Dagmara: łaski, których wcześniej nie dostrzegałam

Witam serdecznie. Chciałabym się z wami podzielić swoim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać kilka lat temu. Natknęłam się na nią w internecie, gdy szukałam różnych modlitw, nowenn i tym podobnych. Zaciekawiła mnie jej nazwa i zaczęłam o niej czytać. Historię Fortunatiny przeczytałam od deski do deski. Po przeczytaniu w moim sercu zatliła iskierka nadziei i wielka chęć odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie w różnym czasie..wtedy innych łask nie zauważałam, bo byłam skupiona tylko na tej jednej konkretnej sprawie. Błąd! Dopiero teraz po 4 latach zrozumiałam, że otrzymałam inne łaski od Królowej Różańca Świętego. Uzdrowione złamane serce. To nie był mężczyzna dla mnie. Po dłuższym czasie zakochałam się w kimś innym, ale niestety nic z tego nie wyszło. Było mi ciężko. Kolejna łaska to odmawianie różańca przeze mnie i sam fakt, że do niego wracam. Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej w intencji znajomego, który jest pierwszy na mojej liście intencji. Modlę się o jego nawrócenie. Po tej zacznę kolejną, żeby wrócił do swojej żony i 4 dzieci. Ta sprawa jest ważniejsza od moich sercowych rozterek i braku drugiej połówki. Moja intencja o dobrego męża musi poczekać, chociaż naprawdę mam już dość samotności.

Ikony i obrazy z Matką Bożą

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krysia
Krysia
22.07.15 14:26

Wspaniałe Świadectwo.
Błogosławieni Miłosierni,albowiem oni Miłosierdzia dostąpią.

Kasia
Kasia
22.07.15 15:58

O dobrego męża módl się do Świętego Józefa Pięknie świadectwo

Aga
Aga
22.07.15 18:07

Rozumiem Cię doskonale, również mam już dość samotności dlatego wplatalam się w dziwna historie z pewnym chłopakiem, który teraz to widzę nie jest tego wart.Nie jest to dobre, dlatego warto byc cierpliwym i swoja sytuacje zostawić Panu Jezusowi…Wiem co przechodzisz i jestem z Toba.Super ze pomimo tylu przeciwności i niepowodzeń w życiu osobistym, odkładać swoje intencje na później i modlisz się za inne osoby:)Pozdrawiam Cię i dziękuję za świadectwo! Do Ciebie tez wkrótce przyjdzie ta wymarzona i jedyna miłość! Zaufaj Panu!

Daga
Daga
18.08.15 23:34

Modlitea za tego człowieka jest już nieaktualna. Nic się już nie da zrobić. Jest za późno. Wybrał kochankę, po drodze łamiąc serce mi. :'(

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x