Wojtek: Niedosyt łask

Dziś (17 czerwca) zakończyłem swoją szóstą nowenne.Moje intencje to kolejno:
1.-SPOKÓJ DUSZY I CIAŁA
2.-PRACA DLA MAMY
3.-NAWRÓCENIE OJCA
4.-PRZEMIANA (moja)
5.-DUSZE CZYŚĆCOWE

Od jutra zaczynam kolejną nowenne w intencji ojca o uwolnienie od nałogów.
A co do intencji.Mama dostała pracę.Wynagrodzenie nie rzuca na kolana (997 zł) ale lepszy rydz niż nic.Ufam że intencja za dusze czyśccowe również została wysłuchana.
Nie ukrywam jednak że wszystkie nowenny odmawiałem z pragnieniem w głebo duszy o uwolnienie od fobii społecznej i ogólni zaburzeń i problemów natury psychicznej.
Jest źle.Nie ma żadnej poprawy.Ufam że będe uzdrowiony bo czytałem wiele świadectw o uzdrowieniu z tego typu zaburzeń.Ufam że w tym czasie oczekiwańa Maryja i Jezus mają jakiś plan.Od 8 miesięcy odmawiam codziennie cały różaniec,koronkę,anioł pański,czytam Pismo Św.,odmawiałem modlitwy przebaczenia,uzdrowienia,uwolnienia,wyspowiadałem się z ohydnych grzechów (podejrzewam że za nie teraz pokutuje),do komuni chodze co tydzien czasem częściej.Byłem na kilkunastu mszach o uzdrowienie i na kilkunastu modlitwach wstawienniczych.Nie wiem dlaczegi jestem taki odporny na to żeby wkońcu zacząć żyć.Jednak cały czas ufam.A i jeszcze kilka miesięcy odmawiałem modlitwe przebaczenia.No i walcze z nieczystością.
We wnętrzu,w mostku czuje straszny ciężar,ale ufam że w moim życiu zagości radość i pokój.
Ufam Bogu mocno,wiem że żaden psychoktośtam nie poradzi sobie z moimi dolegliwościami,żaden lek nie da mi pełni szczęścia.To może mi dać tylko Bóg.
Wierzę że za niedługo będe mu dziękował że to tyle trwało.
Dziękuje jednak Bogu za to co mnie spotkało bo gdyby nie ta choroba to nigdy bym nie był tak blisko Boga.Ale skoro już jestem tak blisko to może już nie trzeba mnie karać?
Boże mam dopiero 20 lat a wewnętrznie czuje się martwy.Ale wierzę że zmartwychwstane.Wewnętrznie w tym życiu i kedyś już na zawsze.
Prosze o modlitwe.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wojtek
Wojtek
20.06.15 21:05

roście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7);Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41)

🙂

Jesli chodzi o nieczystość, to pomogła mi Matka Boża Karmelitańska . Poszukaj informacji o Szkaplerzu Karmelitańskim

pati
pati
20.06.15 21:18
Reply to  Wojtek

piękne cytaty z Pisma Świętego

wiesia
wiesia
20.06.15 21:08

Wojtku, jesteś młodym i pięknym człowiekiem. Uwierz mi, że MATKA NAJŚWIĘTSZA zaniesie wszystko przed TRON SWOJEGO SYNA. I dla Ciebie zaświeci piękne słońce. Twoje modlitwy to szturm do NIEBA. Bądź cierpliwy, spłyną łaski i to obficie. UFAJ I WIERZ! NIECH MARYJA, CUDOWNA PANI OTOCZY CIĘ SWOIMI RAMIONAMI I PRZYTULI. Wszystkiego dobrego!!!

Wojciech
Wojciech
20.06.15 21:31

Z góry wielkie Bog zaplac dla wszystkich wspierajacych mnie w komentarzach

Barbara
Barbara
20.06.15 21:48

Nie tylko w komentarzach będziesz miał wspierających, ale i w modlitwie. Ja pomodlę się za Ciebie.

Wojtek
Wojtek
20.06.15 22:00

 A o cokolwiek prosić będziecie w Imię Moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić mnie będziecie w Imię Moje, Ja to spełnię.
(Jan.14:13,14)

🙂

barbara
barbara
20.06.15 22:44

Wojtek modle sie do Matki Bozej Karmelitanskiej i pomodle sie za ciebie jestes mlody ,badz wytrawly a NP i Jezus Ciebie wynagrodza .Zostan z Bogiem i w Duchu Swietym

tere.
tere.
20.06.15 22:47

na nieczystosc Matka Boza Niepokalana i Cudowny medalik.

m
m
20.06.15 23:00

a ja ci polecam na nieczystość adorację Najświętszego Sakramentu, różaniec i częstą spowiedź, najlepiej też generalną i dużo cierpliwości

Anna
Anna
20.06.15 23:59

Teraz jestes w okresie oczyszczania. To moze byc dlugi proces, ale warto w nim trwac. Badz cierpiliwy. Wytrwaj!

