Kamila: Obrona pracy magisterskiej

Na początku czerwca składałam świadectwo dotyczące pomocy Matki Bożej w ukończeniu moich studiów gdzie po wielu trudnościach dzięki Bożej pomocy zostałam doprowadzona na etap końcowy – jak wyznaczenie terminu obrony pracy magisterskiej. Wcześniej składałam świadectwo ponieważ otrzymałam ogrom łask od Matki Bożej. Jednak teraz moja prośba została wysłuchana całkowicie.

Tak w dużym skrócie przybliżę o tym co pisałam w moim świadectwie. Znajdowałam się w beznadziejnej sytuacji, gdzie miałam już zostać skreślona z listy studentów przez to że nie złożyłam pracy w terminie i trwało to już zdecydowanie za długo (powinnam była obronić się przeszło 2 lata temu). Miałam bardzo duże trudności żeby napisać tą pracę mgr, nawet chciałam się poddać i zrezygnować. Wzięłam do ręki różaniec. Odmówiłam 2 Nowenny Pompejańskie w intencji o ukończenie studiów i wszystko powoli ruszyło w dobrym kierunku. Choć trudności i przeszkód nie brakowało.

Dziś pragnę podzielić się tą szczęśliwą dla mnie wiadomością, że zdałam egzamin końcowy i obroniłam moją pracę magisterską. Oczywiście WSZYSTKO to zawdzięczam Matce Bożej, bez niej nie dałabym rady. Nie dałabym… egzaminy ustne stanowiły dla mnie zawsze duże trudności. Przed obroną miałam duże problemy z koncentracją i zapamiętaniem materiału, ciągle coś mnie rozpraszało, czułam że mam totalną pustkę w głowie i ciężko wyobrażałam sobie stanięcie przed komisją egzaminacyjną. W dniu obrony czułam spokój i to, że Matka Boża czuwa nade mną. Zdałam !!! Chwała Panu i Matce Przenajświętszej!

Ta Nowenna jest niesamowita!!! Prosiłam o jedno a dostałam wiele łask, które przemieniły moje serce, jestem innym człowiekiem i inaczej patrzę na życie, jestem spokojniejsza o przyszłość, zbliżyłam się do Boga. Pokochałam nowennę Pompejańską i już nie wyobrażam sobie dnia bez niej, odmawiam już kolejne Nowenny Pompejańskie. Wiem że dzięki tej modlitwie wszystko jest możliwe, jeśli zgodne jest to z wolą Bożą. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Prosiłam o jedno dostałam wiele!
Chwała Panu!!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karola
Karola
26.06.15 23:02

Gratulacje:)

barbara
barbara
27.06.15 08:17

Wspaniale i pozdrawiam …

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej