Dagmara: dziecko

Chciałam złożyć świadectwo Matce Bożej.Przez kilka lat starałam się z mężem o dziecko,przeszliśmy wiele badań i zabiegów.Zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro,który zakończył się niepowodzeniem.Niepowodzenie to sprawiło,że wpadłam w głęboką depresje.Nie chciało mi się żyć,chodziłam do psychologa i wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej.I stał się Cud Matka Boża mnie wysłuchała jestem mamą mam 2 miesięcznego synka poczętego naturalnie.Życia mi nie starczy aby aby podziękować Maryi.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
zadowolonaMAŁGORZATAbeataApostoł RóżańcaMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dokladnie ,niech pani dziekuje kazdego dnia za ten cud/laske:)

Tatiana
Gość
Tatiana

To wspaniały znak działania wybłaganej Łaski!

Kinga
Gość
Kinga

Ja przeszłam już 3 programy in vitro i nadal czekam na taki cud. Twoje świadectwo daję mi nadzieję.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Kinga In Vitro to grzech ciężki i otwarcie szatanowi furtki. Masz na sumieniu życiu swoich poczętych tą metodą dzieci, które nigdy się nie narodzą.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

. ” In vitro jest największym grzechem, jaki można sobie wyobrazić. Podobnie jak Szatan chciał zastąpić Boga, tak teraz człowiek chce zastąpić Boga” – w ostrych i konkretnych słowach dr Wanda Półtawska o in vitro.
https://www.youtube.com/watch?v=wrvTrTNKTFI

Marta
Gość
Marta

Modlcie sie do Matki, pamietajcie ze in vitro jest wbrew Prawu Bozemu… Ona was zawsze wyslucha.

beata
Gość
beata

Ja wiem tylko tyle że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, choć wiem też, że czasami przychodza takie chwile kiedy dopada zwątpienie i rozpacz.

MAŁGORZATA
Gość
MAŁGORZATA

Proszę nie mówcie że in vitro to grzech bo jest wiele par które tym sposobem mają dzieci. Jestem wierząca nie potępiam innych bo nie ja jestem od tego.

zadowolona
Gość
zadowolona

Nie można mówić, że in vitro nie jest grzechem i być jednocześnie wierzącym…Musisz się na coś Małgorzato zadecydować. Nikt tu nikogo nie potępia jako osobę, natomiast piętnujemy grzech.

zadowolona
Gość
zadowolona

I co mają powiedzieć na takie świadectwo pary, które nigdy nie stosowały in vitro a potomstwa drogą naturalną mimo odmówienia czasami kilkakrotnie Nowenny Pompejańskiej doczekać się nie mogą? Mam nadzieję Dagmaro, że dla Ciebie i Twojego męża będzie to sygnał do głębokiego nawrócenia i pokuty za popełnienie ciężkiego grzechu przeciwko piątemu przykazaniu…

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną