Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie zacząłem mówić nowennę.Na początku mówiło mi się ją łatwo,zawsze znajdowałem czas na jej odmówienie.Z czasem było coraz trudniej,lecz się nie poddałem.Nowennę skończyłem mówić w lutym.W czerwcu widać było tylko efekty mojej pracy: średnia 4,65,dobre,nawet bardzo dobre wyniki z testu gimnazjalnego:78 pkt.Punkty,które liczyły się ,aby dostać się do liceum,były liczone z poszczególnych ocen i dodawano do tego wyniku wynik punktów z testów gimnazjalnych.Łącznie uzyskałem 112,4 pkt. Po zakończeniu roku szkolnego w gimnazjum zawiozłem potrzebne dokumenty do szkół ponadgimnazjalnych.Najbardziej chciałem się dostać do liceum o profilu mat-fiz. 3 lipca 2015 r. poszedłem do szkoły,aby sprawdzić,do jakiej klasy się dostałem,niestety nie dostałem się do tej klasy,co chciałem,brakowało mi 8 pkt. które dostałbym gdybym miał świadectwo z paskiem.Było mi przykro,napisałem prośbę o przeniesienie z 1D (klasa humanistyczna) ,do1C -klasy do której chciałem się dostać,,w prośbie napisałem,że nie lubię j.polskiego i historii,a lubię matematykę.Nadzieję o przeniesienie rozwiały się 8 lipca 2015 r. gdy wszedłem do szkoły zobaczyłem,że zostałem przeniesiony do klasy 1C ,byłem ostatni na liście według uzyskanych pkt.Dziś dziękuję Matce Boskiej,za „współpracę” ze mną i wysłuchanie mojej intencji.Dzięki nowennie mam szansę na dobrą przyszłość.Pozdrawiam Jan.

IKONY

I OBRAZY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
eve
eve
20.07.15 11:38

Wspaniałe świadectwo! Dziękujemy 🙂 życzę CVI dużo szczęścia i powodzenia 🙂

Magda
Magda
20.07.15 12:26

Tak, ciekawe świadectwo, trzymam kciuki za powodzenie w dalszej nauce…

Zadowolona
Zadowolona
20.07.15 13:47

Myślę, że po takim doświadczeniu to będziesz się już zawsze w każdej ważnej dla Ciebie sprawie modlił do Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej na różańcu. Powodzenia w nowej szkole 🙂

Teresa.A
Teresa.A
20.07.15 15:22

Wspaniale . Pamiętaj już zawsze o Różańcu . Trzymaj się Mateńki .Całe życie przed Tobą.

ania
ania
20.07.15 21:00

To dziw ze tak mlody czlowiek odmawia nowennę. Serce się raduje ze jest jeszcze młodzież ktora kocha Boga i Maryję. Dzięki za to świadectwo jesteś szlachetnym człowiekiem.

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
21.07.15 08:56

Pieknie napisane Cale zycie przed Toba. Przezyj je pieknie I tworczo. Tylko z Bogiem jest to mozliwe. Trwaj w czystosci, to podstawa zwyciestwa zyciowego

Ania
Ania
21.07.15 18:28

Tylko podziwiać, piekne świadectwo, niech Bóg i Maryja zawsze Cie prowadzi, pozdrawiam

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
22.07.15 14:19
Zadowolona
Zadowolona
22.07.15 14:37

A po co ten filmik po świadectwem 16 latka? Z świadectwa Jana trudno nie wynika, aby miał z pornografią jakieś problemy…I dobrze.

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x