Nowenna do świętej Rity – zaczynamy ją DZISIAJ!

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja. To patronka od spraw beznadziejnych.  Modlitwę – nowennę do św. Rity – znajdziesz tutaj:

http://rita.rozaniec.info/nowenna-do-sw-rity/

 • Dlaczego nowenna do św.Rity liczy 9 dni skoro mamy ją odmawiać od 13 do 22 dnia miesiąca? Czy to oznacza że 21 dnia mam ją już zakończyć ?

 • Sw. Rito pokornie proszę i o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla Kamila o nawrócenie Krzysztofa, Kamila i Wojciecha oraz o radość nieba dla zmarłego Piotra

 • Święta RITO proszę Cię o uzdrowienie z nerwicy i depresji i proszę ratuj nasz związek z Mirkiem żeby wszystko się nam ułożyło. BŁAGAM !

 • Swieta Rito prosze Cie o to abym doczekala sie zdrowego dziecka po wielu latach staran

 • Święta Rito, uratuj nasze małżeństwo, pomóż nam odbudowac naszą prawdziwą miłość, spraw w nas zmiane w naszych głowach , ulecz nasze dusze z przeszłosci niech nie bedzie naszym cierniem , spraw aby moje dzieci miały dobrego wspierajacego tate, ktory z poszanowaniem i prawdziwa miłoscia odbuduje w nich utracone zaufanie . Święta Rito chron nasza rodzine pokazuj droge i czuwaj bysmy nie zbładzili aby zawsze znalesc droge pojednania z szacunkiem i opieka trwac wciaz razem.

 • Sw. Rito dziekuje za Twoj wzor swietosci,za cale moje zycie,za trudne i dobre dni,za wszystko.Amen

 • Sw. Rito ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,prosze o cudowne ich uzdrowienie i nawrocenie.

 • Sw. Rito módl się za moje małżeństwo Barbary i Wiesława o nawrócenie, o mądrość moja i mojego męża

 • Witam dostałam koronkę do Św. Rity ale bez sposobu odmawiania Zaczęłam więc szukać w intrenecie znalazłam dwa sposoby odmawiania koronki ze sposobów wynika że koronki do świętej są dwie jedna ma na początku medalik i liczy sobie 24 paciorki a koronka którą ja mam ma na początku krzyżyk i ma 29 paciorków wiec nie wiem który sposób odmawiania należy do której koronki na domiar złego podane sposoby są podane ogólnikowo nie jest szczegółowo podane co się odmawia na danych paciorkach proszę o pomoc instrukcje Pozdrawiam

 • Święta Rito proszę o łaskę pogodzenia z Krzysztofem i uzdrowienia naszych relacji. Święta Rito modl się za nami.

 • Powiedzcie jak sie odmawia nowennę do św.Rity ? bo w sumie to jest taką ZNLAZŁAM , ALE WRAZ Z 4 TAJEMNICAMI ODMAWIAMY JAK TO JEST ?

  Dzień pierwszy ”

  Święta Rito, pragniemy naśladować twe cnoty i otrzymać za twym pośrednictwem łaskę życia wiecznego. Dzięki składamy Bogu, że cię od dzieciństwa obsypał swymi łaskami i wsławił imię twoje. O, jakże jesteśmy niepodobni do Ciebie, pełni próżności ziemskiej odpychamy wszystko, co wzniosłe, żyjemy w grzechach, lękamy się pokuty.

  O święta Rito, która tyle możesz przed Bogiem, wyproś nam nawrócenie i szczery żal za grzechy, byśmy cię odtąd naśladowali w cnocie pokory i pokuty, i zasłużyli sobie na nagrodę w niebie, przyobiecaną cichym i tym, którzy płaczą. Uproś nam również łaskę… (wymieniamy ją)

  Ojcze nasz… wierze w Boga, Zdrowaś Maryjo/Święta … Chwała Ojcu…

  I TERAZ MÓWIMY TĄ ANTYFONĘ ? CZY MODLIMY SIĘ NA RÓŻANCU 1 CZĘŚĆ ? CZY WSZYSTKIE CZĘŚCI A JEST ICH 4 – RADOSNA ,BOLESNA, CHWALEBNA I ŚWIATŁA?

