Darek: dwie nowenny

Ja odmówiłem dwie kolejne nowenny pierwsza za siostrę , choruje na zespół dałna . Intencja się nie spełniła ale nie wiem czy nie otrzymała jakiejś innej łaski ona tego nie powie bo nie mówi . Drugą nowennę odmówiłem za siebie prosząc o uzdrowienie mego języka , który ciągle miałem bardzo mocno obłożony . dawało mi to ciągle duże cierpienie , ciągły nieprzyjemny smak w buzi ,ciągłe pieczenie i ciągłe złe odczucia czasami trudno było wytrzymać . brak apetytu i łaknienia. Kiedyś do tego miałem ciągłe problemy i złe odczucia od żołądka
z tego wszystkiego zostałem uwolniony przez nowennę pompejską już kiedyś . Ale mimo to ciągle nie miałem wcale apetytu i łaknienia . Z jedzeniem dalej problem . I w tej nowennie , to o co prosiłem zostało spełnione ale nie w całości . Dlatego że język jeszcze mam obłożony ale już znacznie mniej , nieprzyjemnych odczuć niema już prawie wcale i pod koniec tej nowenny zauważyłem że mam bardzo duży apetyt i że ciągle mógł bym jeść , a miałem z tym problemy już kilka lat . Pozdrawiam Darek

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
eve
eve
27.07.15 10:03

Dziękujemy! Módl się i pamiętaj, że Pan jest pełen łaski 🙂

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 10:10

Ująłeś mnie tą Nowenną za siostrę chorą na Zespół Downa…

Teresa.A
Teresa.A
27.07.15 10:43

Darek może dałbyś radę pościć o samej wodzie czasami chociaż jeden dzień . Post oczyszcza organizm .Jak język obłozony to cos w organizmie jest nie tak. Czasem szkoda czasu po lekarzach chodzić .

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 10:52

To prawda Tereso na wysypki, egzemy czy problemy skórne post działa cuda…więc Darku spróbuj co Ci szkodzi.

Kasia
Kasia
27.07.15 10:55

Proponuję pójść do lekarza, a nie leczyć się postem. Wygląda na schorzenie gastrologiczne. Za mały wywiad i nie znam wyników badań, żebym coś powiedziała więcej, ale Pan Bóg posługuje się też lekarzami, więc proszę z tym iść do lekarza i dać sobie zrobić gastroskopię.
Lakarz

Teresa.A
Teresa.A
27.07.15 19:38
Reply to  Kasia

Kasia oczywiście masz rację patrząc okiem lekarza . Bo post to jest poważna sprawa. Post jak post ale później wychodzenie z postu to już wyższa szkoła jazdy . Dlatego Darkowi zaproponowałam jeden dzień postu. A tak na odwagę Darek nawiąż kontakt z dr. Tomaszem Nocuniem . Polecam Ci tez jego książkę o głodówce . Ma swoją stronę . Pod okiem dr. Nocunia przejdziesz każdy post doskonale. Tobie Kasiu też polecam dołączyć do wyjątkowego tego lekarza jakim jest dr.Nocuń. Głodówki są mi znane . I jest to najłatwiejszy , najtańszy sposób bycia zdrowym . Głodówki i prawidłowe odżywianie ja popieram .… Czytaj więcej »

Klemens
Klemens
27.07.15 11:01

Darku jestes bohaterem! Bog z Toba!

Teresa.A
Teresa.A
28.07.15 13:56

Darek polecam Ci blog Marka Zaremby-gotuj zdrowo . Wiele się nauczysz i w razie jakich pytań w komentarzach p.Marek odpowie . Ja jestem częstym bywalcem tego blogu .

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x