Dorota: Do żadnego szpitala nie idę!

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w zeszłym roku. Modliłam się do Najświętszej Maryi Panny wraz z moją Mamą o łaskę uzdrowienia.
Od dwóch lat cierpię na endometriozę, przeszłam już dwie operacje. Pod koniec roku lekarz wykrył u mnie torbiel i znając moją historię wypisał skierowanie do szpitala na operację. Byłam załamana, gdyż jestem młoda i nie mam jeszcze dzieci.
Pierwsza myśl, która mi wtedy przyszła do głowy to nowenna nie do odparcia. Pomyślałam sobie, że tym razem się nie dam i do żadnego szpitala nie idę. Będę się modlić, zdrowo odżywiać i musi się udać. I się udało! Intencja głównie dotyczyła wyproszenia przez Maryję u Jej Syna Jezusa Chrystusa, a mojego Pana, łaski uzdrowienia bez ingerencji chirurgicznej.
Nie było łatwo, bardzo często moje myśli były gdzieś daleko i przyznam się szczerze, że z moją wiarą też bywało różnie. Wczoraj minął 42 dzień mojej nowenny i na wizycie kontrolnej lekarz powiedział mi, że żadnej torbieli nie ma. Moja radość była ogromna a jeszcze większa wdzięczność za wysłuchaną łaskę. Dziękuje Tobie Jezu za Twoje miłosierdzie, które mi okazujesz oraz Maryi za jej dobre matczyne serce.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Artur R
Artur R
04.07.15 14:17

Czesc:) Szacunek za swiadectowo Doroto, modlitwa z wiara wymawiana sercem, bedzie wysluchana..! Chwala Panu i Maryji naszej Mamy!:) Ciesze sie czytajac takie swiadectwa.. Maryjo wstawiaj sie za nami u Twojego Syna.. Kochamy Cie:)

Tomasz Jurczak
Tomasz Jurczak
04.07.15 16:18

ale ręka albo noga nikomu nie odrosła

Bożena
Bożena
04.07.15 18:09

Jak nie masz nic sensownego do napisania to lepiej pomilcz. Myślę że, skoroJezus umarłych wskrzeszal to i z ręką i nogą nie miałby problemów

JolaJ
JolaJ
04.07.15 19:19
BMAJ
BMAJ
04.07.15 20:42

Taka jest modlitwa nie do odparcia dziekuj Matce Bozej bo jest milosierna .Amen.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x