Akcja „8 stron” dla Królowej… – Dołącz teraz!

Kochani Czytelnicy, już tradycyjnie przy pracy nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego” uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?

Dlaczego zbieramy na dodatkowe strony?

Kilka lat temu, w sanktuarium w Pompejach, powstał pomysł na nowe, maryjne czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej. Chcieliśmy, aby było ono przystępne na każdą kieszeń. Z czasem zaczęliśmy otrzymywać wiele świadectw nowenny. Dlatego pojawił się pomysł, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa.

Jednocześnie mając na uwadze to, że oznacza to wzrost kosztów druku, a nie chcieliśmy podnosić ceny gazety, zwracamy się do naszych Czytelników na tej stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Ile potrzeba do celu?

swiadectwaPrzy cenie 3,90 zł za czasopismo stać nas na 32 strony. Koszt dodatkowych 8 stron to suma całkowita ok. 1425 zł. To sporo, ale…

…ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Niestety, tym razem mamy niewiele czasu – tylko do końca weekendu – na zebranie potrzebnej kwoty… Dlatego proszę o Twoją najmniejszą nawet ofiarę i zachęcenie innych osób do wsparcia.

Jak to zrobić, jak wesprzeć?

Jest wiele możliwości:

1. Wpłata z Paypal albo za pomocą karty płatniczej

[sdonations]8[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „8 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

 

Co Darczyńca dostanie w zamian?


Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami
.

To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Zobacz na obrazku na dole, jak wyglądało to w poprzednim numerze.

Wszystkich Czytelników czasopisma prosimy też o modlitwę w intencji naszych Darczyńców!

podzieki

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu.

Dodatkowe informacje:

Dołącz do nas! O postępach akcji informujemy na stronie.

W poprzedniej edycji udało nam się zdobyć małą nadwyżkę, dzięki czemu wydrukowaliśmy więcej gazet, które trafiły do dwóch więzień (męskiego, żeńskiego), na Białoruś i Ukrainę, do domów poprawczych oraz hospicjów i domu opieki społecznej.

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa K.
Ewa K.
08.07.15 14:30

Szczesc Boże wszystkim….Boże co za przesada….taka suma ? wyrozumiala zecza jest ze sa potrzeby ale to przeszlo radykalnosc myslenia .Przyda ale odmowienie dziesiatki rozanca Pompejskiej. Nowenny na spamietanie ale….co uczynie…Z Panel Bogiem

pompejanska
pompejanska
08.07.15 22:15
Reply to  Ewa K.

Żeby wydrukować całą gazetę, potrzeba ponad 10 razy tyle. Takie są fakty. Gazeta, dodam, nie przynosi zysku sama z siebie. Za pracę nad gazetą, stronami i działaniami Fundacji nie wypłaciłem sobie nigdy ani złotówki i jestem z tego dumny. Jest czasem ciężko ale jakoś udaje się utrzymać pismo na rynku.

Niech Pani spojrzy na to inaczej: dzisiaj tę stronę odwiedziło kilka tysięcy ludzi. Gdyby każdy zostawił ok. 25-40 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy wszystkie potrzeby. W jedności siła.

Więc jak, dołączy Pani do nas symboliczną złotówką?

Chmurka
Chmurka
09.07.15 11:21

Proszę o modlitwę za mnie abym mogła dokończyć Nowennę Pompejańską właśnie skończyłam odmawiać część błagalną i jutro zaczynam dziękczynną. Bóg zapłać

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x