Marcin: 54 dni modlitwy i postu

Swoją trzecią nowennę pompejańską zacząłem odmawiać 25 maja 2015 roku. W intencji… no właśnie. Długo zastanawiałem się nad intencją: było to już po katastrofie w Nepalu, zewsząd docierały informacje o zamachach terrorystycznych, setki ofiar wśród niewinnej ludności cywilnej, dramat chrześcijan w Syrii. Czytając świadectwa ze strony, na myśl przychodziły mi małżeństwa w których rozgrywają się przeróżne dramaty i te, w których oczekuje się od lat na poczęcie i narodziny dziecka.
Ilość w intencji w których chciałem się modlić była tak spora, że postanowiłem intencję oddać Matce Bożej, bo któż jak nie Ona wie najlepiej, kto i czego najbardziej potrzebuje. Dodatkowo rozpocząłem post, który trwał przez cały okres nowenny.
Różaniec dodawał mi codziennie sił do trwania w poście, choć nie zawsze łatwo było mi się modlić. Przez prawie cały okres nowenny towarzyszyło mi rozkojarzenie, myśli cały czas uciekały w jakieś sprawy codzienne. Dotrwałem jednak do końca i mam ufność, że dzięki mojej modlitwie kogoś nawiedzi łaska Boża.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Justyna
Justyna
28.07.15 10:27

Marcinie, podziwiam. Ten post to przez te 54 dni? Jaki to post? Pościłam czasami w środy o chlebie (rano bułce) i wodzie (no rano herbata bez cukru). I wiem jak to ciężko. Jak chcesz pościć to jest zdecydowanie ciężej niż jak nie masz czasu zjeść i „połykasz” coś w biegu nawet po południu.
Ale pomimo wszystko podziwiam Cię Marcinie, gratuluję i dziękuję za modlitwę.

Zadowolona
Zadowolona
28.07.15 10:35

Kiedyś, gdy odmawiałam NP pościłam przez 54 od picia kawy…Intencja po ponad roku od zakończenia Nowenny została wysłuchana. Marcin dziękuję Ci za modlitwę, bo przy tak sformułowanej intencji modliłeś się też za mnie 🙂

Krysia
Krysia
28.07.15 11:27

Dziękujemy !
Cudowne Świadectwo !!!

Pasieka
Pasieka
28.07.15 12:23

Odmawiam po raz pierwszy nowennę pompejańską. Matka Boża wysłuchała mnie po 27 dniach, czyli ,gdy odmawiałam modlitwę dziękczynną moja prośba została spełniona i miałam naprawdę za co dziękować.Namawiam do modlitwy to naprawdę działa.

Anna
Anna
28.07.15 12:30

Dziękuję Ci za intencje ..bo modliłeś się też za mnie..piękne świadectwo..Bóg zapłać Amen

Marcin
Marcin
28.07.15 13:27

Był to tzw. Post Daniela (lub jak to woli dieta owocowo-warzywna). Jeżeli chodzi o picie to woda, soki, herbaty owocowe i barszcz czerwony. Jedzenie: niektóre owoce i warzywa. Generalnie bez kawy, chleba, słodyczy, cukru w herbacie, mięsa, wędlin, nabiału itp.

Justyno! Zaletą postu ciągłego (głodówki) jest to, że po około 3-4 dniach wyłącza się ośrodek głodu, chociaż oczy by jadły wszystko.

Justyna
Justyna
29.07.15 09:58
Reply to  Marcin

Marcinie, jeszcze raz DZIĘKUJĘ za tak wspaniałą modlitwę i podziwiam za wytrwałość zarówno w modlitwie jak i poście. Modlitwa, post, jałmużna. Chwała Panu!

Teresa.A
Teresa.A
28.07.15 13:44

Brawo Marcin!!!

Teresa.A
Teresa.A
28.07.15 14:42

Marcin to jesteś teraz OKAZ zdrowia . Organizm oczyszczony odżywianiem , modlitwą . Ho ho . I tak zastanawiam się aby też NP odmówić łącząc z postem Daniela . Poczytam dokładnie o tym poście . Co jeść ..szczegółowo .
Dzięki

Monika
Monika
28.07.15 20:08

Dziekuję Ci Marcinie, modliłeś się również i za mnie. Bóg zapłać!

KRYSTYNA Maria KOWALSKA
KRYSTYNA Maria KOWALSKA
31.07.15 22:41

Ja tez dziekuje. Duzo zdrowia . Krysia z Anglii

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x