Monia: Z nowenną w życiu lżej

Odmawiajcie nowennę,ma ogromną moc Matki Bożej. To jest niesamowite co ona może zdziałać. Wiara czyni Cuda.
Z nowenną pompejańską spotkałam się dosyć dawno, nawet byłam parę razy odmawiać w kościele po mszy, ale chodziłam bo chodziłam i bez żadnej intencji, lecz dopiero w zeszłym roku na jesień zaczęłam się nią bardziej interesować ,ponieważ w moim życiu zaczęło się bardzo źle dziać. Coś mnie pchnęło ,że mam się modlić ale sama i codziennie nowennę pompejańską.

W internecie znalazłam wiele świadectw , które potwierdzały moc tej modlitwy.Zaczęłam rozmyślać co robić aby mój partner się zmienił,bo było coraz gorzej.Gdy  pierwszy raz mnie uderzył ,nie mogłam w to uwierzyć to nie był on. Te oczy mnie przerażały, krzyczał jak opętany nie był sobą. Ciągłe kłótnie,chowanie się po kątach przed nim . Działo się tak ponieważ dużo pił, alkohol robił swoje. Pierwszą nowennę modliłam się w intencji , aby przestał pić alkohol.

Podczas odmawiania różańca działy się różne rzeczy np; urwał mi się od tak różaniec, z moją mamą zaczęłam inaczej rozmawiać ,a nawet codziennie dzwonić do niej ,czego wcześniej nie było i wiele innych łask jeszcze otrzymałam. Piwo jeszcze pije, ale zaczął mówić ,że jakieś kwaśne jest . Raz było lepiej ,raz gorzej. Powiem jedno ,dziś jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny i uwierzcie mi , gdy zaczynają go ponosić nerwy po chwili się uspokaja ,co kiedyś było nie do pomyślenia.

Nowenna jest dla każdego,polecajcie ją ponieważ Matka Boża daje nam poprzez nią wiele siły, spokoju i wiele otrzymanych łask.

Módlcie się i zawierzcie Matce Bożej.  Bóg zapłać.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewelina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Dziekuje Ci za to swiadectwo i zycze duzo Blogoslawienstwa.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?