Kamil: Zdałem do następnej klasy!

Witam, chciałem podzielić się moim świadectwem oraz zachęcić do odmawiania tej nowenny, ponieważ w niej znajdziemy pomoc! Od kwietnia byłem przekonany, że nie zdam do kolejnej klasy miałem już rzucać szkołę ale się nie poddałem uwierzyłem w moc nowenny pompejańskiej i zacząłem ją odmawiać, szansa zdania do kolejnej klasy była dla mnie szacowana na 0.01% ponieważ miałem 5 zagrożeń, a był tydzień przed zakończeniem roku szkolnego
oczywiście nie tylko ja byłem w takiej sytuacji teraz sporo osób będzie miało poprawkę w sierpniu albo jak niektórzy po prostu się przepisali do innych szkół zaczynając od 2 klasy ponownie, a mnie udało się poprawić wszystko bez żadnego problemu oczywiście był ogromny stres jak i zwątpienia ale wytrzymałem i dałem rade – zdałem! 🙂 Serdecznie jeszcze raz zachęcam do odmawiania tej modlitwy, uwierzcie w pomoc tych z góry rozwiążą wszystkie nasze problemy, jeżeli tylko poprosimy o pomoc. Pozdrawiam!

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gracja
Gracja
23.06.15 14:20

Twoja prośba zostala wysłuchana przez naszą ukochaną Maryję naszą mateczkę.Ja w intencji skończenia szkoły przez mojego syna odmówiłam nie jedną nowennę pompejańską proszac o to żeby syn bez problemów skończył szkołę .I skończył dzięki ukochanej Maryji ,ktora wysluchała mych próśb.Do tej pory odmawiam nowennę pompejańską prosząc o łaski dla mojej rodziny.musze przyznać ,że jak długo nie modlę się na różańcu czuję smutek i niepokój .Ta nowenna mnie osobiscie uszczęśliwia i czy prośby się spelnią czy nie spełnią to itak czuję sie bezpieczna.

Barbara
Barbara
23.06.15 14:24

Wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x