Emilia: oczekując na spełnienie

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac prawie miesiac temu ,obecnie odmawiam druga w innej intencji. Pierwsza intencja dotyczyla tego abym zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko .W tamtym roku poronilam trzy razy i postanowilam ze teraz zawierzam wszystko Matce Bozej . .Podczas odmawiania pierwszej nowenny zyskalam spokoj jakby wyciszenie ,moze nawet relacje z mezem sie poprawily ,nie mam pracy ale to tez jakby nie zajmuje moich mysli . Boje sie ze moja wiara jest nie dosc mocna aby zdzialac cokolwiek odmawianiem Nowenny w dodatku jestem sama z modlitwa bo maz jest agnostykiem o to tez modle sie w drugiej Nowennie aby milosciwy Bog dotknal swym palcem mojego meza i wlal w niego krople wiary.Matko Boza kochana nie zapomnij o mnie i wstaw sie z moim blaganiem do Twojego syna Jezusa Chrystusa.Matki ziemskiej juz nie mam ale mam Ciebie.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Niki
Niki
27.06.15 20:30

Wystarczy wiara jak ziarnko gorczycy, resztę zdziała Pan Bóg.

Krystyna
Krystyna
28.06.15 08:24

Witaj. Piękne świadectwo. Ufaj Matce Bożej. ONA nikogo nie zawodzi. Nawet jeżeli nie będziesz matką-zaufaj. Matka Boża wie co dla nas jest najlepsze. Módl się, proś, ale powiedz-Matko Boża Twoja wola nie moja niech sie stanie. Bądz spokojna, mąż odnajdzie Boga w swoim sercu.

Teresa.A
Teresa.A
28.06.15 08:47

Odmawianiem NP zdziałasz wiele dobrego

Tatiana
Tatiana
28.06.15 16:36

Nie lękaj się, ja też mam masę wątpliwości -odmawiam Nowennę po raz pierwszy ponieważ mój mąż waha się czy odejść do innej kobiety, ja często popadam w panikę, ale staram się trwać w modlitwie. ..widzę już jej owoce -mąż poszedł do spowiedzi i nawet wczoraj namówiłam go na uczestnictwo we mszy trydenckiej, był ze mną dwukrotnie u Komunii. ..jest nadzieja, nie rezygnuj o oddania się Matce Najświętszej w opiekę!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej