Magdalena: Białaczka i kolejne poronienia

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w trudnych dla mojej rodziny chwilach, gdy u naszego 4,5-letniego chłopczyka stwierdzono białaczkę.
Nowennę pokazał mi mój kuzyn, który też otrzymał jej treść od znajomych. Od razu podjęłam decyzję o odmawianiu nowenny, choć w mojej głowie zrodziła się obawa czy podołam i czy znajdę czas w ciągu dnia. Muszę przyznać, że do tej pory sporadycznie modliłam się na różańcu. Ale rozpoczęłam modlitwę i uważam, że była to najpiękniejsza decyzja jaką mogłam podjąć. Już podczas trwania pierwszej nowenny stan naszego chłopczyka zaczął się poprawiać, wszelkie metody leczenia się sprawdzały, jego stan psychofizyczny był naprawdę dobry. Wiem, że to zasługa Najświętszej Maryi Panny, Jej wstawiennictwa u Pana Boga i Jej pomocy.
Nadal trwa leczenie i potrwa ono jeszcze dłuższy czas, ale wszystkie zdarzenia i przebieg leczenia jest tak pozytywnie zaskakujący, że moja pewność odnośnie wstawiennictwa Matki Bożej jest niezachwiana.
Chciałam jeszcze złożyć drugie świadectwo dotyczące bezpośrednio mojej osoby. Od dłuższego czasu borykaliśmy się z mężem z problemem utraty ciąży. Dwa razy poroniłam bardzo wczesne ciąże, a potem pojawiły się okoliczności utrudniające możliwość posiadania potomstwa.
Już podczas odmawiania pierwszej nowenny postanowiłam, że kolejną rozpocznę w intencji daru i łaski posiadania przez nas dziecka. Czułam zresztą, że po zakończeniu nowenny będzie mi czegoś brak. Rozpoczęłam drugą nowennę w swoim życiu.
Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, widziałam bijące serce mojego dziecka. Uważam to za cud i wiem, że Matka Boża jest ze mną cały czas. Całą moją ciążę powierzyłam Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanej Maryi Pannie.
Jestem spokojna o przebieg ciąży, bo wiem że nie jestem sama. Czuję niewymowną wdzięczność. Zachęcam wszystkich do zawierzenia Matce Bożej i modlitwy nowenną pompejańską. To wielki dar dany nam tu, na ziemi. Wiem, że jest to modlitwa nie do odparcia.

Ikony i obrazy z Matką Bożą

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bożena
Bożena
27.06.15 18:54

prosze o modlitwe za moją córke z każda godziną czuje się coraz gorzej a ja jestem bezradna lekarstwa na depresje przestały dzialać tak poprostu z godziny na godzinę

Eliza
Eliza
27.06.15 19:17
Reply to  Bożena

Dziś święto MB Nieustającej Pomocy, nie wątp Bożenko, Twoja wiara ją uzdrowi , jesteśmy z Tobą w modlitwie

Bożena
Bożena
27.06.15 19:52
Reply to  Eliza

obiecaalam ze nie zwątpie ale jestem przerażona nie wiem co się dzieje była już poprawa i nagle wszystko runęło tak bez powodu zupelnie bez powodu

Bożena
Bożena
27.06.15 18:56

blagam wstawcie sie za mną do Matki Najświętrzej bo ja już nie wiem co mam robić

Magdalena
Magdalena
27.06.15 19:01
Reply to  Bożena

pomodlę się za twoją córkę, bądź spokojna

AlaJ
AlaJ
27.06.15 19:06
Reply to  Magdalena

ja również

Bożena
Bożena
27.06.15 19:11

Bóg zapłać wszystkim ktorzy mnie wspierają

Joanna
Joanna
27.06.15 19:18

Pomodlę się za Twoją córkę, trzymaj się, błogosławię Was…

Dorota
Dorota
27.06.15 19:30

Ja też się za ciebie pomodlę

Mariusz
Mariusz
27.06.15 19:49

Już się pomodliłem

zadowolona
zadowolona
27.06.15 19:50

Łączę się w modlitwie.

Joanna
Joanna
27.06.15 20:40

Będę pamiętała o Was w modlitwie.

Gracja
Gracja
27.06.15 22:03

Ja się rownież pomodle.Wszystko bedzie dobrze zaufaj Bogu z calego serca.

SYLWIA
SYLWIA
28.06.15 04:26

wiara czyni cuda, zatem ufajmy i módlmy się, i sama obiecuję się pomodlić za Pani córkę, chłopca chorego na białaczkę oraz za pomyśle rozwiązanie Pani ciąży. Ja moją już 10-miesięczą córunię wymodliłam nowenną pompejańską i teraz znowu jestem w ciąży, a przez ponad 10 lat staraliśmy się o dzidzię, 2 razy poroniłam i już się poddałam i pogodziłam z faktem braku potomstwa, i wtedy natknęłam się na tę nowennę i się udało! Głowa do góry, wszystko będzie dobrze! Pasek św. Dominika też pomaga i modlitwy do niego są bardzo pomocne http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_modlitwa.html
Pan z Wami!

Dorota
Dorota
28.06.15 17:12

Ja również pomodliłam się w intencji Twojej córki. niech Was Bóg błogosławi

15
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x