Wielka Księga Łask II – przystępujemy do realizacji. Dołącz do nas!

Moi drodzy, tydzień temu pytałem Was, czy warto podjąć się realizacji Wielkiej Księgi Łask – jej już drugiej edycji, którą ofiarujemy Sanktuarium w Pompejach jako dziękczynienie za otrzymane łask. Odpowiedzi mówią same za siebie. Zobacz!

sonda

Aż 93% głosujących jest ZA! Zatem nie namyślając się długo, PRZYSTĘPUJEMY do działania!
Tak jak pisałem, potrzebujemy najpierw zgromadzić fundusz ok. 750 zł na podstawową wersję Księgi (druk, oprawa, koszty wysyłek 1 egzemplarza).

 • Jeśli uzbieramy mniej, darowizny wrócą do Darczyńców i zrezygnujemy z projektu.
 • Jeśli uzbieramy więcej, Księga będzie ładniej oprawiona. Jeśli zostanie nadwyżka, przeznaczymy ją w 100% na akcję ewangelizacji więźniów.

Wierzę, że razem uda się nam zebrać potrzebną kwotę. Ale pamiętajmy, liczą się wdowie grosze, nie sakiewka bogacza. Nie wstydźmy się nawet najdrobniejszych ofiar!

Co z tego będą mieć Darczyńcy?

Darczyńcy 1. edycji Księgi
Darczyńcy 1. edycji Księgi

Wieczną pamiątkę! Imiona i nazwiska Darczyńców zostaną wyróżnione na specjalnej, honorowej stronie Księgi w kolejności wielkości wpłat, tak jak to widzisz na zdjęciu z pierwszej Księgi sprzed roku. Będzie przy tym wyraźna informacja, że powstanie Księgi nie było możliwe bez tych osób. – Bez WAS!

Jak wesprzeć projekt?

Przede wszystkim zaznaczam, ze wpłaty trafiają na konto Fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego właśnie na tę Księgę. Nie zarabiamy na Księdze i nie wypłacamy żadnych wynagrodzeń za prace nad nią.

Są cztery możliwości dokonania wpłaty:

1. Przez system płatności Transferuj.pl
Kliknij tutaj i wpłać dowolną kwotę.

 

2. Przez Paypal i karty (uwaga: najmniejsza prowizja wynosi ok. 1 zł, więc jeśli wpłacisz złotówkę, to w całości zje ją właśnie prowizja).

[totaldonations campaign=’Wielka Księga Łask']

 

 

3. Przez SMS (koszt sms-a 12,30 zł, z czego do nas trafia 5 zł, resztę zabierają podatki i pośrednik) UWAGA: przy tej metodzie proszę o dodatkowe przysłanie swoich danych, które umieścimy w podziękowaniu w Księdze na adres kontakt@pkrs.org.pl.
[xyz-ips snippet=”SMS-ksiega”]

4. Przez samodzielną wpłatę na konto bankowe

Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”
Konto bankowe: 87 7065 0002 0651 8035 8904 0001
Adres: Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań
Koniecznie z tytułem wpłaty „Wielka Księga Łask”

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Marek Woś, Fundacja PKRŚ – www.pkrs.org.pl

Postęp

[totaldonations-progress-bar campaign=”Wielka Księga Łask” button=”no” text=”no”]

Darczyńcy

[totaldonations-top-donors num_rec=”100″ donation_type=”online”]
[totaldonations-top-donors donation_type=”offline” num_rec=”100″]

 • Jakieś pół h temu wysłałam sms dostałam kod, wpisałam i był prawidłowy, ale dalej mnie już nie przekierowało:( Mam urządzenie mobilne i to może dlatego. Jak to tylko będzie możliwe to zrobię przelew. Pozdrawiam

 • Przelew dokonany 🙂 Proszę o informację czy księgę można otrzymać na swojego maila w PDF

 • Panie Marku prosze poczekac z ta lista, moj przelew zagraniczny jak zwykle sie opoznia ale mam nadzieje ze dotrze 😉

  • Dziękuję. niech się Pani nie martwi – zamkniemy listę ok. połowy sierpnia, koleżanka ma piękne pismo, wpisze ręcznie tytularia i wszystkich na listę Darczyńców. A książka pójdzie do druku wcześniej.

 • Jutro dołączę do darczyńców,zaprenumeruję gazetę ,,Królowa Róźanca Świętego,, Dzisiaj dostałam dyplomik przystąpienia do Apostolatu – serdecznie dziękuję.Staram się rozpowszechniać nowennę Pompejańską i wspaniałe uczucie jak dowiem się,źe jest odmawiana.Ja 5- tą nowennę miałam zacząć odmawiać po wakacjach ,ale dyplomik i serdeczna korespondencja Pana Marka sprawiła,że zaczęłam odmawiać dzisiaj.Podziwiam,że mimo tylu obowiązków,które ma Pan Marek ta korespondencja nie jest napisana szablonowo tylko właśnie do mnie.Jeszcze raz serdecznie dziękuję.Niech Matka Boża Pompejanska,wynagrodzi Panu to zaangażowanie w szerzenie róźańca.

 • Przelew poszedł i doszedł o 0:16 proszę sprawdzić i dopisać do księgi .Z Bogiem

 • Ile brakuje jeszcze na oprawę skórzaną? Chciałam również zapytać czy doszedł przekaz pocztowy od Stefania R.?

 • Witam dlaczego nie ma żadnych informacji od pana Marka – admina o wpłatach do księgi wysłałem 2 dni temu i żadnych zmian na stronie nie ma .Czekam na odpowiedź .Pozdrawiam

 • >