Paulina: Moja mama przestała przeklinać

Szczęść Boże!
Chciałabym podzielić się z Wami swoim świadectwem. O nowennie dowiedziałam się 16 maja 2015 roku w Częstochowie na mszy świętej kiedy ksiądz zapytał ile osób odmawia Nowennę Pompejańską zobaczyłam las rąk w górze. Przyznam szczerze zdziwiło mnie to bardzo chociaż nie wiedziałam na czym Nowenna polega i w jaki sposób się ją odmawia. Przeraziłam się że aż tak dużo jest do odmawiania w ciągu jednego dnia. Dokładnie po trzech dniach zaczełam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji mamy by przestała przeklinać. Te przekleństwa nie były raz na jakiś czas, gdy jej się coś nie udało lub przytrafiło. Niestety z czasem powtarzały się nagminnie. Bardzo mnie to bolało gdy słyszałam z jej ust przekleństwa. Oczywiście rozmawiałam z nią o tym to powiedziała że nie jest tak łatwo przestać przeklinać. Na początku strasznie byłam skupiona na modlitwie ale później błąkałam gdzieś myślami. Mimo wszystko wytrwałam do końca 🙂 Przed ostatni dzień mojej intencji mama pojechała do Częstochowy i wróciła całkiem odmieniona jak na razie nie słyszałam przekleństwa i CHWAŁA PANU I MATCE BOŻEJ 🙂 Modliłam się w jednej intencji ale uzyskałam wiele łask od Maryi. Byłam pewna że będę miała poprawkę z matematyki ale jej nie mam i w sumie dowiedziałam się o tym w ostatniej chwili gdzie od jednego sprawdzianu zależało jak będą wyglądały moje wakacje przed klasą maturalną. Znalazłam pracę na wakacje i niestety są tam również młode jaki starsze matki które przeklinają ale wiem jedno że Maryja ma je w swojej opiece.
Mam dopiero 19 lat ale zachęcam młodzież do modlitwy a ich prośby będą wysłuchane 🙂
Szczęść Boże.

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bogusia
Bogusia
24.07.15 13:11

jesteś kochana

Ewa
Ewa
24.07.15 15:02

Brawo Paulinko!!! Oby więcej takich młodych cudownych ludzi 🙂

EWA
EWA
24.07.15 15:39

brawo brawo za wielkie serce dla swej mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota
Dorota
24.07.15 15:41

Dziękuję bardzo, to bardzo „bliskie” mi świadectwo.

Toniemiłość
Toniemiłość
24.07.15 15:51

Też mam problem z przeklinaniem, ale to robię w żartach kiedy mi jest bardzo smutno, żeby się pocieszyć. Nie umiem żyć bez uśmiechu choćby jednego dnia, więc jak jestem smutny to przeklinam.

grzegorz
grzegorz
25.07.15 07:23

Takie dziecko mieć to skarb !

Darek
Darek
25.07.15 08:34

Miec taką osobe blisko siebie jak Ty Paulino to skarb.To mój email dareczek1571@gmail.com jakbyś chciała czasem pogadać:).Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Paulina
Paulina
25.07.15 08:37

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze 😀 „Toniemiłość” pamiętaj że jeśli kobieta przeklina to sto metrów pod nią ziemie się trzęsie. Życzę powodzenia :*

Paulina
Paulina
25.07.15 21:28

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze 😀 „Toniemiłość” pamiętaj że jeśli kobieta przeklina to sto metrów pod nią ziemie się trzęsie. Życzę powodzenia :*

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x