne w szczerym skupieniu .Wypada mi odmowic jedną dziesiątkę za spamietanie sie dla takich,bo nie wiedza co czynią.Z Panem Bogiem dla Was.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości