Anna: Modlitwa o nawrócenie męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Kochani Czciciele Królowej Różańca Świętego pragnę się z Wami podzielić moim świadectwem. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać18.10.2014r w intencji o nawrócenie mojego męża, drugą o uwolnienie od wszelkiego złego,później trzecią o zdrowie córeczki(24.11.15r skończy dwa latka).A przed czwartą nowenną, którą zaczęłam 23.06.2015r znów o nawrócenie mojego męża ,przeczytałam książeczkę „Różaniec i Nowenna Pompejańska ” wyd Rosemaria i dopiero zaczęłam ją odmawiać z miłością i wiarą. Oddałam wszystko Maryi i Jezusowi.Niech się dzieje Twoja wola Panie, przez Najświetrze Serce Maryi do Najświętrzego Serca Pana Jezusa. Jestem cierpliwsza, spokojniejsza, czuję Miłość Bożą w swoim sercu, niejednokrotnie łzy mi nachodzą do oczu, częściej zaczęłam uczęszczać na Mszę Św. Ale zły nie śpi, często kusi,denerwuję się, czepiam się męża ,ale już mniej. Nowenna Pompejańska daje wiele Łask, poczucie szczęścia, radość, dokonała wiele zmian we mnie, za co Bardzo Dziękuję Maryi i Jezusowi. W trakcie dwóch pierwszych Nowenn szatan bardzo się wściekał przez męża i teściową (teściowa proponowała rozwód z taką wściekłością)strasznie się bałam, teraz jest już lepiej ale mąż nadal bluźni na Boga , wierzę i czekam cierpliwie na nawrócenie . Chwała Panu i Matce Bozej:-)

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
barbara
barbara
14.07.15 20:09

Piękne swiadectwo , jesteś wytrwala na pewno otrzymasz swoja laske w swoim czasie i będzie wysluchana , moja tez jest nie wysluchana a jest jeszcze gorzej , ale ja tez się nie poddaje i trwam na NP .Szczesc Boze.

Ewa
Ewa
14.07.15 20:29

Bóg zapłać za świadectwo Twojej wytrwałości i cierpliwości . Ja dziś właśnie skończyłam NP w intencji powrotu mojego męża do mnie i dzieci i odmianę jego serca. Będę się dalej modliła o nawrócenie mojego męża.

Martyna
Martyna
14.07.15 21:59

Wychodzi na to, że jeszcze nie skończyłaś tej nowenny o nawrócenie męża, więc wszystko przed Tobą, czekaj i trwaj, ufaj i wierz. :).Uszy do Góry i będzie git :). Nie martw się, zostanie na pewno niedługo wysłuchana Twoja modlitwa. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Malgosia
Malgosia
14.07.15 22:31

Tez odmawiam podobna intencję. Takiego spokoju i cierpliwosci jakiego doznaje nie czulam nigdy w zyciu. Czyz to nie wspanialy dar i łaska. Jestem wyczulona na zlo i staram się zyc jak najlepiej. Mam pytanie, moze ktos wie: Czy powinno sie odmawiac NP w jednej, konktentej intencji wiecej niz jeden raz?Czy to swiadczy o naszym braku ufnosci. Czy nie powinnismy pokornie czekac?

Martyna
Martyna
16.07.15 09:14
Reply to  Malgosia

Moim skromnym zdaniem to chyba właśnie powinno się raz odmówić daną nowennę w jednej konkretnej intencji. Ja tak uważam. Odmówiłam już jedną nowennę a dzisiaj kończę drugą w innej, też o nawrócenie mojego męża. Dziś w nocy miałam straszny koszmar, aż nie mogłam spać, przeczytałam psalm 23, odmówiłam 3 zdrowaśki i potem było lepiej, ale i tak się nie wyspalam :P.
Pozdrawiam.

Teresa.A
Teresa.A
16.07.15 09:17
Reply to  Martyna

Martyn odmawiaj egzorc. do Michała Archanioła…

Martyna
Martyna
16.07.15 09:25
Reply to  Teresa.A

Odmawiam także.

Beata
Beata
19.07.15 16:52
Reply to  Martyna

Polecam egzorcyzm małżeński

beata
beata
14.07.15 22:37

Pamiętaj: DLA BOGA NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. Zawsze to sobie powtarzam kiedy spotykam jakąś trudność i wtedy wiem że Bóg potrafi zadziałać cuda. Rozwiązanie problemów jest tylko kwestią czasu jeśli zawierzy sie je Bogu. Możesz się też zwrócić z prośbą do ojca Pio, bo On nawracał zagorzałych przeciwników Boga.

Teresa.A
Teresa.A
15.07.15 04:25

Anna życzę Ci wiele łask dla córki . … a słowo rozwód to odrzuć od siebie . Pamietaj że czego się lękamy to nas spotyka /księga Hioba/

Martyna
Martyna
16.07.15 09:20
Reply to  Teresa.A

Jak czegoś się boimy, to te lęki diabeł nam podpowiada. Ja też się obawiam paru rzeczy, ale mówię sobie, że to jednak nie prawda, że Bóg nade mną czuwa, powierzam wszystko Panu Jezusowi i jest ok, bo wiem, że on jest i on wie, o co ja się modle.

Martyna
Martyna
16.07.15 09:57
Reply to  Teresa.A

Tereso, proszę nie straszyć ludzi, nas kobiet, bo obawy w czasie modlitw są naturalne. 🙂

Teresa.A
Teresa.A
16.07.15 10:52
Reply to  Martyna

nie straszę . Polecam Księgę Hioba

Klemens
Klemens
16.07.15 22:03
Reply to  Martyna

Ksiega madrosci Suracha, rozdz 2, wersety 10 – 16 Popatrzcie na dawne pokolenia i zobaczcie: któż zaufał Panu, a został zawstydzony? Albo któż trwał w bojaźni Pańskiej i był opuszczony? Albo któż wzywał Go, a On nim wzgardził? 11 Dlatego że Pan jest litościwy i miłosierny, odpuszcza grzechy i zbawia w czasie utrapienia. 12 Biada sercom tchórzliwym, rękom opuszczonym i grzesznikowi chodzącemu dwiema ścieżkami. 13 Biada sercu zniechęconemu: ponieważ nie ma ufności, nie dozna opieki. 14 Biada wam, którzy straciliście cierpliwość: cóż uczynicie, kiedy Pan nawiedzi? 15 Którzy się Pana boją, będą posłuszni Jego słowom, a miłujący Go pójdą Jego… Czytaj więcej »

Mateusz
Mateusz
15.07.15 09:57

Potrzebuję kupić sobie koszulkę z własnym napisem. Może ktoś mi powiedzieć jak napisać po angielsku „maryjo z pompejów”? W Google tłumacz wyskakuję, że „mary of Pompeii” A chyba powinno być Mary from pompeii. Zna ktoś dobrze angielski tutaj?

mm
mm
15.07.15 15:15

Mozna napisac of i from obie wersje sa prawidlowe sprawdzilam to z moja corka ,ktora zna plynnie angielski. Mieszkamy w usa,inne jest troche tlumaczenie ale to samo znaczy.Ona mowi , ze na swojej koszulce napisalaby ,,Mary of Pompeii”.

Mateusz
Mateusz
15.07.15 16:47

Dzięki wielkie 🙂 Tak sobie pomyślałem, że gdziekolwiek jestem w mieście, przechodzę przez pasy czy idę do komunii mam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią. To mnie doprowadza do szału i jeszcze te krzywe oczy! Jakbym nosił kolczyki w nosie i nie wiem co jeszcze albo chodził nago.
Jak Matka Boża zmieni moje życie to sobie chyba kupię koszulkę z napisem GOD IS GREAT!

Mateusz
Mateusz
15.07.15 17:05

Może twoja córka przetłumaczyć na język angielski te zdanie. Nie wiem czy w angielskim używa się przecinków. „Maryjo z pompejów proszę cię o pieniądze, (jeśli jest to wolą twoją) albo na koniec Niech będzie twoja wola!. Ten ostatni wyraz to nie wiem, który wybrać.

Mateusz
Mateusz
15.07.15 17:51

Dzięki już wiem, ja kończę pisanie komentarzy do swojego świadectwa, może się kiedyś ukażę! pozdrawiam

Ola
Ola
16.07.15 11:24

Mam pytanie , czy odmawianie Nowenny Pompejańskiej na zwykłym różańcu ( nie Pompejańskim) jest dozwolone ? Czy modlitwa zostanie wysłuchana?

E.
E.
17.07.15 13:20
Reply to  Ola

Olu każdy różaniec, mnie zdarza się i na palcach, jeśli zapomnę Różańca.

Teresa.A
Teresa.A
16.07.15 11:33

Ola oczywiscie

Gosiaczek
Gosiaczek
17.07.15 12:34

A ja czytam o Krwi Jezusa Chrystusa, że wszystko trzeba zanurzać we krwi Jezusa, a zwłaszcza „podczas każdej Eucharystii po przeistoczeniu gdy na ołtarzu w kielichu jest już żywa Krew Jezusa”

23
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x