  Antyfona: Obdarzyłeś, Panie, służebnicę Twoją Ritę znakiem miłości i męki Twojej. Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

 • Chciałam podzielić się swoim świadectwem spotkania ze św. Ritą. Zawdzięczam jej wiele łask i o wiele nadal z ufnością proszę. Nie byłam specjalnie wierzącą osobą do Kościoła chodziłam raz na rok i żyłam w grzechu. Pewnego dnia zostałam okradziona z dużej sumy pieniędzy w firmie. Zaraz po kradzieży miałam klienta, który usłyszał o tym i powiedział, że powinnam modlić się do św. Rity o pomoc. Nie wiem czemu, ale zaczęłam prosić ją oraz św Antoniego o pomoc w znalezieniu złodziei. I stał się cud. Bezmyślnie czytałam litanie, modlitwy i nowenny do św Rity prosząc ją tylko o te pieniądze. W nocy miałam okropny sen i cała w strachu obudziłam się i zaczęłam wołać i błagać, żeby Jezus wszedł do mojego serca, że Go zapraszam, że Go potrzebuję. Nie ważne były już dla mnie te pieniądze chciałam tylko Jego. Od tamtej nocy zmieniło się moje życie. Doznałam łaski nawrócenia. Przeżyłam szok i płakałam ze szczęścia, że Bóg istnieje! Moje myśli w tamtej chwili to „marność nad marnościami wszystko marność” oraz „biedak zawołał, a Pan go wysłuchał” nie wiedząc, że to cytaty z Biblii. Pełna szczęścia powiedziałam o Boże dziękuję Ci, że mnie okradziono bo bym nie widziała, ze jestem Twoja i ze tak bardzo mnie kochasz! Moje chciwe i zachłanne serce zostało przemienione stałam się hojna i pomocna innym to wielka łaska daje mi szczęście. Dodam jeszcze dla tych, którzy myślą, że na miłość Boga trzeba zasłużyć swoim zachowaniem, że tamtej nocy byłam nadal bez spowiedzi. Moje serce było śmierdzącym zgniłym lochem, a Jezus do niego wszedł z wielką miłością!!! Nie wierząc w prace naszej policji – Dwa miesiące po kradzieży policja przyjechała do mnie i powiedziała, ze znalazła sprawcę kradzieży, który się przyznał, a także okazało się, że też inny człowiek małymi kwotami okradał mnie wcześniej i on również się przyznał po mimo braku dowodów. Po czterech miesiącach oboje są teraz skazani, a ja czekam na zwrot pieniędzy, bo w wiezieniu mają przymusową pracę na poczet spłacenia wyrządzonych krzywd. Muszę się jeszcze podzielić, że zarówno na policji jak i w sądzie jestem traktowana jakbym była kimś bardzo ważnym i moja sprawa była priorytetowa. To kolejny cud chociaż już o niego nie prosiłam! Dziękuję Ci św Rito za pomoc kocham Cię i chwała Panu!

  • Marta pięknie.Dobrze ze napisałaś o tym.Tak św.Rita cudowna, to też moja ulubiona Święta

   • czy to zbieg okolicznosci?marta w sprawach finansowych prosila tez sw Rite ,ja kiedys bylam w banku negocjowac moje zadluzenie ,bo nie mialam na splate rat i pan w okienku podarowal mi ksiazeczke z modlitwami do sw Rity,dlugo ta ksiazeczka lezala w szufladzie ,ale doczekala sie ,teraz sie z nia nie rozstaje

 • Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .Modlę sie o łaskę dla nas u Ciebie sw Rito każdego dnia.Dziekuje Ci za pomoc.

 • Święta Rito błagam spraw, aby moje wyniki maturalne i cały trud włożony w tę pracę nad nimi, pozwoliły mi dostać się na wymarzoną medycynę, abym mogła być mniej bezsilna patrząc na cierpiących, chorych ludzi. Błagam Cię, pomódl się za mnie.

 • Święta Rito błagam spraw , abyśmy wyszli z naszej beznadziejnej sytuacji,byśmy mogli żyć .Błagam Cię,pomódl się za nas.

 • Swieta Rito spraw abym miała swoje mieszkanie żeby dzieci mogły się w nim wychowywać żebym nigdy więcej nie musiała się martwić o dach nad głową. Spraw aby moja spraw rozwiązała się pomyślnie i się spełniła.

 • Święta Rito spraw aby moj narzeczony przestal pic,aby dal rade wyjsc z uzaleznienia,abysmy mogli za trzy miesiace pelni szczescia przyjac sakrament malzenstwa i patrzec z nadzieja w przyszlosc.Prosze Cie.

