Karolina: Nie spełnialiśmy kryteriów

Prosiłam Matkę Bożą o pomoc w budowie domu, który wydawał nam się niemożliwy do wykończenia. Dokładnie w dniu zmiany części błagalnej na dziękczynną dowiedziałam się, że jest szansa otrzymania kredytu na jego dokończenie.
W dniu zakończenia nowenny okazało się, że decyzja w banku jest pozytywna i otrzymamy kredyt na bardzo dobrych warunkach. A jeszcze trzy miesiące wcześniej nie mieliśmy nawet szans na złożenie wniosku, bo nie spełnialiśmy warunków i było bardzo wiele przesłanek, by myśleć, że nam się nie uda.
Dostaliśmy kredyt i możemy spełnić nasze największe marzenie, jakim jest wyprowadzenie się od rodziców i zamieszkanie z mężem i córką w swoich czterech ścianach, w naszym pięknym domu. Dziękuję Jezu, dziękuję Matko Boża, za cud w moim życiu.

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Julia
Julia
27.07.15 14:00

Modlę się właśnie o wyprowadzenie od teściów. Dziękuję za to świadectwo… Szukałam kogoś komu udało się wymodliwymodlic coś podobnego do mojej intencji. Dziękuję. Teraz wierzę jeszcze bardziej, że takie rzeczy też można wypoprosić…

Dziękuję i gratuluję spełnienia marzeń.

karola
karola
16.12.15 16:00

Przede wszystkim modlić się trzeba o to co jest najważniejsze dla nas dla mnie jest rodzina czyli maź i córka nie pokolenie starsze od nas rodziców i teściów którzy maja pomysł na nasze życie a my chcemy żyć po swojemu..

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x