Jarek: Nadzieja dla młodych

Witam 🙂
W pierwszych słowach chciałem podziękować Bogu za waszą stronę, bo dzięki niej dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Jako młody chłopak nie za chętnie spędzam czas na modlitwie, jednak tutaj było inaczej. Jak prawie każdy młody człowiek zmagałem się z trądzikiem, niestety u mnie była to mocniejsza wersja tej choroby. Byli dermatolodzy, leki, maści, wszystko na nic, a antybiotyki jeszcze bardziej osłabiały mój organizm. Ostatnio właśnie zanim natrafiłem na waszą stronę przechodziły mnie myśli, że może jedyna nadzieja pozostaje w Bogu który może wszystko!. I właśnie w tedy przeczytałem informacje o Nowennie. Jeżeli Maryja obiecała, że każdy kto będzie modlić się na różańcu przez 54 dni otrzyma łaskę o którą prosi, więc nie może być inaczej, jeśli obiecała…

Ciężko było mi usiąść na 1,5h i odmawiać wszystkie trzy różańce, dlatego robiłem to gdy tylko miałem możliwość. Jeśli Bóg jest wszędzie to ja także mogę modlić się wszędzie i w każdej sytuacji. Gdy szedłem do szkoły i ze szkoły odmawiałem różaniec. Gdy wykonywałem jakąś pracę gdzie byłem sam i nikt mi nie przeszkadzał modliłem się. Często w środku dnia brakowało mi czasu i dopiero wieczorem, późnym wieczorem mogłem się modlić, po prostu siedziałem o 23:00 i modliłem się. I tak przez 50dni, do końca zostało mi 4 dni modlitwy. Piszę to świadectwo już teraz bo obiecałem Matce Najświętszej. Nowenna także bardzo zbliżyła mnie do Boga, odmówienie jednego różańca w ciągu dnia nie jest dla mnie już problemem, a wręcz przyjemnością 🙂

Sam nie mogę w to uwierzyć ale dziś nie mam już trądziku, a stało się to prawie z dnia na dzień! Żadne leki i suplementy nie pomogą tak jak modlitwa.
Właśnie dziś chciałbym zachęcić wszystkich młodych do modlitwy. Powierzajcie Maryi wszystkie wasze problemy te większe i te mniejsze, a na pewno zostaniecie wysłuchani.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
HM
HM
19.06.15 10:13

Piękne świadectwo:) Powodzenia Jarku! Z Maryją wszystko możliwe…Oby więcej młodych ludzi po niej przylgnęło i pokochało.

R
R
19.06.15 10:19

W mlodosci tez mialam okropne problemy z tradzikiem,nic nie pomoglo.szkoda ze wtedy nie znalam NP

MGG
MGG
19.06.15 10:23

Piekne i budujące świadectwo Jarku 🙂 Mateczka jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa 🙂

Zadowolona
Zadowolona
19.06.15 10:53

Super fajne świadectwo Jurku…Mam nadzieję, że trądzik już nie powróci. Sama coś wiem na ten temat jak ta dolegliwość może popsuć humor i obniżyć samoocenę.

Ania
Ania
19.06.15 13:50

Ja również odmówiłam Nowennę w intencji uzdrowienia z trądziku z którym zmagam się od 15 roku życia a mam już 31 😉 I również Maryja wstawiła się za mną u Jezusa, jest bardzo duża poprawa. Chwała Panu!!!

Paulina
Paulina
19.06.15 16:50

Piękne świadectwo Jarku 🙂 Teraz i ja uwierzyłam,że Matka Boża pomoże mi wyleczyć moją twarz z trądziku, z którym także się już przez jakiś czas zmagam. Życzę Ci dalszej wytrwałości w modlitwie oraz wielu łask od Matki Bożej! 🙂

barbara
barbara
19.06.15 21:52

Piekne swiadectwo jutro koncze czsc Blagalna ,narazie nie ma duzej zmiany ale jastem wytrwala i wierze ze wyprosze laske dla syna ,Wiem ze maryja mnie wyslucha u Jezusa o laske ktorej tak bardzo potrzebuje .Szczec Boze Jarku

Jan Kowalski
Jan Kowalski
20.06.15 06:47

Ja też mam trądzik w dodatku straszną wrażliwą skórę na słońce, że często to dostaję czerwonych wypieków, a w upalne dni to nawet boję się wyjść z domu.

Teresa.A
Teresa.A
20.06.15 10:10

Brawo młody człowieku ….. i trzymaj sie już Różańca

Janek
Janek
20.06.15 11:40

I jak tu nie wierzyć w Boga?

B- R
B- R
21.06.15 22:20

Nadzieja dla mlodego pokolenia -wiara w Boga i Matke Boza

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x