 • Ja modliłam się do mojej ukochanej świętej Rity przez jakiś czas proszac o zmianę zachowania mojego meza (palił trawę, pił alkohol, był niepraktykukacy i miał mnie za nic)Św. Rit wyblagala cud.Mąż praktycznie z dnia na dzień rzucił palenie papierosów i trawy,zaczęliśmy uczęszczać na każdą niedzielna (nieraz i w tygodniu) mszę świętą i stało się to dla nas priorytetem.ale najważniejsze jest to ze on się naprawdę zmienia,stara się o nasze małżeństwo i rodzinę. Teraz modlę się do mojej Rity o rozwiązanie kolejnego zmartwienia .I wierzę że Ona pomoże. Jest kochana

 • święta Rito błagam spraw żeby Ewelinka wróciła do Kuby i by byli szczęśliwi jak dawniej

 • Św. Rito proszę cię ,o zdrowie i bezpieczeństwo mojej rodziny i moje proszę również ,abym znalazł pracę i mógł pomagać swojej rodzinie ,oraz innym ludziom.Proszę ,również,o łaskę nawrócenia dla mojego syna Dawida niech mu Bóg błogosławi i prowadzi go przez życie przy sobie.
  Św Rito pomóż nam w tym ciezkim dla nas czasie. Wstaw się w u Naszego Pana .

 • Dzięki Nowennie Pompejańskiej i św. Ricie odzyskałem utraconą miłość.
  Było trudno, zły kusił , wszystko wydawało się stracone , a jednak mija już kolejny miesiąc a ja ją
  odzyskałem. Trzeba uwierzyć , często sięgnąć dna ale modlić się choćby nie wiem co się z nami działo.
  Boli , nie mamy sił i widzimy że modlitwa nic nie daje , że jest jeszcze gorzej – ale tego chce zły. A jakiż
  ten diabeł nam straszny gdy jest z nami Panna Maryja , ona nie da nam zrobić krzywdy i walczy z nami.
  I dzięki niej my wygrywamy , bo jest i nas Kocha. Wierzcie w moc modlitwy ! U mnie to była beznadziejna
  sytuacja, policja , kłótnie i wszystko co złe . A dziś ? – Dziś dzięki Modlitwie , nawet nie muszę o tym pamiętać.
  Zmieniłem się dzięki modlitwie i wiele też zrozumiałem. Musicie wytrwać i wierzę w was kochani, a wy uwierzcie w Maryję i św. Ritę, wtedy Trójca święta pomoże !!

  • Twoje świadectwo dodało mi sił, by dalej się modlić o powrót ukochanego, pomimo iż każdego dnia dopadają mnie wątpliwości, że to nie nastąpi i powinnam sobie odpuścić. Mam nadzieję, że i mi modlitwy pomogą i zostaną wysłuchane. Mam nadzieję, że Wasza miłość będzie wiecznie trwać i będziecie razem szczęśliwi.

 • Św. Rito!!! Dziękuję za wszystkie łaski, jakie wybłagałaś dla mnie u Mateńki i Boga!!! Dzisiaj jest 13 maj i zaczynam odmawiać Nowennę do Ciebie. Proszę Cię św. Rito wyproś u Ojca Niebieskiego łaskę nawrócenia mojego męża, szczerą spowiedź, przyjęcie komunii św. i powrót do żony, jeśli to jest wolą Bożą. Niech zapanuje zgoda w jego rodzinie i ustanie spór o mieszkanie. Proszę, wyproś o dobrą pracę dla syna i potrzebne łaski dla mnie. Bóg zapłać!!!

 • Święta Rito, proszę żeby ustały przyczyny dla których rozstał się ze mną mój chłopak. I żeby do mnie wrócił.

 • Oto moje świadectwo pomocy świętej Rity wobec mnie.
  Byłem w sytuacji beznadziejnej, nie mogłem znaleźć pracy a własne uzbierane pieniądze wydawałem tylko na przeżycie. Nie mogłem znieść tej sytuacji i w rozpaczy zacząłem modlić się do świętej Rity, rano, w dzień i wieczór. Prosiłem i błagałem cały czas, aż po 1,5 miesiąca dostałem pracę, wymarzoną, taką jaką chciałem mieć najbardziej, w dodatku blisko mojego domu, lepszej nie mogłem sobie wyobrazić. Z totalnej rozpaczy Święta Rita wyciągnęła mnie do spełniania siebie i w pewien sposób nowego życia. Kocham i dziękuję.

 • >