Maria: cudowna modlitwa i wieeele łask

Pisząc te słowa pragnę podziękować Matce Najświętszej za udzieloną pomoc i zapewnić wszystkich modlących się nowenną pompejańską, że jest to modlitwa wypraszająca cudowne rozwiązania problemów, które nas dotykają. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo od siostry zakonnej. Kiedy pojawiły się problemy rodzinne bliskich mi osób postanowiłam odmawiać nowennę po raz pierwszy. Jeszcze przed jej zakończeniem zauważyłam poprawę, relacje rodzinne stawały się coraz lepsze i chociaż efekty działania Matki Bożej mogę obserwować
tylko od czasu do czasu, zawsze znajduję potwierdzenie, że nowenna pompejańska pomogła. Drugą nowennę pompejańską postanowiłam odmawiać w intencji uproszenia dla mojej wnuczki darów Ducha Św. w czasie przygotowań i zdawania egzaminów maturalnych w tym roku. Wyniki próbnej matury były niepokojące. Moja prośba została wysłuchana, wnuczka zdała maturę z tak dobrymi wynikami, że została
przyjęta na wymarzone studia i jest szczęśliwa, a także jej rodzice. Zanim zakończyłam nowennę w intencji wnuczki pojawiły się poważne problemy z moim zdrowiem a objawy mogły być wynikiem wielu poważnych chorób. Natychmiast rozpoczęłam nowennę pompejańską przekonana, że Matka Boża pomoże. Nie zawiodłam się, zanim zakończyłam moją trzecią nowennę wyniki diagnostyczne wykluczyły ciężką chorobę a dolegliwości z każdym dniem stawały się coraz mniejsze. Matko Najświętsza – całą moją duszą, całym moim sercem – d z i ę k u j ę !!!!!!!!
Panie Jezu – ufam Tobie !!!!!!!!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krysia
Krysia
31.07.15 20:49

Cudowne Świadectwo .
I jak tu nie zawierzyć we wstawiennictwo Najświętszej Matki Różańcowej !
Króluj nam Chryste !!!

Teresa.A
Teresa.A
31.07.15 20:53

WSPANIALE!!!

anja
anja
01.08.15 07:06

Matka Boza chroni i oslania tego, kto sie do niej zwraca♡

ANNA MARIA
ANNA MARIA
02.08.15 17:54

SZcześc Boże wszystkim piękne swiadectwo bardzo proszę wszystkich was o modlitwe wstawienniczą za mnie Anne i moje dzieci Mateusza Dawidka i Wiktorię to najtrudniejszy czas w moim zyciu jestem osobą nawruconą odnalazlam Boga a raczej to Pan odnalazl mnie i chwała mu za to..niestety wczesniej narozrabiałam w swoim zyciu zyłam poswojemu nie tak jak powinnam a teraz wszystko sie zawaliło ojciec moich dzieci nie chce byc juz ze mną nie mam mieszkania i zaplecza finansowego bez cudu i pomocy matki Bożej niedam rady kiedy postanowilam żyć w czystości problemy miedzy nami nasiliły się jest bardzo żle ja wiem ,że bez… Czytaj więcej »

alicja
alicja
15.10.15 18:57

Błagam o miłosierdzie dla mojej wnuczki Wiktori, by była zdrową mądrą i pokorną dziewczynką. Błagam by wyrosła na dobrego i szlachetnego człowieka. Błagam pomóżcie mi wyłagać u Mateńki Bożej o tę łaskę.
Alicja

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x