Beata: Modlitwa o wyzwolenie z nałogu

O nowennie dowiedziałam się od koleżanki. Odmówiłam dwie nowenny, obydwie w intencji męża. Mąż nadal pije i mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. I kiedy tak sobie o tym myślę , to wiem, wierzę i mam nadzieję , że Matka Boża rozwiąże ten problem później – widocznie tak ma być, taka jest wola Boża.
Czytałam wiele świadectw – ja tez chcę powiedzieć , że odmawiając nowennę doświadczyłam wielu łask Bożych, Matka Boża uchroniła mnie przed popełnieniem ciężkiego grzechu, dzięki Niej nie zwątpiłam w to , że Bóg mnie kocha, że jestem Jego ukochanym dzieckiem. W chwilach zwątpienia Matka Boża przywraca mi wiarę i nadzieję.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
19.07.15 20:52

Beato, Bóg napewno nie chce, aby twój mąż pił. Tylko szatan chce zguby i stoczenia sie człowieka. Szatan teraz walczy o twojego męża. Proś Maryję, ONA napewno zadziała. Mocą sakramentu małżeństwa możesz bronić męża od szatana, odmawiaj w jego intencji egzorcyzm do świętego Michała Archanioła. Porozmawiaj z jakimś egzorcystą. Mocą macierzyństwa możesz tak samo bronić swoje dzieci przed dostępem do nich złego. Używaj w domu wody egzorcyzmowanej i soli egzorcyzmowanej każdego dnia. A najlepiej udaj się do jakiegoś egzorcysty, on cie pokieruje. Ja nie jestem od tego. Podaje ci kierunek, a ty działaj. Szczęść Boże.

Krystyna
Krystyna
19.07.15 20:54

Może na początek spróbuj prosić męża o wspólną modlitwę, nawet krótką. I nie martw się jeżeli odmówi czy wyśmieje, daj mu czas.

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
19.07.15 21:15

A co z przyczynami, ktore sprawily ze zaczal PIC? Czy ktos sie modlic o uzdrowienia tych ran. Nie ktorzy lekarze mowia ze usuwajac przyczyne latwo wyleczyc skutek

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej