lidka: pomoc dla rodziny

Witam. Ja też jak większość poznałam Nowennę Pompejańską przez internet na początku tego roku kiedy to w rodzinie zaczęły się kłopoty finansowe i z pracą moją i męża. Zaczęłam się modlić ale początki były bardzo trudne , ale kiedy skończyłam pierwszą nowenne w całości postanowiłam odmawiać następną i tak się zaczęło od tej pory różaniec mam zawsze przy sobie. Intencje były i o pomoc finansową i o stałą pracę dla mojego męża i chociaż nie otrzymałam jeszcze potrzebnych łask, to w tej chwili odmawiam moją trzecią nowenne i wierzę że z pomocą Matki Bozej wszystko dobrze się ułoży. Choć nasza sytuacja finansowa naprawdę jest zła rachunki się nawarstwiaja, a ja już czasem nie mam siły płacząc do poduszki modlę się i ufam Bogu że pomoże mojej rodzinie wyjść z tego kryzysu finansowego. Proszę Was o modlitwę za nas o siły i opiekę Matki Bożej abyśmy mogli przetrwać ten ciężki czas. Bóg Zapłać.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota
Dorota
21.07.15 10:05

Pomodlę się za ciebie

Malgosia
Malgosia
21.07.15 10:09

Ufaj! Zaswieci slonce. Masz moje wsparcie modlitewne.

Krystyna
Krystyna
21.07.15 10:42

Nie bój się, ale zaufaj. Matka Boża napewno sie o ciebie i twoja rodzinę zatroszczy. Zaufaj. Oddaj się całkowicie Matce Bożej, powiedz Jej-oddaje się calkowicie Twojej opiece Matko Boża. Pozdrawiam i pomodlę się za ciebie. Jeżli Bóg z Tobą i Matka Boża, to któż przeciw tobie.

Jagoda
Jagoda
21.07.15 12:08

ja też modlę sie w sumie o to samo co Ty,to już moja kolejna nowenna,tragiczna sytuacja finansowa,trójka dzieci w wieku szkolnym,odczuwam opiekę Matki Bożej,ale ciągle brak rozwiazania tej tragicznej sytuacji,mój mąż dwoi się i troi a ciągle jakieś kłody pod nogi momentami traci juz nadzieje,że nasze życie wróci kiedys do normy. Ciężko o optymizm jak brakuje nawet na jedzenie,bywa że mam 5 zł w portfelu i muszę nakarmić całą rodzinę nie mówiąc o zaległych rachunkach 🙁 mimo wszystko staram się nie tracić nadziei,pomodlę się w Twojej intencji a Ty proszę zmów choćby jedno „zdrowas Maryjo” w mojej intencji 🙂

Basia
Basia
21.07.15 14:09
Reply to  Jagoda

Pomodlę się za Ciebie. Często oddaje swoje rzeczy dla innych, odzież, książki jesli czegos potrzebujesz daj znać.

Zadowolona
Zadowolona
21.07.15 14:17
Reply to  Jagoda

Lidko, Jagodo oczywiście pomodlę się za Was. Jeżeli potrzebujecie jakiegoś wsparcia ( buty, odzież ) to chętnie pomogę.

Małgorzata
Małgorzata
21.07.15 15:20

Lidko,Jagodo ja też się za was pomodlę i mimo że mnie samej się nie przelewa też odmawiam nowennę o poprawę sytuacji ( straciłam pracę ) ale mąż pracuje i mam wspaniałą rodzinę. Mam kilka fajnych ciuszków dla chłopca ok 12-13 letniego troszkę okrąglutkiego jeśli którejś się przydadzą dajcie znać skontaktujemy się.

stasiuk
stasiuk
27.02.17 15:27

ufaj i módl się pomoc przybędzie . ja miałam 7 pożyczek w jednym czasie tak się to nawarstwiło strata pracy i ze wszystkiego wyszłam . będzie dobrze w którym momencie zacznie się wszystko rozwiązywać ufaj

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x