Edyta: zdana sesja

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej nowenny. Pierwsza była w intencji zdrowia mojego taty i została wysłuchana. Świadectwo złożyłam już wcześniej na tej stronie. Moja druga intencja dotyczyła pomyślnego zdania kolokwiów i egzaminów przez moją siostrę. Studiuję dość ciężki kierunek na PW, więc bardzo potrzebowała wsparcia modlitewnego. Egzaminy zaliczyła i nie ma poprawek we wrześniu. Rozważaliśmy zmianę kierunku studiów, bo miała spore problemy z zaliczeniem kolokwiów. Tak jak większość osób pisze, tak i w naszym przypadku pojawiały się problemy. Jeden prowadzący nie od razu chciał jej zaliczyć projektu, mimo że mógłby, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dodam, że razem z mamą modliłyśmy się w tej intencji.
Jestem wdzięczna Matce Boskiej za jej pomoc i łaski, którymi nas obdarza. Nowenna Pompejańska uczy zaufania Bogu i to jest najważniejsze, aby zawsze ufać i zgadzać się z Jego wolą, która jest przecież samym miłosierdziem. Cieszę się, że mogę swoje problemy i troski powierzać Matce Boskiej. Jest Ona naszą Orędowniczką, Pocieszycielką, Panią. Tak jak w Kanie Galilejskiej tak i dziś wstawia się za nami u swojego syna. Chwała Panu !!!

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ew
Ew
10.07.15 15:42

Piękne, mądre słowa.
Dziękuję

Wiktoria
Wiktoria
10.07.15 18:36

Bardzo Was proszę o modlitwę za ukończenie mojej pracy dyplomowej, z której napisaniem mam bardzo duży problem…

zadowolona
zadowolona
10.07.15 18:54

Edyto…taka siostra i córka jak Ty to skarb 🙂 Widać, że nie jesteś egoistką. Modlisz się w intencjach innych i taka modlitwa Bogu się bardzo podoba skoro błogosławi łaskami…Oczywiście Bóg ani Matka Boska za nikogo egzaminów nie zdadzą, kolokwium ani pracy nie napiszą ale sama pamiętam z czasów studenckich jak szybciej uczyłam się po modlitwie do Ducha Św. Do dzisiaj mam taki zwyczaj w pracy, że gdy mam trudniejsze do wykonania zadanie to przed jego rozpoczęciem proszę Ducha Św. i mojego Anioła Stróża o pomoc i jestem zawsze w pozytywnym szoku jakie daje to efekty.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x