Julia: Nie traćcie wiary!

Witam , mam 14 lat dopiero zaczęłam Nowennę Pompejańską , ale bardzo chciałabym się wypowiedzieć. O nowennie wiedziałam już wcześniej z wykładów księdza Piotra Glasa. Nie przykładałam do tego dużej wagi, na początku o niej myślałam, ale po kilku dniach całkowicie zapomniałam. Ja jestem osobą bardzo głęboko wierzącą , mimo mojego wieku.Po miesiącu od wysłuchania tego wykładu zaczęłam popadać w lekką depresję. Generalnie chodzi o to ,że mam strasznie wymagającego ojca i matkę z resztą też. Bardzo staram się ich kochać, mimo wszystko. Mianowicie mój tata postawił mi warunek :Albo będziesz mieć oceny z matematyki , takie jak jak chce , żebyś miała ,albo nie dostaniesz aparatu ortodontycznego.Nie sprostałam zadaniu 🙁 Jeśli o mój zgryz chodzi , to jest wręcz okropny, staram się nawet nie uśmiechać zbyt często,mimo , że bardzo to lubię. Dziś miałam szczególnie zły nastrój. Miałam ochotę tylko płakać i leżeć i spać. Nagle (na pewno nie przez przypadek) włączyła mi się reklama aparatów ortodontycznych 🙁 kliknęłam, poczytałam i coś ( a właściwiej Ktoś )mnie ruszył. Wpisałam w internecie ,Nowenna Pompejańska , zaczęłam czytać skąd się ona wzięła itp. Chciałam powiedzieć jeszcze, że jest mi dość trudno, bo moi rodzice , w ogóle większość mojej rodziny to ateiści.Wracając do tematu : moja matka w tym momencie weszła do pokoju z gazetą i (normalnie nigdy by czegoś takiego nie zrobiła ) pokazała mi artykuł o Matce Najświętszej. Był tam piękny obraz i trochę o Niej. Zostawiła mi tę gazetę , wyszła , a ja zaczęłam płakać. W tym momencie poczułam , że to nie mógł być przypadek , że to jest wezwanie do Nowenny Pompejańskiej. Generalnie, moje przesłanie jest takie:Nie traćcie wiary! Maryja to także i wasza Matka , a pomyślcie: czy Matka zostawia dzieci swoje w potrzebie? 🙂 Modlitwę kończę we wrześniu, tymczasem proszę o modlitwę za mnie do Najświętszej Maryi Panny i do Jezusa Chrystusa jak i do całej Trójcy Świętej. Z Bogiem , moi mili 🙂

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
31.07.15 14:12

Julko, jesteś piękna w swoim świadectwie. Trzymaj się. Mimo młodego wieku, dajesz ludziom tak wiele siły i wiary. Módl się też o przemianę serca dla swojego Taty.

Jolka
Jolka
31.07.15 14:37

Julka jesteś cudowną dziewczyną! Niech Ci Bóg wynagradza.

Marysia
Marysia
31.07.15 15:17

Piekne swiadectwo

Ania
Ania
31.07.15 15:18

Julia dziekuje za to swiadectwo. Jest piekne! o matematyke sie nie martw, tez bylam slaba z tego przedmiotu, a udalo mi sie skonczyc dobrestudia I miec swietna prace. Przepraszam za literowki

Ewa
Ewa
31.07.15 15:50

Julia, jesteś bardzo mądrą, młodą dziewczyną. Piękne świadectwo. Niech Matka Najświętsza ma Cię w swojej opiece. Z Panem Bogiem.

Bożena
Bożena
31.07.15 16:40

Julia Matka Boża jest z Tobą , będzie dobrze.

S
S
31.07.15 21:58

Julko, nie bagatelizuj wysokich wymagań/ambicji rodziców. Ciągłe ich niezadowolenie z twoich sukcesów, narzekanie na ciebie może spowodować że będziesz miała kompleksy i niskie poczucie własnej wartości. Choć rodzice ustawiają poprzeczkę wysoko z myślą, że to dla twojego dobra… Zresztą widać już u ciebie te nastroje depresyjne. Piszę to z (rodzinnej) autopsji, gdzie na ocenę -5 było pytanie „czemu nie pięć?” – zamiast „super, zdolne mamy dziecko”. To bardzo krzywdzi… Będziesz ambitna, zdolna, zajdziesz daleko, ale będziesz krucha w środku i przewrażliwiona. Więc módl się za rodziców żeby umieli się cieszyć tym co mają, za siebie o pewność siebie i poczucie… Czytaj więcej »

M
M
31.07.15 23:06

Też mam problemy z wadą zgryzu + chłopięcy wygląd pełnoletniego już dawno masakra jakaś. Dlatego modlę się też w tej intencji o pieniądze. Prędzej alkoholik czy narkoman znajdzie dziewczynę niż osoba, która chcę kogoś naprawdę kochać. Tak już jest w życiu. Ja dążę do swojego celu jak mi się nie uda to proszę Boga, aby mnie zabrał z tego świata. Proszę o modlitwę, bo nie mam już sił się modlić. Teraz pójdę na msze św o uzdrowienie i uwolnienie. Odkąd zacząłem litanię czuję się coraz gorzej psychicznie i fizycznie.

Ryszard bury
Ryszard bury
01.08.15 23:18

Coś pieknego wytrzymałośći życze.Przez Maryje do Jezusa pozdrawiam.

Danka
Danka
03.08.15 15:42

M, nie ustawaj w modlitwie. To często zły sprawia, że w czasie modlitwy czujemy się gorzej, to wszystko po to, abyśmy przestali się modlić. Chłopięcy wygląd? nie martw się, jak będziesz starszy, będziesz się cieszył z daru młodzieńczej urody. Może będziesz kiedyś myślał nad zawodem i przyjdzie chęć pracy z dziećmi. Dzieci zwracają uwagę na miły, ciepły, sympatyczny wygląd, właśnie taki jak Ty. Zauważyłam, że np. dzieci lubią lekarzy pediatrów, którzy mają taki młodzieńczy wygląd, albo np. nauczyciele w przedszkolu. Dużo można tak wymieniać. Po coś Pan Bóg obdarzył Cię takim, z pewnością ładnym typem urody. Wygląd ponadto można dopracować… Czytaj więcej »

Ana
Ana
08.08.15 23:43

dziekuje Ci Julciu za Twe swiadectwo.
BADZ SPOKOJNA; MARYJA NIE POZOSTAWI CIE SAMEJ 😉

Teresa.A
Teresa.A
09.08.15 09:27

Julia masz sie uśmiechać zawsze …chociażby i bez ząbka . Uczysz się dla siebie . Rodzice Cię kochają …no tata trochę przesadza , ale chce dla Ciebie jak najlepiej .
Wytrwałości w odmawianiu NP

dorota
dorota
08.09.15 22:21

Dziękuję za twoje świadectwo,czytam je w dniu urodzin Maryi i to nie przypadek.

13
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x