Marcin: sprawa urzędowa

Nowennę  odmówiłem w  intencji pomyślnego  rozwiązania sprawy  urzędowej i  chciałbym tu zaświadczyć że  sprawa została rozstrzygnięta dla mnie w korzystny sposób, co  wcześniej wydawało się  dla mnie  mało możliwe.   Pismo z urzędu zostało wysłane z datą 13 maja  – więc  to nie mógł być przypadek. Dziękuję Królowej Różańca Świętego

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
22.07.15 20:36

Chwała Panu naszemu !
Dziękujemy Ci Ojcze nasz ,że Dałeś nam Matkę Bożą Różańcową – Orędowniczkę naszą !

Kasia
Kasia
22.07.15 21:54

Maryja jest niesamowita.Chwała Panu!

Piotr
Piotr
25.11.15 07:27

Ja również miałem podobną sytuację czekałem na wyrok sadowy który był już przesądzony na moją niekorzyść sam byłem sobie winny. Miałem ciągłe problemy na wszystkich płaszczyznach stałem się agresywny, pobudzony unikałem kościoła i modlitwy. Kiedy rozmawiałem z moim księdzem od religii polecił mi zawierzyć całe moje życie Matce Bożej i odmawiać z wiarą różaniec. Nie wierzyłem że nagle coś się zmieni ale po pierwszych dniach odzyskałem spokój wewnętrzny a po następnych moje problemy zaczęły się same rozwiązywać i nie popadałem w następne. Modliłem się codziennie chodziłem do kościoła zaufałem Panu Bogu i zdarzył się cud wyrok sadowy zapadł z korzyścią… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz
25.11.15 08:43

Zawierzenie swoich spraw Matce Bożej jest najlepszym wyjściem.
Moje życie nabrało dopiero wtedy sensu gdy to uczyniłem mimo wcześniejszego lekceważenia ludzi i Boga. Pasma porażek dzięki moim złym życiowym wyborom, zmiana priorytetów, zerwanie więzi z rodzina, uleganie nałogom i złemu towarzystwu a w końcu wizja więzienia za narkotyki, kradzieże, mandaty i alimenty. To wszystko doprowadziło mnie do granicy gdzie nie ma już nic poza dnem. Nawróciłem się i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie !
Nie ustanę w modlitwie aż do końca świata. Pan Bóg wie co dla mnie najlepsze nie obawiam się
żyję zgodnie z jego przykazaniami i ufam.
http://www.paulistki.pl/mlodziez/mlodziez_rekolekcje_wirt_zaufac1.htm

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x