Katarzyna
Katarzyna
21.06.15 03:26

Maryja, wspiera nas nie tylko siłą duchową,ale również poprzez ludzi,których stawia na drodze.Warto być na to otwartym i przełamywać się nawet,gdy czujemy jakiś lęk.Sama, jako DDA(dorosłe dziecko alkoholika),kiedyś odczuwałam podobnie(ucisk klatki piersiowej,dolegliwości i źle czułam sie ze wszystkim i z sobą.)
Bóg ulecza,nie karze nikogo,bo jest miłosierny,zsyła pomoc,tylko uważnie trzeba być na nią otwartym i być wśród ludzi.Wiele problemów łatwiej rozwikłać,rozmawiając z innymi.W modlitwie jest wielka moc,nie ustawaj i bądź cierpliwy.z Panem Bogiem

Małgosia
Małgosia
21.06.15 11:04

Myślę sobie, że czasem mniej znaczy więcej. Nie chodzi o to, żeby Boga zarzucać modlitwami… Bo gdzie tu miejsce na zaufanie? Czasem też zamiast jakiejś formuły warto pomodlić się swoimi słowami.
Wybrałeś sobie trudne intencje nowenn – to też weź pod uwagę: o nawrócenie, za dusze czyśćcowe, o uwolnienie od nałogów. Myślę, że decydując się na takie intencje trzeba wiedzieć, że prawdopodobnie łatwo nie będzie, a szatan będzie atakował w nasze najczulsze punkty…

Magdalena
Magdalena
21.06.15 13:04

łał, myślałam, że masz więcej lat niż 20. Warto dalej się modlić o swoje zdrowie psychiczne, duchowe, emocjonalne, a Maryja i Bóg wysłuchają Ciebie 🙂 Możesz też Ich poprosić o cierpliwość i wytrwałość w wierze 🙂 Pozdro 🙂

Magdalena
Magdalena
21.06.15 13:07

Dobrym też ruchem (wg ks. Dominika Chmielewskiego) jest zamówienie Mszy św. za uwolnienie Ciebie i Twojej Rodziny od przekleństw, poranień, zniewoleń, klątw i kłamstw.

Ania
Ania
21.06.15 13:24

A ja polecam z całego serca Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Jeżeli nie ma u Ciebie w okolicy to zapraszam 11 lipca do Przeprosnej Górki koło Częstochowy. Nabożeństwo prowadzi Ojciec Daniel, a Pan Jezus działa przez niego wielkie rzeczy!!! Na stronie mimj.pl można odsłuchiwać starszych spotkań, jest mnóstwo przypadków uzdrowień i uwolnień także pod odłuchaniu przez internet spotkań z nawet kilku lat wtecz, bo dla Pana Boga nie istnieje przecież miejsce i czas.
Polecam z całego serca. Jezus żyje!!!!

m
m
21.06.15 21:53

@Felin,zgadzam się trochę z Malgosią, modliłam się Nowenną, wiele łask otrzymałam, były też trudności, dopiero gdy zaczęłam więcej rozmawiać z Jezusem tak po prostu, nawet wtedy gdy wydawało się ze nie słucha, co nie jest prawdą, dopiero wówczas wiele spraw zaczęło się układać, a po spowiedzi generalnej jeszcze bardziej się zbliżyłam do Niego modlitwa ma być przede wszystkim spotkaniem z Bogiem, a Maryja chce nas do Niego prowadzić, ale to On ma być zawsze w centrum, na Nim trzeba skupiać swoją uwagę, a jeśli jest z tym jakiś problem, trzeba o to walczyć, często z samym sobą aby tak właśnie… Czytaj więcej »

Aneta Aneta
Aneta Aneta
22.06.15 14:35

Polecam medytację Pisma Świętego metodą Lectio Divina. Pan uzdrawia też słowem. Bądź cierpliwy, miałam podobne problemy i jest dobrze, a nawet wspaniałe 😀 z Panem Bogiem

K Nowicka
K Nowicka
23.06.15 00:05

Wojtku, jak na 20 latka to jesteś bardzo dzielnym i za razem wrażliwym na drugiego człowieka mężczyzną. Pierwszym wnioskiem jaki się nasuwa po przeczytaniu Twojego świadectwa jest to, że z pewnością doświadczasz już przemiany wewnętrznej oraz również jakiegoś spokoju gdyż skoro jak piszesz modlisz się bez przerwy 8 miesięcy, nie było by to możliwe gdyby żadnej przemiany i spokoju w tobie nie było. Drugie – modlitwa za innych jest czasem bardziej wymagająca niż za siebie samego, gdyż szatan się wtedy bardzo wścieka i próbuje zniechęcić tego kto usiłuje mu wyrwać przy pomocy modlitwy jakąś duszę. Najbardziej może wpływać na osoby… Czytaj więcej »

Henio27
Henio27
23.06.15 14:16

Jesli jestes faktycznie mezczyzna jak tu pisza to walcz do konca. Nie poddawaj sie!

Manka
Manka
24.06.15 06:58

Szczesc Boze. Wydaje mi sie ze warto modlic sie konkretnie. Kiedys wiele sie modlilam bardzo ogolnie i mimo ze dodtawalam laski nie widzialam tego o co prosilam. Na pewnych rekolekcjach dowiedzialam sie ze dobrze jest okreslac w modlitwie o co sie prosi. Na swohej drodze spotykalam wielu ludzi. Ale gdy zaczelam sie modlic o taka osobe jakachcialam wymienialam cechy jakie chcialam aby mial, po nie dlugim czasie pojawil sie wlasciwy kandydat. Dzis tworzymy udany zwiazek

a
a
28.06.15 22:21

może ktoś się orientuje czy szkaplerz karmelitański można przyjąć tylko z rąk ojców karmelitów?

21
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x